Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
BALVITEN Mieszanka do wypieku ciast bez glutenu
Mieszanka do wypieku ciast bez glutenu BALVITEN 1.00kg
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

BALVITEN Mieszanka do wypieku ciast bez glutenu

1 kg
BALVITEN

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mix for Cake. Produkt bezglutenowy

Mieszanka bezglutenowa do wypieku rożnego rodzaju ciast, gofrów, naleśników.

Opracowany specjalnie dla osób nietolerujących glutenu. 


BALVITEN Mieszanka do wypieku ciast bez glutenu


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1545.00 kJ
18.4%
Wartość energetyczna (kcal)
364.00 kcal
18.2%
Tłuszcz (g)
0.65 g
0.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.13 g
0.7%
Węglowodany (g)
88.00 g
33.8%
w tym cukry (g)
0.26 g
0.3%
Błonnik (g)
0.31 g
Białko (g)
1.40 g
2.8%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
MERKURY S.A.
Marka:
BALVITEN
EAN:
5907653103629
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
1 kg
Marka:
BALVITEN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MERKURY S.A.
EAN:
5907653103629

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres firmy

al. Korfantego 191 40-153 Katowice


Adres producenta

Balviten Sp. z o.o. al. Korfantego 191 40-153 Katowice Zakład produkcyjny: ul. Wincentego Witosa 5A 32-851 Jadowniki


Informacje producenta

Marka

Balviten


Marka standaryzowana

MarkaBalviten

Logotypy stron trzecich

Znak przekreślonego kłosa


Logotypy stron trzecich - pozostały tekst

Znak przekreślonego kłosa - PL-048-152


Informacje dot. stylu życia: pozostały tekst

Opracowana specjalnie dla osób nietolerujących glutenu.


Przepisy

Przepis na babkę piaskową - 500 g Mix for Cake - 130 g masła - 180 g cukru - 4 jajka - 125 ml mleka - 1 łyżka proszku do pieczenia Składniki powinny być w temperaturze pokojowej. 1. Mąkę przesiać do miski, dodać miękkie masło, cukier, jajka, mleko i proszek do pieczenia. 2. Zmiksować składniki na gładką masę. 3. Piekarnik rozgrzać do 180°C, formę na babkę wysmarować tłuszczem. Ciasto przelać do formy i wstawić do rozgrzanego piekarnika. Piec ok. 50 minut. Podawać po ostudzeniu. Przepis na gofry - 160 g mieszanki Mix for Cake - 250 ml mleka - 1 jajko - cukier (według upodobań) - 1 łyżeczka bezglutenowego proszku do pieczenia Mix for Cake przesiać do miski, dodać pozostałe składniki i wymieszać na gładką masę. Gofrownicę posmarować tłuszczem, ciasto smażyć w rozgrzanej gofrownicy do uzyskania złocistego koloru. Studzić na kratce. Można podawać udekorowane bitą śmietaną, owocami lub polewą czekoladową Przepis na naleśniki - 100 g mieszanki Mix for Cake - 250 ml mleka - 2 jajka - tłuszcz do smażenia Jajka roztrzepać w misce, dodać mix oraz mleko i wymieszać na gładką masę. Smażyć na mocno rozgrzanej patelni z obu stron. Można podawać z farszem na słodko lub słono.


Pochodzenie

Wyprodukowano w Polsce

Produkty z kategorii

4.8
z 7279 opinii

20% taniej

FRISCO FRESH Marchew luz (800g-1200g) 750 g

FRISCO FRESH

Marchew luz (800g-1200g)

~750 g
2,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,99 zł
2,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 4152 opinii

21% taniej

FRISCO FRESH Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g)

~500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 2598 opinii

24% taniej

FRISCO FRESH Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g) 250 g

FRISCO FRESH

Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g)

~250 g
13,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
4,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 370 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,74 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 988 opinii

18% taniej

FRISCO FRESH Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g)

~1 kg
9,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
11,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 342 opinii

23% taniej

FRISCO FRESH Marakuja ciemna 45 g

FRISCO FRESH

Marakuja ciemna

45 g
59,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 235 opinii
ROLNIK Koncentrat pomidorowy 30% 190 ml

ROLNIK

Koncentrat pomidorowy 30%

190 ml
10,47 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-05-2028
4.7
z 1984 opinii

16% taniej

FRISCO FRESH Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g)

~500 g
11,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 209 opinii

28% taniej

PROSTE HISTORIE Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe

750 g
9,32 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
9,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 258 opinii
CLEANIC Pure Effect Patyczki higieniczne 100 szt. 1 szt

CLEANIC Pure Effect

Patyczki higieniczne 100 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2031
5.0
z 156 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,14 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 316 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 5 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

5 l
1,32 zł/l
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
5.0
z 64 opinii
SANTE Soczewica czerwona 350 g

SANTE

Soczewica czerwona

350 g
14,26 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2028
4.9
z 166 opinii
ŁUKÓW Polędwiczka wieprzowa (400g-600g) 500 g

ŁUKÓW

Polędwiczka wieprzowa (400g-600g)

~500 g
35,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
20,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
5.0
z 416 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

9 l
1,33 zł/l
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.8
z 179 opinii
ŁUKÓW Mięso z udźca wołowego na gulasz (400g-600g) 500 g

ŁUKÓW

Mięso z udźca wołowego na gulasz (400g-600g)

~500 g
59,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
33,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 91 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,14 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 569 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy drobiowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy drobiowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 71 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

500 ml
3,18 zł/l
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.9
z 78 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

500 ml
3,18 zł/l
1,53 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,29 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027
5.0
z 4 opinii
FANTASIA Jogurt grecki z granolą z maliną i białą czekoladą 100 g

FANTASIA

Jogurt grecki z granolą z maliną i białą czekoladą

100 g
20,90 zł/kg
2,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 32 opinii
ARLA Protein Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy) 200 g

ARLA Protein

Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy)

200 g
29,95 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
5.0
z 53 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 600 ml

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

600 ml
2,82 zł/l
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028
4.9
z 428 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy wieprzowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy wieprzowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027
5.0
z 196 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
4.9
z 295 opinii

17% taniej

FOXY Mega Papier toaletowy 3 warstwowy 4 szt. 1 szt

FOXY Mega

Papier toaletowy 3 warstwowy 4 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
10,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2031
4.9
z 33 opinii
PRIMAVERA Naturalna woda źródlana niegazowana 1 l

PRIMAVERA

Naturalna woda źródlana niegazowana

1 l
1,59 zł/l
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
5.0
z 228 opinii
RODOWITA Woda mineralna delikatnie gazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna delikatnie gazowana

9 l
1,33 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
5.0
z 179 opinii
ŁACIATE Mleko świeże bez laktozy 2,0% 1 l

ŁACIATE

Mleko świeże bez laktozy 2,0%

1 l
5,49 zł/l
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.9
z 387 opinii

26% taniej

REGINA Super Long Najdłuższy ręcznik papierowy 1 szt

REGINA Super Long

Najdłuższy ręcznik papierowy

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
12,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2031
5.0
z 125 opinii
ALPRO Barista Napój kokosowo-sojowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój kokosowo-sojowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-06-2027
5.0
z 34 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Sport Naturalna woda mineralna niegazowana 750 ml

NAŁĘCZOWIANKA Sport

Naturalna woda mineralna niegazowana

750 ml
2,92 zł/l
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 4 opinii
FANTASIA Jogurt grecki z orzechami bananem i mleczną czekoladą 100 g

FANTASIA

Jogurt grecki z orzechami bananem i mleczną czekoladą

100 g
20,90 zł/kg
2,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.9
z 47 opinii
JAN NIEZBĘDNY Rękawiczki nitrylowe M 50 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY

Rękawiczki nitrylowe M 50 szt.

1 szt
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
29,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2031
5.0
z 178 opinii
RODOWITA Woda mineralna gazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna gazowana

9 l
1,33 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
4.9
z 263 opinii

24% taniej

FRISCO FRESH Papryka pepperoni czerwona 5-7 szt. (120g-180g) 150 g

FRISCO FRESH

Papryka pepperoni czerwona 5-7 szt. (120g-180g)

~150 g
45,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,79 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 53 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 500 ml

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

500 ml
3,18 zł/l
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,09 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 61 opinii
CASA DEL SUR Tortilla pszenno-kukurydziana - 25 cm (4 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla pszenno-kukurydziana - 25 cm (4 szt.)

240 g
24,96 zł/kg
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.9
z 75 opinii
CASA DEL SUR Tortilla wieloziarnista - 25 cm (4 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla wieloziarnista - 25 cm (4 szt.)

240 g
24,96 zł/kg
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 97 opinii

18% taniej

BIG NATURE Sól himalajska różowa drobna XXL 600 g

BIG NATURE

Sól himalajska różowa drobna XXL

600 g
7,48 zł/kg
Cena promocyjna4,49 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2030
4.9
z 603 opinii
DOLINA DOBRA Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
44,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 17 opinii
PRIMAVERA Woda źródlana niegazowana 500 ml

PRIMAVERA

Woda źródlana niegazowana

500 ml
2,58 zł/l
1,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,59 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028
4.6
z 16 opinii

41% taniej

HEBAR Chipsy jabłkowe 50 g

HEBAR

Chipsy jabłkowe

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 679 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 2%

500 ml
4,58 zł/l
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
4.8
z 1604 opinii

23% taniej

FRISCO FRESH Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g) 650 g

FRISCO FRESH

Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g)

~650 g
4,14 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 160 opinii
JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack Worki na śmieci 60l 20 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack

Worki na śmieci 60l 20 szt.

1 szt
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2031
4.9
z 124 opinii

17% taniej

FROSTA Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2027
4.9
z 177 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię Italian style mix 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię Italian style mix

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2027
4.8
z 31 opinii

17% taniej

EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy czekoladowy 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy czekoladowy

200 g
27,45 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
4.9
z 101 opinii
ALPRO Barista Napój migdałowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój migdałowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027
4.9
z 2047 opinii

17% taniej

FRISCO FRESH Por 250 g

FRISCO FRESH

Por

250 g
11,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,89 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 53 opinii

39% taniej

ALASKA Rurki kukurydziane nadziewane mlecznym kremem - bezglutenowe 18 g

ALASKA

Rurki kukurydziane nadziewane mlecznym kremem - bezglutenowe

18 g
43,89 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna0,79 zł
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-05-2027
4.8
z 532 opinii
ŁUKÓW Mięso mielone wieprzowo-wołowe 400 g

ŁUKÓW

Mięso mielone wieprzowo-wołowe

400 g
28,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,49 zł
12,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 25 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana sport 600 ml

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana sport

600 ml
2,98 zł/l
1,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,19 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
4.8
z 1732 opinii

43% taniej

FRISCO FRESH Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g)

~1 kg
8,69 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 60 opinii
KUBUŚ Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 466 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 3,2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 3,2%

500 ml
4,38 zł/l
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
4.9
z 81 opinii
APETINA Serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr 125 g

APETINA

Serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr

125 g
39,92 zł/kg
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-04-2027
5.0
z 59 opinii
SKARB ŻYCIA MUSZYNA Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niegazowana 9 l

SKARB ŻYCIA MUSZYNA

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niegazowana

9 l
1,19 zł/l
10,74 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,54 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store