Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Dania gotowe
Pizza, zapiekanka i lasagne

Pizza, zapiekanka i lasagne

Wróć do Dania gotowe

Lasagne i canelloniPizzaZapiekanka



4.7
z 65 opinii
Come a Casa Lasagne Bolognese 400 g

Come a Casa

Lasagne Bolognese

400 g
27,23 zł/kg
friscontowa cena
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026

4.9
z 16 opinii
Come a Casa Lasagne Spinach&Ricotta 400 g

Come a Casa

Lasagne Spinach&Ricotta

400 g
32,23 zł/kg
Cena12,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026

4.9
z 31 opinii
PROSTE HISTORIE Pizza fresh z szynką 390 g

PROSTE HISTORIE

Pizza fresh z szynką

390 g
38,44 zł/kg
friscontowa cena
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026

5.0
z 33 opinii
PROSTE HISTORIE Pizza fresh z kurczakiem 390 g

PROSTE HISTORIE

Pizza fresh z kurczakiem

390 g
38,44 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026

4.9
z 24 opinii
PROSTE HISTORIE Pizza fresh cztery sery 390 g

PROSTE HISTORIE

Pizza fresh cztery sery

390 g
38,44 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026

4.9
z 14 opinii
PROSTE HISTORIE Pizza fresh pepperoni z jalapeno 390 g

PROSTE HISTORIE

Pizza fresh pepperoni z jalapeno

390 g
38,44 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 33 opinii
PROSTE HISTORIE Zapiekanka fresh z pieczarkami 255 g

PROSTE HISTORIE

Zapiekanka fresh z pieczarkami

255 g
30,94 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026

4.7
z 27 opinii
SMAKMAK Zapiekanka z szynką 270 g

SMAKMAK

Zapiekanka z szynką

270 g
31,44 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

4.8
z 24 opinii
SMAKMAK Zapiekanka extra looong z Kurczakiem 270 g

SMAKMAK

Zapiekanka extra looong z Kurczakiem

270 g
32,56 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

4.7
z 26 opinii
SMAKMAK Zapiekanka z pieczarkami 250 g

SMAKMAK

Zapiekanka z pieczarkami

250 g
26,76 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

4.7
z 18 opinii
PROSTE HISTORIE Zapiekanka fresh z szynką 390 g

PROSTE HISTORIE

Zapiekanka fresh z szynką

390 g
19,72 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store