Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Mięso i wędliny
Pasztety, mielonki, podrobowe
Podrobowe

Podrobowe

Wróć do Pasztety, mielonki, podrobowe




JBB BAŁDYGA KASZANKA Z CEBULKĄ SKOLIM 500 G 500 g

JBB BAŁDYGA

KASZANKA Z CEBULKĄ SKOLIM 500 G

500 g
18,98 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026

4.9
z 435 opinii
OLEWNIK Legendarna kaszanka gryczana 400 g

OLEWNIK

Legendarna kaszanka gryczana

400 g
30,47 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026

4.9
z 144 opinii
OLEWNIK Kaszanka wiejska 500 g

OLEWNIK

Kaszanka wiejska

~500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026

4.8
z 158 opinii
WIERZEJKI Kaszanka królewska - kawałek 250 g

WIERZEJKI

Kaszanka królewska - kawałek

~250 g
28,76 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka

4.8
z 110 opinii
SOKOŁÓW GRILL HOUSE Kaszanka grillowa z boczkiem i cebulką 500 g

SOKOŁÓW GRILL HOUSE

Kaszanka grillowa z boczkiem i cebulką

500 g
29,58 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026

4.8
z 138 opinii
OLEWNIK Kaszanka gryczana 738 g

OLEWNIK

Kaszanka gryczana

~738 g
21,53 zł/kg
Cena15,89 zł
Do koszyka

4.9
z 81 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Kaszanka 350 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Kaszanka

~350 g
30,26 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka

4.9
z 38 opinii
OLEWNIK Kaszanka z cebulką prażoną 400 g

OLEWNIK

Kaszanka z cebulką prażoną

400 g
30,98 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 44 opinii
OLEWNIK Kaszanka grillowa 400 g

OLEWNIK

Kaszanka grillowa

400 g
30,98 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.7
z 38 opinii
WASĄG kaszanka pieczona bio 300 g

WASĄG

kaszanka pieczona bio

300 g
66,63 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store