Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Słodycze, przekąski, bakalie
Chrupki i prażynki
Chrupki inne smaki

Chrupki inne smaki

Wróć do Chrupki i prażynki

OrzechoweSeroweZielona cebulaPozostałe



4.9
z 49 opinii

17% taniej

BIO SAURUS Chrupki kukurydziane o smaku serowym bezglutenowe BIO 50 g

BIO SAURUS

Chrupki kukurydziane o smaku serowym bezglutenowe BIO

50 g
85,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,29 zł
5,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027

5.0
z 31 opinii
PRZYSNACKI Chrupki zielona cebulka 140 g

PRZYSNACKI

Chrupki zielona cebulka

140 g
42,79 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2027

5.0
z 24 opinii
CHEETOS Spirals Chrupki kukurydziane o smaku serowo-ketchupowym 80 g

CHEETOS

Spirals Chrupki kukurydziane o smaku serowo-ketchupowym

80 g
56,13 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027

5.0
z 17 opinii

29% taniej

PRZYSNACKI Snack Festival Grillowany kurczak 110 g

PRZYSNACKI Snack Festival

Grillowany kurczak

110 g
45,36 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-05-2027

5.0
z 42 opinii
CHEETOS Chrupki kukurydziane o smaku sera 85 g

CHEETOS

Chrupki kukurydziane o smaku sera

85 g
52,82 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027

4.9
z 106 opinii
LORENZ Monster Munch Chrupki Ziemniaczane 100 g

LORENZ Monster Munch

Chrupki Ziemniaczane

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027

4.8
z 26 opinii
LORENZ Monster Munch Chrupki ziemniaczane o smaku serowym. 100 g

LORENZ Monster Munch

Chrupki ziemniaczane o smaku serowym.

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026

5.0
z 96 opinii
FLIPS Chrupki kukurydziane o smaku czekoladowym 70 g

FLIPS

Chrupki kukurydziane o smaku czekoladowym

70 g
47,00 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2027

4.9
z 140 opinii
LORENZ Curly Chrupki Orzechowe 120 g

LORENZ Curly

Chrupki Orzechowe

120 g
48,25 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2027

5.0
z 63 opinii
CHEETOS Chrupki kukurydziane o smaku sera 130 g

CHEETOS

Chrupki kukurydziane o smaku sera

130 g
57,62 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027

4.9
z 43 opinii
LORENZ Peppies Chrupki Bekonowe 100 g

LORENZ Peppies

Chrupki Bekonowe

100 g
78,90 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027


4.9
z 49 opinii
STAR Chrupki kukurydziane o smaku orzechowym 125 g

STAR

Chrupki kukurydziane o smaku orzechowym

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027

4.9
z 26 opinii
STAR Chrupki kukurydziane o smaku sera z ziemniakami 125 g

STAR

Chrupki kukurydziane o smaku sera z ziemniakami

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2027

5.0
z 26 opinii
LAY'S BUGLES Przekąska kukurydziana o smaku sera 75 g

LAY'S BUGLES

Przekąska kukurydziana o smaku sera

75 g
101,20 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027

5.0
z 22 opinii
Curly Chrupki orzechowe Light 100 g

Curly

Chrupki orzechowe Light

100 g
57,90 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027

5.0
z 1 opinii
Curly Chrupki Orzechowe o smaku ostrego pomidora 100 g

Curly

Chrupki Orzechowe o smaku ostrego pomidora

100 g
57,90 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027

5.0
z 5 opinii
Peppies Chrupki o smaku żeberek 100 g

Peppies

Chrupki o smaku żeberek

100 g
74,90 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027


4.9
z 12 opinii
STAR Maczugi Maczugi Chrupki kukurydziane o smaku fromage 80 g

STAR Maczugi

Maczugi Chrupki kukurydziane o smaku fromage

80 g
58,63 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.8
z 12 opinii
LORENZ Curly Chrupki kukurydziane z orzeszkami ziemnymi o smaku curry 100 g

LORENZ Curly

Chrupki kukurydziane z orzeszkami ziemnymi o smaku curry

100 g
58,90 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027

4.8
z 6 opinii

29% taniej

PRZYSNACKI Snack Festival Cornados ser z jalapeno 110 g

PRZYSNACKI Snack Festival

Cornados ser z jalapeno

110 g
45,36 zł/kg
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 19 opinii
BIO MAMUT Chrupki kukurydziane o smaku orzechowym bezglutenowe BIO 50 g

BIO MAMUT

Chrupki kukurydziane o smaku orzechowym bezglutenowe BIO

50 g
103,80 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store