Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Czosnek

Czosnek

Wróć do Przyprawy jednorodne




5.0
z 59 opinii
KOTANYI Czosnek granulowany 20 g

KOTANYI

Czosnek granulowany

20 g
134,50 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-03-2030

5.0
z 179 opinii
KAMIS Czosnek granulowany mielony w całości 16 g

KAMIS

Czosnek granulowany mielony w całości

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2029

5.0
z 88 opinii
PRYMAT Czosnek suszony XL 50 g

PRYMAT

Czosnek suszony XL

50 g
77,80 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029

5.0
z 110 opinii
PRYMAT Czosnek suszony 20 g

PRYMAT

Czosnek suszony

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2029

4.9
z 56 opinii
BIG NATURE Czosnek granulowany suszony XXL 100 g

BIG NATURE

Czosnek granulowany suszony XXL

100 g
60,90 zł/kg
Cena6,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2028

4.9
z 48 opinii
KAMIS Czosnek staropolski 20 g

KAMIS

Czosnek staropolski

20 g
159,50 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2029

4.9
z 21 opinii
KAMIS Czosnek granulowany (w słoiczku) 55 g

KAMIS

Czosnek granulowany (w słoiczku)

55 g
187,09 zł/kg
Cena10,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028

KAMIS Czosnek suszony-młynek 45 g

KAMIS

Czosnek suszony-młynek

45 g
288,67 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029

5.0
z 24 opinii
KNORR Czosnek - przyprawa w mini kostkach (10 szt.) 35 g

KNORR

Czosnek - przyprawa w mini kostkach (10 szt.)

35 g
154,00 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.9
z 13 opinii
PRYMAT To Naturalne Czosnek mielony BIO 15 g

PRYMAT To Naturalne

Czosnek mielony BIO

15 g
252,67 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store