Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Pasztety, mielonki, podrobowe
Podrobowe
WIERZEJKI Kaszanka królewska - kawałek
Kaszanka królewska - Wierzejki. Wędlina podrobowa o fenomenalnym smaku.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 158 opinii

WIERZEJKI Kaszanka królewska - kawałek

~250 g
WIERZEJKI

Cena7,19 zł
28,76 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kaszanka królewska to wędlina podrobowa, do produkcji której wykorzystano podroby oraz wysokiej klasy mięso wieprzowe. Kaszanka mieści się w osłonkach naturalnych i ma średnicę około 40 cm. Pokrojone jej plastry doskonale smakują po przesmażeniu i połączeniu ze zeszkloną cebulką. Sama w sobie jest też głębią smaku i aromatu, które zapewnia doskonała kompozycja świeżych przypraw, ziół oraz suszonych warzyw. Nie brak jej wyrazistości i tradycyjnej pikanterii. Dla poprawienia jej strawności a także pewności, że nie jest źródłem żadnych drobnoustrojów została poddana parzeniu. 

Produkt świeży. Zalecamy spożyć w ciągu dwóch dni od momentu dostawy. 

Produkty są krojone i zapakowane w pergamin przez przez naszych dostawców tuż przed odbiorem zamówienia. Każde opakowanie posiada etykietę Frisco.



WIERZEJKI Kaszanka królewska - kawałek


Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Skład i alergeny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
158 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
84%
4
13%
3
1%
2
1%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna z dużą ilością przypraw w naturalnym flaku.
22.01.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna, nie jest tłusta. Dobra na zimno, jak I na ciepło.
13.11.2025
0
0
katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra, szkoda że smak niezbyt wyrazisty
23.09.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
najlepszy smak kaszanki w Polsce
19.08.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
to też super wierzejki
27.07.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna, dobrze przyprawiona prawie na 5
03.07.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna jak ze wsi bez dodatku wątróbki
10.06.2025
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczna
25.04.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
uwielbiam tą kaszankę Putki tylko królewską jem, świetnie przyprawiona
10.03.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Mi nie smakowala
26.12.2024
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę zbyt mało smaku
12.11.2024
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna.
05.08.2024
0
0
Mieczysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Kaszanka niesmaczna, przypraw i uszlachetniających ją dodatków (np. wątróbki) blisko zera. Nazwa "królewska" bardzo daleka od wygórowanej ceny.
20.05.2024
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
super super smak konsystencja przyprawy
06.05.2024
0
0
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsza kaszanka jaką jadłem
28.02.2024
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Kaszana tej firmy jest najlepsza z oferowanych produktów na rynku , polecam bardzo.
27.02.2024
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna
24.01.2024
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest dobra ale mało wątróbki
28.12.2023
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonała! Po prostu.
06.12.2023
0
0
marta
zweryfikowano
Zgłaszam
moja ulubiona
04.10.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
28,76 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
WIERZEJKI
Marka:
WIERZEJKI
EAN:
290102
Cena za kg:
28,76 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
WIERZEJKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WIERZEJKI
EAN:
290102

Produkty z kategorii Podrobowe

JBB BAŁDYGA KASZANKA Z CEBULKĄ SKOLIM 500 G 500 g

JBB BAŁDYGA

KASZANKA Z CEBULKĄ SKOLIM 500 G

500 g
18,98 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 435 opinii
OLEWNIK Legendarna kaszanka gryczana 400 g

OLEWNIK

Legendarna kaszanka gryczana

400 g
30,47 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 144 opinii
OLEWNIK Kaszanka wiejska 500 g

OLEWNIK

Kaszanka wiejska

~500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.8
z 158 opinii
WIERZEJKI Kaszanka królewska - kawałek 250 g

WIERZEJKI

Kaszanka królewska - kawałek

~250 g
28,76 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.8
z 110 opinii
SOKOŁÓW GRILL HOUSE Kaszanka grillowa z boczkiem i cebulką 500 g

SOKOŁÓW GRILL HOUSE

Kaszanka grillowa z boczkiem i cebulką

500 g
29,58 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.8
z 138 opinii
OLEWNIK Kaszanka gryczana 738 g

OLEWNIK

Kaszanka gryczana

~738 g
21,53 zł/kg
Cena15,89 zł
Do koszyka
4.9
z 81 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Kaszanka 350 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Kaszanka

~350 g
30,26 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka

Produkty marki WIERZEJKI

4.8
z 138 opinii
WIERZEJKI Szynka z kotła (136g-204g) 170 g

WIERZEJKI

Szynka z kotła (136g-204g)

~170 g
62,29 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
4.8
z 216 opinii
WIERZEJKI Salceson włoski - plastry 170 g

WIERZEJKI

Salceson włoski - plastry

~170 g
47,00 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 132 opinii
WIERZEJKI Szynka gotowana - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka gotowana - plastry

~170 g
55,82 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
4.8
z 334 opinii
WIERZEJKI Szynka w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka w siatce - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 284 opinii
WIERZEJKI Szynka dziadka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka dziadka - plastry

~170 g
67,59 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
4.9
z 112 opinii
WIERZEJKI Szynka zbójnicka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka zbójnicka - plastry

~170 g
62,29 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
4.8
z 46 opinii
WIERZEJKI Szynka z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z komina - plastry

~170 g
62,29 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
4.9
z 69 opinii
WIERZEJKI Polędwica z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica z komina - plastry

~170 g
75,24 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
4.8
z 124 opinii
WIERZEJKI Polędwica sopocka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica sopocka - plastry

~170 g
57,59 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
4.9
z 183 opinii
WIERZEJKI Polędwica łososiowa- plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica łososiowa- plastry

~170 g
62,29 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
4.9
z 37 opinii
WIERZEJKI Polędwica w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica w siatce - plastry

~170 g
63,47 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.9
z 202 opinii
WIERZEJKI Żeberka wędzone - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Żeberka wędzone - kawałek

~300 g
44,97 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
4.9
z 230 opinii
WIERZEJKI Schab pieczony z majerankiem - plastry 170 g

WIERZEJKI

Schab pieczony z majerankiem - plastry

~170 g
74,65 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
4.9
z 154 opinii
WIERZEJKI Baleron gotowany - plastry 170 g

WIERZEJKI

Baleron gotowany - plastry

~170 g
54,65 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
4.8
z 137 opinii
WIERZEJKI Baleron zbójnicki - plastry 170 g

WIERZEJKI

Baleron zbójnicki - plastry

~170 g
63,47 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.9
z 190 opinii
WIERZEJKI Boczek wędzony surowy - plastry 170 g

WIERZEJKI

Boczek wędzony surowy - plastry

~170 g
54,65 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store