Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

PRYMAT

Przyprawy - Prymat

PRYMAT

Grupa Prymat słynie z wysokiej jakości przypraw i ziół oferowanych polskim konsumentom. Już od 1983 roku firma jest czołowym producentem przypraw nie tylko w Polsce, ale i całej Europie Środkowo-Wschodniej. Przyprawy Prymat nie tylko nadadzą wyjątkowego smaku wszystkim Twoim potrawom, ale także są świetnym uzupełnieniem witamin i minerałów w naszym organizmie.

ProduktyPRYMATwe Frisco.pl


5.0
z 26 opinii
PRYMAT Musztarda bardzo ostra 180 g

PRYMAT

Musztarda bardzo ostra

180 g
21,61 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

5.0
z 65 opinii
PRYMAT Musztarda czeska (słodko-ostra) 180 g

PRYMAT

Musztarda czeska (słodko-ostra)

180 g
21,61 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

4.9
z 17 opinii
PRYMAT Musztarda jalapeno (super ostra) 180 g

PRYMAT

Musztarda jalapeno (super ostra)

180 g
23,83 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

4.9
z 29 opinii
PRYMAT Sos sałatkowy grecki (ziołowo-czosnkowy) 9 g

PRYMAT

Sos sałatkowy grecki (ziołowo-czosnkowy)

9 g
132,22 zł/kg
Cena1,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 24 opinii
PRYMAT Sos sałatkowy polski (koperkowo-ziołowy) 9 g

PRYMAT

Sos sałatkowy polski (koperkowo-ziołowy)

9 g
132,22 zł/kg
Cena1,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 7 opinii
PRYMAT Sos sałatkowy węgierski (paprykowo-ziołowy) 9 g

PRYMAT

Sos sałatkowy węgierski (paprykowo-ziołowy)

9 g
132,22 zł/kg
Cena1,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

4.9
z 31 opinii
PRYMAT Przyprawa do kurczaka pikantna 25 g

PRYMAT

Przyprawa do kurczaka pikantna

25 g
83,60 zł/kg
Cena2,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

5.0
z 6 opinii
PRYMAT Marynata w płynie pikantna 75 g

PRYMAT

Marynata w płynie pikantna

75 g
27,87 zł/kg
Cena2,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

5.0
z 14 opinii
PRYMAT Marynata w płynie szlachecka 75 g

PRYMAT

Marynata w płynie szlachecka

75 g
27,87 zł/kg
Cena2,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

5.0
z 7 opinii
PRYMAT Marynata w płynie klasyczna 75 g

PRYMAT

Marynata w płynie klasyczna

75 g
27,87 zł/kg
Cena2,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

5.0
z 29 opinii
PRYMAT To Naturalne Koperek suszony BIO 5 g

PRYMAT To Naturalne

Koperek suszony BIO

5 g
398,00 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

4.9
z 12 opinii
PRYMAT To Naturalne Czosnek mielony BIO 15 g

PRYMAT To Naturalne

Czosnek mielony BIO

15 g
252,67 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

4.8
z 6 opinii
PRYMAT AIR FRYER Panierka do nuggetsów - klasyczna (z dodatkiem słodkiej papryki) 68 g

PRYMAT AIR FRYER

Panierka do nuggetsów - klasyczna (z dodatkiem słodkiej papryki)

68 g
46,91 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

5.0
z 25 opinii
PRYMAT Cukier ze skórką cytryny (do ciast i deserów) 15 g

PRYMAT

Cukier ze skórką cytryny (do ciast i deserów)

15 g
132,67 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

4.9
z 28 opinii
PRYMAT Żelatyna wieprzowa 20 g

PRYMAT

Żelatyna wieprzowa

20 g
124,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2029
12
.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store