Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Domowe porządki
Sprzątanie
Szyby
Spray

Spray

Wróć do Szyby




5.0
z 51 opinii
CLIN Płyn do mycia Szyb Anti Fog 500ml 500 ml

CLIN

Płyn do mycia Szyb Anti Fog 500ml

500 ml
22,98 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2028

4.8
z 13 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Arctic 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Arctic 500ml

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2029

5.0
z 22 opinii
CLIN Płyn do mycia Szyb Crystal 500ml 500 ml

CLIN

Płyn do mycia Szyb Crystal 500ml

500 ml
19,98 zł/l
11,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
15,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-09-2028

4.8
z 20 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Biała Lawenda 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Biała Lawenda 500ml

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-08-2031

4.8
z 22 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Cytryna 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Cytryna 500ml

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2029

5.0
z 16 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Kwiaty 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Kwiaty 500ml

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2031

4.9
z 22 opinii
AJAX Płyn do mycia Szyb w sprayu Triple Action 500ml 500 ml

AJAX

Płyn do mycia Szyb w sprayu Triple Action 500ml

500 ml
19,98 zł/l
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028

4.7
z 17 opinii
AJAX Płyn do mycia Szyb w sprayu Zielony 500ml 500 ml

AJAX

Płyn do mycia Szyb w sprayu Zielony 500ml

500 ml
19,98 zł/l
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2028

5.0
z 14 opinii
AJAX Płyn do mycia Szyb w sprayu Crystal 500ml 500 ml

AJAX

Płyn do mycia Szyb w sprayu Crystal 500ml

500 ml
19,98 zł/l
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2027

4.9
z 56 opinii
CLIN Płyn do mycia Szyb Lemon 500ml 500 ml

CLIN

Płyn do mycia Szyb Lemon 500ml

500 ml
22,98 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2028

5.0
z 44 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Kwiat Japońskiej Wiśni 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Kwiat Japońskiej Wiśni 500ml

500 ml
16,98 zł/l
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2031


4.9
z 33 opinii
LUDWIK Płyn do mycia Szyb i Glazury z Octem Grapefruit w sprayu 600ml 600 ml

LUDWIK

Płyn do mycia Szyb i Glazury z Octem Grapefruit w sprayu 600ml

600 ml
13,98 zł/l
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2029

4.9
z 16 opinii
LUDWIK Płyn do mycia Szyb i Luster Anty Para w sprayu 600ml 600 ml

LUDWIK

Płyn do mycia Szyb i Luster Anty Para w sprayu 600ml

600 ml
13,98 zł/l
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2029

4.9
z 19 opinii
LUDWIK Płyn do mycia Szyb i Glazury z Alkoholem Lemon w sprayu 600ml 600 ml

LUDWIK

Płyn do mycia Szyb i Glazury z Alkoholem Lemon w sprayu 600ml

600 ml
13,98 zł/l
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2029

5.0
z 2 opinii
CLIN Płyn do mycia Szyb Piwonia 500ml 500 ml

CLIN

Płyn do mycia Szyb Piwonia 500ml

500 ml
30,18 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store