Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy gotowe do potraw
Słodko-kwaśne

Słodko-kwaśne

Wróć do Sosy gotowe do potraw




4.9
z 152 opinii
ŁOWICZ Sos słodko-kwaśny 500 g

ŁOWICZ

Sos słodko-kwaśny

500 g
13,98 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

4.9
z 32 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos słodko-kwaśny 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos słodko-kwaśny

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2027

4.9
z 25 opinii
THAI HERITAGE Sos słodko- kwaśny 200 ml

THAI HERITAGE

Sos słodko- kwaśny

200 ml
45,95 zł/l
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-12-2027

4.9
z 11 opinii
BEN'S ORIGINAL Sos słodko - kwaśny 400 g

BEN'S ORIGINAL

Sos słodko - kwaśny

400 g
32,97 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2027

5.0
z 19 opinii
BEN'S ORIGINAL Sos słodko - kwaśny ananasowy 400 g

BEN'S ORIGINAL

Sos słodko - kwaśny ananasowy

400 g
32,97 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2027

4.9
z 30 opinii
DEVELEY Sos słodko-kwaśny z przecierami owocowymi (łagodny) 460 g

DEVELEY

Sos słodko-kwaśny z przecierami owocowymi (łagodny)

460 g
16,50 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2027

4.6
z 5 opinii
WINIARY Sos słodko-kwaśny z ananasem 500 g

WINIARY

Sos słodko-kwaśny z ananasem

500 g
17,38 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store