Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Boczek
W plastrach
MORLINY Boczek wędzony parzony - plastry
Boczek wędzony parzony   plastry MORLINY 150g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 418 opinii

MORLINY Boczek wędzony parzony - plastry

150 g
MORLINY
Polska

Frisco poleca
Cena7,49 zł
49,93 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Boczek wieprzowy wędzony parzony z dodaną wodą


MORLINY Boczek wędzony parzony - plastry


Produkt dostępny
Data przydatności: 29.10.2026
Dostępne warianty
MORLINY Boczek wędzony - plastry
Pokaż wszystkie
Tagi
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1380.00 kJ
16.4%
Wartość energetyczna (kcal)
334.00 kcal
16.7%
Tłuszcz (g)
31.00 g
44.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
12.00 g
60.0%
Węglowodany (g)
0.70 g
0.3%
w tym cukry (g)
0.50 g
0.6%
Białko (g)
13.00 g
26.0%
Sól (g)
2.20 g
36.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
418 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
7%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo fajny boczek. Jest parzony, więc nie ciągnie się na kanapce, ale i tak zwykle używam go do zasmażki do młodej kapusty czy innych takich zadań specjalnych.
31.08.2026
0
0
ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny, nie twardy,niezbyt tłusty co najważniejsze👍️
28.05.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
01.04.2026
0
0
Vadzim
zweryfikowano
Zgłaszam
💪💪💪
21.01.2026
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super💯❤️
15.09.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszny smak i cena ok
19.08.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry.
27.07.2025
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Super ❤️
14.07.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Boczek jest OK👍️
14.07.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Niestety zdarzył się bardzo przerośnięty tłuszczem
04.03.2025
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
smakowitość pełna
01.11.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
28.10.2024
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Mój ulubiony, dobry do wszystkiego👍️
03.06.2024
0
0
Roman
zweryfikowano
Zgłaszam
wygląda nie zachęcająco
06.05.2024
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Boczek to smakowity boczuś o samych dobrych walorach dla podniebienia
19.04.2024
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
trochę tłuszczyku nie zaszkodzi
18.03.2024
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny
19.02.2024
0
0
Ludmila
zweryfikowano
Zgłaszam
Boczek miękki i smaczny , polecam
16.02.2024
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
długi termin przydatności
12.02.2024
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Znakomity
06.02.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,93 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
ANIMEX FOODS SPÓŁKA
Marka:
MORLINY
EAN:
5902659896742
Cena za kg:
49,93 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
MORLINY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ANIMEX FOODS SPÓŁKA
EAN:
5902659896742

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania



Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +6 °C. Po otwarciu opakowania spożyć w ciągu 24 godzin.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nazwa i adres producenta

Animex Foods sp. z o.o.,
ul. T. Chałubińskiego 8,
00-613 Warszawa

Produkty z kategorii W plastrach

4.8
z 467 opinii
MORLINY Boczek wędzony - plastry 150 g

MORLINY

Boczek wędzony - plastry

150 g
47,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
4.9
z 418 opinii
MORLINY Boczek wędzony parzony - plastry 150 g

MORLINY

Boczek wędzony parzony - plastry

150 g
49,93 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
4.9
z 1072 opinii
SOKOŁÓW Boczek surowy wędzony - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Boczek surowy wędzony - plastry

100 g
73,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 190 opinii
WIERZEJKI Boczek wędzony surowy - plastry 170 g

WIERZEJKI

Boczek wędzony surowy - plastry

~170 g
54,65 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
4.8
z 132 opinii
WIERZEJKI Boczek z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Boczek z komina - plastry

~170 g
54,65 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
4.9
z 263 opinii
KRAKUS. Boczek od szwagra 100 g

KRAKUS.

Boczek od szwagra

100 g
73,90 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.5
z 45 opinii
KORONA Boczek duński parzony - plastry 150 g

KORONA

Boczek duński parzony - plastry

~150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
Fumagali Pancetta- boczek wieprzowy dojrzewający w plastrach BIO 70 g

Fumagali

Pancetta- boczek wieprzowy dojrzewający w plastrach BIO

70 g
245,57 zł/kg
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026

Produkty marki MORLINY

4.8
z 467 opinii
MORLINY Boczek wędzony - plastry 150 g

MORLINY

Boczek wędzony - plastry

150 g
47,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
4.9
z 430 opinii
MORLINY Szynka morlińska z kurczaka 100 g

MORLINY

Szynka morlińska z kurczaka

100 g
53,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,39 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 229 opinii
MORLINY Berlinki Parówki wieprzowe 225 g

MORLINY

Berlinki Parówki wieprzowe

225 g
30,62 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.9
z 472 opinii
MORLINY Frankfurterki 240 g

MORLINY

Frankfurterki

240 g
55,79 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 570 opinii
MORLINY Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka 400 g

MORLINY

Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka

400 g
32,23 zł/kg
Cena12,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.8
z 235 opinii
MORLINY Kiełbasa podwawelska 520 g

MORLINY

Kiełbasa podwawelska

520 g
35,56 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2026
5.0
z 47 opinii
MORLINY Nuggetsy z kurczaka 350 g

MORLINY

Nuggetsy z kurczaka

350 g
36,26 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
4.8
z 272 opinii
MORLINY Kiełbasa śląska 550 g

MORLINY

Kiełbasa śląska

550 g
29,80 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.8
z 161 opinii
MORLINY Berlinki Parówki z serem 250 g

MORLINY Berlinki

Parówki z serem

250 g
28,36 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.9
z 118 opinii
MORLINY Polędwiczki z kurczaka panierowane 350 g

MORLINY

Polędwiczki z kurczaka panierowane

350 g
41,97 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 106 opinii
MORLINY Berlinki Parówki z kurcząt 225 g

MORLINY Berlinki

Parówki z kurcząt

225 g
36,40 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.9
z 37 opinii
MORLINY Kebab z kurczaka gyros 400 g

MORLINY

Kebab z kurczaka gyros

400 g
41,22 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.8
z 64 opinii
MORLINY Stripsy z piersi kurczaka panierowane 350 g

MORLINY

Stripsy z piersi kurczaka panierowane

350 g
41,40 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 53 opinii
MORLINY Berlinki Kids 120 g

MORLINY

Berlinki Kids

120 g
41,58 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.9
z 110 opinii
MORLINY Ślązerki 240 g

MORLINY

Ślązerki

240 g
51,63 zł/kg
Cena12,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.9
z 28 opinii
MORLINY Skrzydła łagodne 350 g

MORLINY

Skrzydła łagodne

350 g
41,97 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store