Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

BIO PLANET

Zdrowa, ekologiczna żywność - Bio Planet

BIO PLANET

# Bio Planet

Bio Planet to polska marka żywności ekologicznej, obecna na rynku od ponad dekady. Jej asortyment obejmuje produkty codziennego użytku, od kasz i płatków po nabiał, dzięki czemu ekologiczne zakupy nie ograniczają się do kilku pozycji w koszyku.

## Produkty Bio Planet z dostawą do domu

Ofertę tej marki tworzą przede wszystkim produkty suche, stanowiące bazę domowej spiżarni.

ProduktyBIO PLANETwe Frisco.pl


4.9
z 230 opinii
BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego- 10 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego- 10 szt. BIO

1 szt
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026

5.0
z 113 opinii
BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO

1 szt
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026

4.9
z 156 opinii

17% taniej

BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO

1 szt
Cena promocyjna8,99 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026

5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
11,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027

5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Syrop klonowy bezglutenowy BIO 250 ml

BIO PLANET

Syrop klonowy bezglutenowy BIO

250 ml
75,96 zł/l
Cena promocyjna18,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2029

4.9
z 165 opinii
BIO PLANET Mango suszone (bez dodatku cukru) BIO 100 g

BIO PLANET

Mango suszone (bez dodatku cukru) BIO

100 g
135,90 zł/kg
Cena13,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027

4.9
z 50 opinii

15% taniej

BIO PLANET Ryż basmati biały bezglutenowy BIO 1 kg

BIO PLANET

Ryż basmati biały bezglutenowy BIO

1 kg
15,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,49 zł
18,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027

4.9
z 62 opinii
BIO PLANET Naturalne BIO tofu 200 g

BIO PLANET

Naturalne BIO tofu

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026

4.9
z 38 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Płatki owsiane bezglutenowe BIO

1 kg
17,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2027

5.0
z 30 opinii
BIO PLANET Tempeh naturalny BIO 300 g

BIO PLANET

Tempeh naturalny BIO

300 g
35,30 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026

4.9
z 19 opinii
BIO PLANET Serek waniliowy BIO 150 g

BIO PLANET

Serek waniliowy BIO

150 g
25,27 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 49 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane górskie BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane górskie BIO

600 g
14,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2027

5.0
z 87 opinii
BIO PLANET Cukier z wanilią Bourbon BIO 15 g

BIO PLANET

Cukier z wanilią Bourbon BIO

15 g
132,67 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 52 opinii
BIO PLANET Mąka pszenna tortowa (typ 480) BIO 1 kg

BIO PLANET

Mąka pszenna tortowa (typ 480) BIO

1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027

4.9
z 18 opinii
BIO PLANET Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO 250 g

BIO PLANET

Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO

250 g
35,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2028

5.0
z 27 opinii
BIO PLANET Kasza jaglana bezglutenowa BIO 1 kg

BIO PLANET

Kasza jaglana bezglutenowa BIO

1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027

5.0
z 24 opinii
BIO PLANET Ser Tylżycki (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Tylżycki (plastry) BIO

125 g
66,32 zł/kg
Cena promocyjna8,29 zł
9,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026

4.9
z 30 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane BIO

600 g
14,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027

4.9
z 37 opinii
BIO PLANET Orzechy włoskie BIO 100 g

BIO PLANET

Orzechy włoskie BIO

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2027

4.9
z 57 opinii
BIO PLANET Masło klarowane ghee BIO 250 g

BIO PLANET

Masło klarowane ghee BIO

250 g
145,96 zł/kg
Cena36,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2027

5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Kasza gryczana palona BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza gryczana palona BIO

500 g
13,98 zł/kg
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2027

5.0
z 56 opinii
BIO PLANET Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO 350 g

BIO PLANET

Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO

350 g
18,83 zł/kg
Cena promocyjna6,59 zł
7,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

5.0
z 25 opinii
BIO PLANET Kasza manna BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza manna BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027

5.0
z 19 opinii
BIO PLANET Kasza bulgur BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza bulgur BIO

500 g
13,98 zł/kg
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028

4.9
z 15 opinii
BIO PLANET Fasolka w sosie pomidorowym BIO 360 g

BIO PLANET

Fasolka w sosie pomidorowym BIO

360 g
21,08 zł/kg
Cena promocyjna7,59 zł
8,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028

5.0
z 27 opinii
BIO PLANET Kuskus razowy BIO 400 g

BIO PLANET

Kuskus razowy BIO

400 g
16,22 zł/kg
7,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-06-2028

5.0
z 3 opinii

16% taniej

BIO PLANET Mąka orkiszowa (typ 550) BIO 1 kg

BIO PLANET

Mąka orkiszowa (typ 550) BIO

1 kg
14,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,49 zł
17,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

5.0
z 26 opinii

15% taniej

BIO PLANET Makaron krajanka (2-jajeczny) BIO 250 g

BIO PLANET

Makaron krajanka (2-jajeczny) BIO

250 g
24,76 zł/kg
Cena promocyjna6,19 zł
7,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2029

4.9
z 16 opinii
BIO PLANET Kasza jęczmienna pęczak BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza jęczmienna pęczak BIO

500 g
10,98 zł/kg
7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027

4.9
z 43 opinii
BIO PLANET Ser Gouda (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Gouda (plastry) BIO

125 g
81,52 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026

4.8
z 19 opinii
BIO PLANET Serek czekoladowy BIO 150 g

BIO PLANET

Serek czekoladowy BIO

150 g
28,60 zł/kg
Cena promocyjna4,29 zł
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026

4.8
z 33 opinii
BIO PLANET Ryż basmati pełnoziarnisty BIO 500 g

BIO PLANET

Ryż basmati pełnoziarnisty BIO

500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2028

4.8
z 38 opinii
BIO PLANET Zakwas z buraków tradycyjny BIO 500 ml

BIO PLANET

Zakwas z buraków tradycyjny BIO

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027

4.8
z 15 opinii
BIO PLANET Cukier trzcinowy (brązowy Demerara) BIO 500 g

BIO PLANET

Cukier trzcinowy (brązowy Demerara) BIO

500 g
24,98 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029

5.0
z 5 opinii
BIO PLANET Kimchi klasyczne BIO 300 g

BIO PLANET

Kimchi klasyczne BIO

300 g
43,30 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
13,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 14 opinii

20% taniej

BIO PLANET Mąka jaglana BIO 500 g

BIO PLANET

Mąka jaglana BIO

500 g
12,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
8,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027

5.0
z 22 opinii
BIO PLANET Ogórki kiszone BIO 820 g

BIO PLANET

Ogórki kiszone BIO

820 g
19,26 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

5.0
z 6 opinii
BIO PLANET Płatki kukurydziane (bez dodatku cukrów) BIO 250 g

BIO PLANET

Płatki kukurydziane (bez dodatku cukrów) BIO

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027

4.8
z 6 opinii

26% taniej

BIO PLANET Ryż basmati biały bezglutenowy BIO 500 g

BIO PLANET

Ryż basmati biały bezglutenowy BIO

500 g
19,98 zł/kg
Cena promocyjna9,99 zł
13,49 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027

5.0
z 34 opinii
BIO PLANET Mąka orkiszowa (typ 700) BIO 1 kg

BIO PLANET

Mąka orkiszowa (typ 700) BIO

1 kg
19,99 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2027

5.0
z 21 opinii
BIO PLANET Amarantus ekspandowany BIO 100 g

BIO PLANET

Amarantus ekspandowany BIO

100 g
76,90 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 30 opinii
BIO PLANET Kasza gryczana niepalona bezglutenowa BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza gryczana niepalona bezglutenowa BIO

500 g
18,78 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027

4.9
z 12 opinii

17% taniej

BIO PLANET Ryż biały okrągły BIO 500 g

BIO PLANET

Ryż biały okrągły BIO

500 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2028

4.9
z 16 opinii
BIO PLANET Quinoa biała (Komosa ryżowa) bezglutenowa BIO 250 g

BIO PLANET

Quinoa biała (Komosa ryżowa) bezglutenowa BIO

250 g
33,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027

4.8
z 70 opinii
BIO PLANET Morele suszone bezglutenowe BIO 150 g

BIO PLANET

Morele suszone bezglutenowe BIO

150 g
107,27 zł/kg
Cena16,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 44 opinii
BIO PLANET Suszone krążki jabłka bezglutenowe BIO 100 g

BIO PLANET

Suszone krążki jabłka bezglutenowe BIO

100 g
144,90 zł/kg
Cena promocyjna14,49 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2028

4.8
z 17 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane błyskawiczne BIO 1 kg

BIO PLANET

Płatki owsiane błyskawiczne BIO

1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027

5.0
z 8 opinii

24% taniej

BIO PLANET Tapioka (skrobia z manioku) bezglutenowa BIO 400 g

BIO PLANET

Tapioka (skrobia z manioku) bezglutenowa BIO

400 g
16,22 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2028

4.8
z 17 opinii
BIO PLANET Skrobia kukurydziana BIO 400 g

BIO PLANET

Skrobia kukurydziana BIO

400 g
14,97 zł/kg
7,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027

4.9
z 27 opinii
BIO PLANET Orzechy pekan BIO 100 g

BIO PLANET

Orzechy pekan BIO

100 g
164,90 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027

4.8
z 10 opinii

17% taniej

BIO PLANET Mąka kukurydziana BIO 400 g

BIO PLANET

Mąka kukurydziana BIO

400 g
11,22 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
5,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-06-2027

4.9
z 33 opinii
BIO PLANET Pestki dyni ciemnozielone BIO 150 g

BIO PLANET

Pestki dyni ciemnozielone BIO

150 g
71,93 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027

5.0
z 48 opinii
BIO PLANET Bułka tarta BIO 250 g

BIO PLANET

Bułka tarta BIO

250 g
41,96 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026

5.0
z 7 opinii

20% taniej

BIO PLANET Kasza gryczana niepalona bezglutenowa BIO 1 kg

BIO PLANET

Kasza gryczana niepalona bezglutenowa BIO

1 kg
12,99 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
16,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027

5.0
z 12 opinii
BIO PLANET Fasolka biała Jaś BIO 400 g

BIO PLANET

Fasolka biała Jaś BIO

400 g
27,47 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028

4.9
z 16 opinii
BIO PLANET Mąka gryczana pełnoziarnista BIO 500 g

BIO PLANET

Mąka gryczana pełnoziarnista BIO

500 g
17,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
10,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2027

4.8
z 5 opinii
BIO PLANET Kasza jaglana bezglutenowa BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza jaglana bezglutenowa BIO

500 g
15,38 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027

4.9
z 20 opinii
BIO PLANET Kasza jęczmienna BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza jęczmienna BIO

500 g
14,98 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027

4.8
z 34 opinii
BIO PLANET Ser Cheddar (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Cheddar (plastry) BIO

125 g
106,32 zł/kg
Cena13,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026

4.8
z 4 opinii
BIO PLANET Mąka z ciecierzycy BIO 400 g

BIO PLANET

Mąka z ciecierzycy BIO

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

5.0
z 1 opinii
BIO PLANET Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO 400 g

BIO PLANET

Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.9
z 15 opinii
BIO PLANET Daktyle suszone bezglutenowe BIO 150 g

BIO PLANET

Daktyle suszone bezglutenowe BIO

150 g
56,60 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

4.9
z 15 opinii

18% taniej

BIO PLANET Kasza gryczana krakowska niepalona BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza gryczana krakowska niepalona BIO

500 g
15,98 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027

4.9
z 19 opinii
BIO PLANET Orzechy nerkowca BIO 100 g

BIO PLANET

Orzechy nerkowca BIO

100 g
106,90 zł/kg
Cena10,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 27 opinii
BIO PLANET Bio raj Bułka tarta razowa BIO 500 g

BIO PLANET Bio raj

Bułka tarta razowa BIO

500 g
28,78 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026

4.9
z 49 opinii
BIO PLANET Figi suszone BIO 150 g

BIO PLANET

Figi suszone BIO

150 g
115,27 zł/kg
Cena17,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027

5.0
z 10 opinii

15% taniej

BIO PLANET Ryż brązowy okrągły BIO 500 g

BIO PLANET

Ryż brązowy okrągły BIO

500 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
11,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2027

5.0
z 6 opinii

15% taniej

BIO PLANET Mąka orkiszowa razowa (typ 2000) BIO 500 g

BIO PLANET

Mąka orkiszowa razowa (typ 2000) BIO

500 g
13,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,79 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027

5.0
z 18 opinii

32% taniej

BIO PLANET Len brązowy (siemię lniane) BIO 400 g

BIO PLANET

Len brązowy (siemię lniane) BIO

400 g
17,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
10,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027

4.7
z 54 opinii
BIO PLANET Śliwki kalifornijskie bez pestek BIO (suszone) bezglutenowe 400 g

BIO PLANET

Śliwki kalifornijskie bez pestek BIO (suszone) bezglutenowe

400 g
87,47 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2027

5.0
z 5 opinii
BIO PLANET Skrobia ziemniaczana BIO 400 g

BIO PLANET

Skrobia ziemniaczana BIO

400 g
21,72 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2030

4.8
z 35 opinii
BIO PLANET Daktyle suszone bezglutenowe BIO 400 g

BIO PLANET

Daktyle suszone bezglutenowe BIO

400 g
40,48 zł/kg
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

4.8
z 36 opinii
BIO PLANET Suszone krążki ananasa BIO 100 g

BIO PLANET

Suszone krążki ananasa BIO

100 g
151,90 zł/kg
Cena15,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027

5.0
z 7 opinii
BIO PLANET Chipsy jabłkowe bezglutenowy BIO 100 g

BIO PLANET

Chipsy jabłkowe bezglutenowy BIO

100 g
145,90 zł/kg
Cena14,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-09-2027

4.9
z 25 opinii
BIO PLANET Pestki dyni ciemnozielone BIO 350 g

BIO PLANET

Pestki dyni ciemnozielone BIO

350 g
62,54 zł/kg
Cena21,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027

4.9
z 13 opinii
BIO PLANET Ser Maasdam (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Maasdam (plastry) BIO

125 g
106,32 zł/kg
Cena13,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026

5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) BIO 38 g

BIO PLANET

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) BIO

38 g
97,11 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

4.9
z 89 opinii
BIO PLANET Śliwki kalifornijskie bez pestek BIO (suszone) bezglutenowe 200 g

BIO PLANET

Śliwki kalifornijskie bez pestek BIO (suszone) bezglutenowe

200 g
99,95 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2027

5.0
z 12 opinii
BIO PLANET Mąka pszenna chlebowa (typ 750) BIO 1 kg

BIO PLANET

Mąka pszenna chlebowa (typ 750) BIO

1 kg
11,79 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027

5.0
z 10 opinii
BIO PLANET Orzechy brazylijskie BIO 150 g

BIO PLANET

Orzechy brazylijskie BIO

150 g
169,93 zł/kg
Cena25,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2028

4.9
z 17 opinii
BIO PLANET Orzechy nerkowca BIO 350 g

BIO PLANET

Orzechy nerkowca BIO

350 g
89,69 zł/kg
Cena31,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.9
z 10 opinii
BIO PLANET Ryż Arborio do risotto BIO 500 g

BIO PLANET

Ryż Arborio do risotto BIO

500 g
36,78 zł/kg
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-04-2027

5.0
z 11 opinii
BIO PLANET Soczewica czarna beluga BIO 400 g

BIO PLANET

Soczewica czarna beluga BIO

400 g
44,47 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

4.7
z 19 opinii
BIO PLANET Twaróg wiejski chudy (klinek) BIO 300 g

BIO PLANET

Twaróg wiejski chudy (klinek) BIO

~300 g
45,97 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
12
Znajdziesz w niej kasze i ryże w wielu odmianach, płatki zbożowe, mąki oraz skrobie, nasiona roślin strączkowych, a także orzechy, pestki i suszone owoce.

Drugą część asortymentu stanowią produkty świeże i przetworzone: jaja z chowu ekologicznego, sery w plastrach, twarogi i serki, masło klarowane, wyroby roślinne w rodzaju tofu i tempehu, a także konserwy warzywne, kiszonki, syropy i naturalne słodziki.

Wspólnym mianownikiem całego portfolio jest certyfikat ekologiczny oraz krótki, przejrzysty skład. Sporą część stanowią produkty oznaczone jako bezglutenowe, bez dodatku cukru lub odpowiednie dla diety roślinnej.

Co oznacza certyfikat ekologiczny?

Żywność ekologiczna to kategoria uregulowana przepisami unijnymi, a nie deklaracja producenta. Produkt może nosić oznaczenie BIO dopiero wtedy, gdy przejdzie certyfikację prowadzoną przez upoważnioną jednostkę, a jego wytwarzanie odbywa się bez syntetycznych pestycydów, nawozów sztucznych i organizmów modyfikowanych genetycznie.

W przypadku żywności przetworzonej przepisy wymagają, by zdecydowaną większość składników pochodzenia rolniczego stanowiły składniki ekologiczne. Potwierdzeniem jest unijne logo z zielonym liściem oraz numer jednostki certyfikującej, umieszczony na opakowaniu obok informacji o pochodzeniu surowców.

W praktyce oznacza to, że wybierając produkt z tym oznaczeniem, kupujesz coś, co zostało formalnie sprawdzone, a nie tylko opisane jako naturalne.

Dla kogo jest oferta tej marki?

Portfolio Bio Planet dobrze odpowiada na trzy różne potrzeby.

- Osoby na diecie eliminacyjnej znajdą tu sporo pozycji oznaczonych jako bezglutenowe, w tym kasze, ryże, płatki, mąki i skrobie, czyli produkty stanowiące podstawę codziennego jadłospisu.
- Osoby jedzące roślinnie sięgną po tofu, tempeh, nasiona roślin strączkowych oraz konserwy warzywne, które zastępują białko zwierzęce w prostych daniach.
- Rodziny i osoby gotujące od podstaw docenią szeroki wybór produktów sypkich w większych opakowaniach oraz naturalne słodziki i przetwory bez zbędnych dodatków.

Wszystkie produkty tej marki znajdziesz również w naszym dziale BIO, obok wyrobów innych producentów żywności ekologicznej.

## Produkty Bio Planet w sklepie internetowym Frisco

Zamawiając produkty Bio Planet w naszym sklepie, kompletujesz je razem z resztą tygodniowych zakupów, zamiast szukać ich osobno w sklepie ze zdrową żywnością. Skład, pochodzenie i datę przydatności każdego produktu sprawdzisz na jego karcie, jeszcze przed dodaniem do koszyka.

Nie podmieniamy produktów, więc jeśli zamówisz kaszę jaglaną tej marki, nie znajdziesz w torbie odpowiednika innego producenta. Przy zakupach ekologicznych ma to szczególne znaczenie, ponieważ kupujesz konkretny certyfikat i konkretny skład, a nie samą kategorię produktu. Kompletność zamówień wynosi u nas 99,6%, a godzinę dostawy wybierasz sam.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store