Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

BIO PLANET

Zdrowa, ekologiczna żywność - Bio Planet

BIO PLANET

# Bio Planet

Bio Planet to polska marka żywności ekologicznej, obecna na rynku od ponad dekady. Jej asortyment obejmuje produkty codziennego użytku, od kasz i płatków po nabiał, dzięki czemu ekologiczne zakupy nie ograniczają się do kilku pozycji w koszyku.

## Produkty Bio Planet z dostawą do domu

Ofertę tej marki tworzą przede wszystkim produkty suche, stanowiące bazę domowej spiżarni.

ProduktyBIO PLANETwe Frisco.pl


5.0
z 7 opinii
BIO PLANET Popcorn BIO 400 g

BIO PLANET

Popcorn BIO

400 g
21,22 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.8
z 5 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane BIO 300 g

BIO PLANET

Płatki owsiane BIO

300 g
21,97 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2027

5.0
z 7 opinii
BIO PLANET Płatki gryczane BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki gryczane BIO

600 g
28,32 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-03-2027

5.0
z 10 opinii
BIO PLANET Kasza owsiana BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza owsiana BIO

500 g
12,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
7,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027

4.9
z 35 opinii
BIO PLANET Twaróg półtłusty (klinek) BIO 300 g

BIO PLANET

Twaróg półtłusty (klinek) BIO

~300 g
45,97 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

5.0
z 5 opinii

30% taniej

BIO PLANET Len złoty BIO 400 g

BIO PLANET

Len złoty BIO

400 g
14,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
8,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.9
z 21 opinii
BIO PLANET Ryż czerwony pełnoziarnisty BIO 400 g

BIO PLANET

Ryż czerwony pełnoziarnisty BIO

400 g
34,73 zł/kg
Cena13,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2028

5.0
z 5 opinii
BIO PLANET Sok z pokrzywy BIO 500 ml

BIO PLANET

Sok z pokrzywy BIO

500 ml
27,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

5.0
z 10 opinii
BIO PLANET Mąka ryżowa pełnoziarnista bezglutenowa BIO 500 g

BIO PLANET

Mąka ryżowa pełnoziarnista bezglutenowa BIO

500 g
22,78 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027

5.0
z 5 opinii
BIO PLANET Żurawina suszona cięta (niesłodzona) BIO 100 g

BIO PLANET

Żurawina suszona cięta (niesłodzona) BIO

100 g
193,90 zł/kg
Cena19,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2027

4.8
z 5 opinii
BIO PLANET Soczewica brązowa BIO 500 g

BIO PLANET

Soczewica brązowa BIO

500 g
20,98 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027

5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Migdały BIO 100 g

BIO PLANET

Migdały BIO

100 g
127,90 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027

4.9
z 15 opinii
BIO PLANET Masło osełkowe BIO 200 g

BIO PLANET

Masło osełkowe BIO

200 g
77,45 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026

5.0
z 7 opinii
BIO PLANET Frytki jabłkowe bezglutenowe BIO 100 g

BIO PLANET

Frytki jabłkowe bezglutenowe BIO

100 g
146,90 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2028

4.7
z 25 opinii
BIO PLANET Pumpernikiel BIO 500 g

BIO PLANET

Pumpernikiel BIO

500 g
26,98 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027

5.0
z 24 opinii
BIO PLANET Jagody goji suszone BIO 100 g

BIO PLANET

Jagody goji suszone BIO

100 g
146,90 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028

5.0
z 1 opinii
BIO PLANET Ser żółty proteinowy (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser żółty proteinowy (plastry) BIO

125 g
79,92 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026

4.2
z 5 opinii
BIO PLANET Orzechy macadamia BIO 75 g

BIO PLANET

Orzechy macadamia BIO

75 g
199,87 zł/kg
Cena promocyjna14,99 zł
16,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027

5.0
z 10 opinii
BIO PLANET Ciecierzyca BIO 400 g

BIO PLANET

Ciecierzyca BIO

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027

5.0
z 9 opinii
BIO PLANET Sezam biały łuskany BIO 200 g

BIO PLANET

Sezam biały łuskany BIO

200 g
44,95 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

5.0
z 1 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane błyskawiczne bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Płatki owsiane błyskawiczne bezglutenowe BIO

1 kg
17,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027

5.0
z 2 opinii
BIO PLANET Mąka kokosowa BIO 400 g

BIO PLANET

Mąka kokosowa BIO

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028

5.0
z 20 opinii
BIO PLANET Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO 200 g

BIO PLANET

Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO

200 g
68,45 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

5.0
z 5 opinii
BIO PLANET Daktyle bez pestek suszone bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Daktyle bez pestek suszone bezglutenowe BIO

1 kg
28,99 zł/kg
Cena promocyjna28,99 zł
31,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 15 opinii
BIO PLANET Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO 250 g

BIO PLANET

Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO

250 g
26,36 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

5.0
z 10 opinii
BIO PLANET Ciecierzyca BIO 1 kg

BIO PLANET

Ciecierzyca BIO

1 kg
19,99 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027

4.8
z 10 opinii
BIO PLANET Płatki orkiszowe BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki orkiszowe BIO

600 g
15,15 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.7
z 15 opinii
BIO PLANET Kukurydza słodka BIO 340 g

BIO PLANET

Kukurydza słodka BIO

340 g
30,26 zł/kg
Cena10,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028

BIO PLANET Płatki 4 zboża (orkisz, owies, jęczmień i żyto) BIO 300 g

BIO PLANET

Płatki 4 zboża (orkisz, owies, jęczmień i żyto) BIO

300 g
22,30 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027

4.9
z 16 opinii

20% taniej

BIO PLANET Ryż jaśminowy pełnoziarnisty BIO 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy pełnoziarnisty BIO

500 g
19,98 zł/kg
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.8
z 6 opinii
BIO PLANET Orzechy macadamia BIO 200 g

BIO PLANET

Orzechy macadamia BIO

200 g
182,45 zł/kg
Cena36,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027

4.9
z 9 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane błyskawiczne BIO 300 g

BIO PLANET

Płatki owsiane błyskawiczne BIO

300 g
21,63 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027

4.9
z 15 opinii

21% taniej

BIO PLANET Ryż brązowy długoziarnisty bezglutenowy BIO 500 g

BIO PLANET

Ryż brązowy długoziarnisty bezglutenowy BIO

500 g
12,98 zł/kg
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 6 opinii
BIO PLANET Pesto zielone BIO 140 g

BIO PLANET

Pesto zielone BIO

140 g
95,64 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029

5.0
z 8 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane górskie BIO 300 g

BIO PLANET

Płatki owsiane górskie BIO

300 g
23,63 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2027

4.7
z 7 opinii
BIO PLANET Wiórki kokosowe bezglutenowe BIO 200 g

BIO PLANET

Wiórki kokosowe bezglutenowe BIO

200 g
68,45 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-07-2027

4.7
z 7 opinii
BIO PLANET Mąka z samopszy pełnoziarnista BIO 500 g

BIO PLANET

Mąka z samopszy pełnoziarnista BIO

500 g
19,58 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027

5.0
z 7 opinii
BIO PLANET Fasolka czerwona Kidney BIO 400 g

BIO PLANET

Fasolka czerwona Kidney BIO

400 g
35,22 zł/kg
Cena14,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2028

5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Syrop daktylowy bezglutenowy BIO 340 g

BIO PLANET

Syrop daktylowy bezglutenowy BIO

340 g
54,38 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.8
z 8 opinii
BIO PLANET Płatki migdałowe (migdały cięte) BIO 100 g

BIO PLANET

Płatki migdałowe (migdały cięte) BIO

100 g
141,90 zł/kg
Cena14,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027

4.8
z 49 opinii
BIO PLANET Pomidory suszone solone BIO 150 g

BIO PLANET

Pomidory suszone solone BIO

150 g
77,93 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

4.9
z 15 opinii
BIO PLANET Mąka żytnia razowa (typ 2000) BIO 1 kg

BIO PLANET

Mąka żytnia razowa (typ 2000) BIO

1 kg
7,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2027

5.0
z 1 opinii
BIO PLANET Mąka kasztanowa bezglutenowa BIO 250 g

BIO PLANET

Mąka kasztanowa bezglutenowa BIO

250 g
61,56 zł/kg
Cena15,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027

5.0
z 8 opinii

15% taniej

BIO PLANET Mąka pszenna razowa (typ 2000) BIO 1 kg

BIO PLANET

Mąka pszenna razowa (typ 2000) BIO

1 kg
8,19 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,19 zł
9,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027

5.0
z 6 opinii
BIO PLANET SUPERFOODS Inulina (błonnik z agawy) BIO 250 g

BIO PLANET SUPERFOODS

Inulina (błonnik z agawy) BIO

250 g
87,96 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

5.0
z 1 opinii
BIO PLANET Kasza kuskus kukurydziany BIO 400 g

BIO PLANET

Kasza kuskus kukurydziany BIO

400 g
28,48 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2028

5.0
z 77 opinii
BIO PLANET Morele suszone bezglutenowe BIO 400 g

BIO PLANET

Morele suszone bezglutenowe BIO

400 g
104,97 zł/kg
Cena41,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 2 opinii
BIO PLANET Sok z aronii BIO 500 ml

BIO PLANET

Sok z aronii BIO

500 ml
31,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
18,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

5.0
z 4 opinii
BIO PLANET Płatki drożdżowe nieaktywne BIO 100 g

BIO PLANET

Płatki drożdżowe nieaktywne BIO

100 g
187,90 zł/kg
Cena promocyjna18,79 zł
20,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 14 opinii
BIO PLANET Płatki gryczane BIO 300 g

BIO PLANET

Płatki gryczane BIO

300 g
31,30 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-03-2027

5.0
z 21 opinii
BIO PLANET Syrop z agawy bezglutenowy BIO 660 g

BIO PLANET

Syrop z agawy bezglutenowy BIO

660 g
41,65 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 7 opinii
BIO PLANET Amarantus BIO 500 g

BIO PLANET

Amarantus BIO

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

BIO PLANET SUPERFOODS Maca sproszkowana BIO 150 g

BIO PLANET SUPERFOODS

Maca sproszkowana BIO

150 g
104,60 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-07-2028

5.0
z 5 opinii
BIO PLANET Mąka żytnia (typ 960) BIO 1 kg

BIO PLANET

Mąka żytnia (typ 960) BIO

1 kg
9,19 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-07-2027

5.0
z 2 opinii
BIO PLANET Ryż brązowy długoziarnisty BIO 1 kg

BIO PLANET

Ryż brązowy długoziarnisty BIO

1 kg
13,99 zł/kg
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

BIO PLANET Płatki jęczmienne BIO 300 g

BIO PLANET

Płatki jęczmienne BIO

300 g
17,97 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027

BIO PLANET SUPERFOODS Białko konopne (w proszku) BIO 150 g

BIO PLANET SUPERFOODS

Białko konopne (w proszku) BIO

150 g
103,93 zł/kg
Cena15,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028

5.0
z 2 opinii
BIO PLANET Galaretki owocowe bez żelatyny BIO 100 g

BIO PLANET

Galaretki owocowe bez żelatyny BIO

100 g
140,90 zł/kg
Cena14,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2027

5.0
z 3 opinii
BIO PLANET Żelki bez żelatyny BIO 100 g

BIO PLANET

Żelki bez żelatyny BIO

100 g
150,90 zł/kg
Cena15,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-02-2028

5.0
z 3 opinii
BIO PLANET Kasztany jadalne suszone (obrane) bezglutenowe BIO 200 g

BIO PLANET

Kasztany jadalne suszone (obrane) bezglutenowe BIO

200 g
87,45 zł/kg
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

4.8
z 13 opinii

15% taniej

BIO PLANET Kasza orkiszowa BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza orkiszowa BIO

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
12
Znajdziesz w niej kasze i ryże w wielu odmianach, płatki zbożowe, mąki oraz skrobie, nasiona roślin strączkowych, a także orzechy, pestki i suszone owoce.

Drugą część asortymentu stanowią produkty świeże i przetworzone: jaja z chowu ekologicznego, sery w plastrach, twarogi i serki, masło klarowane, wyroby roślinne w rodzaju tofu i tempehu, a także konserwy warzywne, kiszonki, syropy i naturalne słodziki.

Wspólnym mianownikiem całego portfolio jest certyfikat ekologiczny oraz krótki, przejrzysty skład. Sporą część stanowią produkty oznaczone jako bezglutenowe, bez dodatku cukru lub odpowiednie dla diety roślinnej.

Co oznacza certyfikat ekologiczny?

Żywność ekologiczna to kategoria uregulowana przepisami unijnymi, a nie deklaracja producenta. Produkt może nosić oznaczenie BIO dopiero wtedy, gdy przejdzie certyfikację prowadzoną przez upoważnioną jednostkę, a jego wytwarzanie odbywa się bez syntetycznych pestycydów, nawozów sztucznych i organizmów modyfikowanych genetycznie.

W przypadku żywności przetworzonej przepisy wymagają, by zdecydowaną większość składników pochodzenia rolniczego stanowiły składniki ekologiczne. Potwierdzeniem jest unijne logo z zielonym liściem oraz numer jednostki certyfikującej, umieszczony na opakowaniu obok informacji o pochodzeniu surowców.

W praktyce oznacza to, że wybierając produkt z tym oznaczeniem, kupujesz coś, co zostało formalnie sprawdzone, a nie tylko opisane jako naturalne.

Dla kogo jest oferta tej marki?

Portfolio Bio Planet dobrze odpowiada na trzy różne potrzeby.

- Osoby na diecie eliminacyjnej znajdą tu sporo pozycji oznaczonych jako bezglutenowe, w tym kasze, ryże, płatki, mąki i skrobie, czyli produkty stanowiące podstawę codziennego jadłospisu.
- Osoby jedzące roślinnie sięgną po tofu, tempeh, nasiona roślin strączkowych oraz konserwy warzywne, które zastępują białko zwierzęce w prostych daniach.
- Rodziny i osoby gotujące od podstaw docenią szeroki wybór produktów sypkich w większych opakowaniach oraz naturalne słodziki i przetwory bez zbędnych dodatków.

Wszystkie produkty tej marki znajdziesz również w naszym dziale BIO, obok wyrobów innych producentów żywności ekologicznej.

## Produkty Bio Planet w sklepie internetowym Frisco

Zamawiając produkty Bio Planet w naszym sklepie, kompletujesz je razem z resztą tygodniowych zakupów, zamiast szukać ich osobno w sklepie ze zdrową żywnością. Skład, pochodzenie i datę przydatności każdego produktu sprawdzisz na jego karcie, jeszcze przed dodaniem do koszyka.

Nie podmieniamy produktów, więc jeśli zamówisz kaszę jaglaną tej marki, nie znajdziesz w torbie odpowiednika innego producenta. Przy zakupach ekologicznych ma to szczególne znaczenie, ponieważ kupujesz konkretny certyfikat i konkretny skład, a nie samą kategorię produktu. Kompletność zamówień wynosi u nas 99,6%, a godzinę dostawy wybierasz sam.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store