Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Mięso i wędliny
Boczek
W plastrach

W plastrach

Wróć do Boczek




4.9
z 418 opinii
MORLINY Boczek wędzony parzony - plastry 150 g

MORLINY

Boczek wędzony parzony - plastry

150 g
49,93 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026

4.8
z 467 opinii
MORLINY Boczek wędzony - plastry 150 g

MORLINY

Boczek wędzony - plastry

150 g
54,60 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026

4.9
z 1072 opinii
SOKOŁÓW Boczek surowy wędzony - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Boczek surowy wędzony - plastry

100 g
73,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026

4.9
z 190 opinii
WIERZEJKI Boczek wędzony surowy - plastry 170 g

WIERZEJKI

Boczek wędzony surowy - plastry

~170 g
54,65 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka

4.8
z 132 opinii
WIERZEJKI Boczek z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Boczek z komina - plastry

~170 g
54,65 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka

4.9
z 263 opinii
KRAKUS. Boczek od szwagra 100 g

KRAKUS.

Boczek od szwagra

100 g
73,90 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026

4.5
z 45 opinii
KORONA Boczek duński parzony - plastry 150 g

KORONA

Boczek duński parzony - plastry

~150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka

4.9
z 25 opinii
Fumagali Pancetta- boczek wieprzowy dojrzewający w plastrach BIO 70 g

Fumagali

Pancetta- boczek wieprzowy dojrzewający w plastrach BIO

70 g
245,57 zł/kg
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store