Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Oleje, oliwy, octy
Inne oleje

Inne oleje

Wróć do Oleje, oliwy, octy




4.9
z 45 opinii

18% taniej

HOUSE OF ASIA Olej sezamowy (z prażonego sezamu) 150 g

HOUSE OF ASIA

Olej sezamowy (z prażonego sezamu)

150 g
83,27 zł/kg
Cena promocyjna12,49 zł
15,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2027

4.9
z 29 opinii

21% taniej

SO WELL Olej ryżowy 1 l

SO WELL

Olej ryżowy

1 l
17,99 zł/l
Cena promocyjna17,99 zł
22,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027

5.0
z 13 opinii

20% taniej

BIG NATURE Olej z ostropestu (tłoczony na zimno) 100 ml

BIG NATURE

Olej z ostropestu (tłoczony na zimno)

100 ml
69,90 zł/l
Cena promocyjna6,99 zł
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027

5.0
z 126 opinii
KUJAWSKI Olej 3 ziarna 750 ml

KUJAWSKI

Olej 3 ziarna

750 ml
18,92 zł/l
Cena14,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2027

4.9
z 10 opinii
OLEJE KASZUBSKIE Olej z czarnuszki (tłoczony na zimno) nierafinowany 100 ml

OLEJE KASZUBSKIE

Olej z czarnuszki (tłoczony na zimno) nierafinowany

100 ml
181,90 zł/l
Cena18,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027

4.3
z 3 opinii
BASSO Olej pistacjowy 250 ml

BASSO

Olej pistacjowy

250 ml
83,16 zł/l
Cena20,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

4.9
z 39 opinii

20% taniej

BIG NATURE Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO 250 ml

BIG NATURE

Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO

250 ml
63,96 zł/l
Cena promocyjna15,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

5.0
z 1 opinii
PRZYSMAKI VIANDS Tłuszcz kaczy (de luxe) 180 g

PRZYSMAKI VIANDS

Tłuszcz kaczy (de luxe)

180 g
119,39 zł/kg
Cena21,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2029

4.9
z 16 opinii
BIG NATURE Olej z pestek dyni (tłoczony na zimno) BIO 250 ml

BIG NATURE

Olej z pestek dyni (tłoczony na zimno) BIO

250 ml
123,96 zł/l
Cena30,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028

5.0
z 2 opinii
FOODS BY ANN Ghee - masło klarowane BIO 400 g

FOODS BY ANN

Ghee - masło klarowane BIO

400 g
149,97 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-07-2027

MOG Łój wołowy 250 g

MOG

Łój wołowy

250 g
104,36 zł/kg
Cena26,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store