Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Granole
Czekoladowe

Czekoladowe

Wróć do Granole




5.0
z 13 opinii
ONEDAYMORE Granola potrójnie czekoladowa 500 g

ONEDAYMORE

Granola potrójnie czekoladowa

500 g
35,98 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

4.9
z 49 opinii
SANTE Granola z brownie i wiśniami 300 g

SANTE

Granola z brownie i wiśniami

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2027

4.9
z 38 opinii
SANTE Granola z belgijską czekoladą i pomarańczami 300 g

SANTE

Granola z belgijską czekoladą i pomarańczami

300 g
29,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,79 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027

4.9
z 8 opinii
ONEDAYMORE Granola z dubajską czekoladą 450 g

ONEDAYMORE

Granola z dubajską czekoladą

450 g
51,09 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.7
z 20 opinii
BAKALLAND Granola z orzechami i kawałkami czekolady 300 g

BAKALLAND

Granola z orzechami i kawałkami czekolady

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.8
z 12 opinii
BAKALLAND Granola czekoladowa 300 g

BAKALLAND

Granola czekoladowa

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.5
z 2 opinii
NESTLÉ FITNESS Granola z czekoladą 300 g

NESTLÉ FITNESS

Granola z czekoladą

300 g
29,97 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

4.0
z 1 opinii
NESTLÉ FITNESS Granola z czekoladą, komosą ryżową i migdałami 300 g

NESTLÉ FITNESS

Granola z czekoladą, komosą ryżową i migdałami

300 g
29,97 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

4.5
z 2 opinii
GRACI Granola funkcjonalna HIGH POWER PROTEIN z płatkami owsianymi, kakao i białkiem grochu 300 g

GRACI

Granola funkcjonalna HIGH POWER PROTEIN z płatkami owsianymi, kakao i białkiem grochu

300 g
44,97 zł/kg
Frisco poleca
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2027

5.0
z 96 opinii
SANTE Granola z kawałkami czekolady 350 g

SANTE

Granola z kawałkami czekolady

350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2027

4.9
z 35 opinii
SANTE Granola czekoladowa z kawałkami białej czekolady i truskawkami 350 g

SANTE

Granola czekoladowa z kawałkami białej czekolady i truskawkami

350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027


Nowość
ONEDAYMORE Granola czekoladowa z malinami 450 g

ONEDAYMORE

Granola czekoladowa z malinami

450 g
39,98 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store