Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Warzywa
Fasolka, groszek i bób
PROSTE HISTORIE Fasolka szparagowa żółta cała
Fasolka szparagowa żółta cała PROSTE HISTORIE 450g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 28 opinii

PROSTE HISTORIE Fasolka szparagowa żółta cała

450 g
PROSTE HISTORIE
Polska

Cena9,69 zł
21,53 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Fasolka mrożona żółta marki Proste Historie to roślina strączkowa, która została zamrożona tuż po zebraniu. Dzięki temu zachowuje świeżość i wyrazisty smak nawet po ugotowaniu w wodzie lub podgrzaniu na patelni. Żółta fasolka stanowi świetny dodatek do obiadu, który można przygotować już w kilkanaście minut.


Cechy

mrożona tuż po zebraniu

100 % polskich warzyw

całe strączki

całe strączki


PROSTE HISTORIE Fasolka szparagowa żółta cała


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.06.2028

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
140.00 kJ
1.7%
Wartość energetyczna (kcal)
34.00 kcal
1.7%
Tłuszcz (g)
0.20 g
0.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
4.50 g
1.7%
w tym cukry (g)
0.50 g
0.6%
Błonnik (g)
2.30 g
Białko (g)
2.20 g
4.4%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
trochę łykowata
15.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszna ,smak i kolor świetny ,polecam
29.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna ,zdrowa, kolorowa .polecam
12.05.2025
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2026
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.05.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2026
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
iwonna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.03.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
ANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Damian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
21,53 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
IGLOTEX
Marka:
PROSTE HISTORIE
EAN:
5902162342811
Cena za kg:
21,53 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
PROSTE HISTORIE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
IGLOTEX
EAN:
5902162342811

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować we wrzątku(Od postaci zamrożonej):

1. Bez rozmrażania. Fasolkę wyjmij z opakowania i wrzuć do około 1,5 litra gotującej się, osolonej wody z dodatkiem łyżki masła. 2. Następnie fasolkę delikatnie przemieszaj, aby nie przylegała do dna. Gotuj na wolnym ogniu około 12 minut. Po ugotowaniu odcedź. 3. Gotową fasolkę możesz polać roztopionym masłem z bułką tartą.


Przygotowanie i stosowanie

Gotowy do spożycia po obróbce cieplnej.


Przechowywanie

Warunki przechowywania: - w temperaturze -6 °C: 1 tydzień - w temperaturze -12 °C: 1 miesiąc - w temperaturze poniżej -18 °C: do końca daty minimalnej trwałości podanej na opakowaniu. Chronić przed rozmrożeniem. Wyrób rozmrożony nie kwalifikuje się do powtórnego zamrożenia.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz Polska


Adres producenta

Iglotex SA ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz Polska tel. (+48) 58 582 42 59 www.iglotex.pl


Informacje producenta

Marka

Proste Historie


Marka producenta

MarkaIglotex

Marka standaryzowana

MarkaProste Historie

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Delikatna w smaku żółta fasolka szparagowa, to świetne warzywo na obiad albo propozycja samodzielnej, wartościowej przekąski. Pysznie smakuje także, jako składnik lekkich zup warzywnych. Dzięki świeżo zamrożonym strąkom, żmudne przygotowanie fasolki to już przeszłość. Teraz pyszna fasolka będzie gotowa zaledwie w kilkanaście minut.


O marce

Proste Historie to gotowanie z kilku składników połączonych w pyszne domowe danie. To wiele produktów i smacznych pomysłów na wspaniały, 3-daniowy obiad: zupę, drugie danie i deser. Prostymi Historiami dzielimy się codziennie przy wspólnym stole. Poznaj jedną z nich.


O producencie

Polska firma 100 %


Dodatkowe informacje

Te i wiele innych przepisów znajdziesz na: prostehistorie.com.pl Instagram: instagram.com/prostehistorie Facebook: facebook.com/prostehistorie infolinia 801 801 188 Opłata zgodna z taryfą Twojego operatora.


Przepisy

Żółta fasolka daje wiele możliwości! Możesz ją przyrządzić tak jak zwykle albo zupełnie inaczej. Sałatka z fasolki szparagowej, sera feta i suszonych pomidorów Posiekane suszone pomidory wymieszaj z ugotowaną fasolką i posyp serem feta. Fasolka szparagowa z chrzanem i łososiem Ukręć chrzanowe masło z drobno posiekanym wędzonym łososiem i wymieszaj z przygotowaną fasolką. Kolejny pomysł? Ugotowaną, przestudzoną fasolkę wymieszaj z gęstym jogurtem przyprawionym czosnkiem i koperkiem.

Produkty z kategorii Fasolka, groszek i bób

4.9
z 433 opinii
HORTEX Groszek zielony mrożony 450 g

HORTEX

Groszek zielony mrożony

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 258 opinii
BONDUELLE Groszek zielony mrożony 400 g

BONDUELLE

Groszek zielony mrożony

400 g
21,22 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 225 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona cała mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona cała mrożona

400 g
18,97 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 241 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa żółta cała mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa żółta cała mrożona

400 g
18,97 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 104 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona cięta mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona cięta mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 388 opinii
HORTEX Fasola szparagowa zielona cięta mrożona 450 g

HORTEX

Fasola szparagowa zielona cięta mrożona

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.9
z 300 opinii
HORTEX Fasola szparagowa żółta cała mrożona 450 g

HORTEX

Fasola szparagowa żółta cała mrożona

450 g
19,31 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2028
4.9
z 94 opinii
BIO INSIDE Groszek zielony mrożony BIO 300 g

BIO INSIDE

Groszek zielony mrożony BIO

300 g
34,63 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.7
z 131 opinii
HORTEX Bób zielony mrożony 450 g

HORTEX

Bób zielony mrożony

450 g
29,76 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2028
4.9
z 127 opinii
OERLEMANS Fasolka zielona szparagowa mrożona 450 g

OERLEMANS

Fasolka zielona szparagowa mrożona

450 g
14,20 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 75 opinii
HORTEX Mix fasolek 400 g

HORTEX

Mix fasolek

400 g
20,72 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 28 opinii
PROSTE HISTORIE Fasolka szparagowa żółta cała 450 g

PROSTE HISTORIE

Fasolka szparagowa żółta cała

450 g
21,53 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

Produkty marki PROSTE HISTORIE

4.9
z 212 opinii

28% taniej

PROSTE HISTORIE Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe

750 g
9,32 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
9,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 176 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki proste do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki proste do piekarnika bezglutenowe

750 g
12,92 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 201 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki cienkie do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki cienkie do piekarnika bezglutenowe

750 g
13,32 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.8
z 39 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki steakhouse do piekarnika bezglutenowe 730 g

PROSTE HISTORIE

Frytki steakhouse do piekarnika bezglutenowe

730 g
14,51 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.9
z 118 opinii
PROSTE HISTORIE Talarki ziemniaczane bezglutenowe 600 g

PROSTE HISTORIE

Talarki ziemniaczane bezglutenowe

600 g
14,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 86 opinii
PROSTE HISTORIE Kluski śląskie z dziurką 450 g

PROSTE HISTORIE

Kluski śląskie z dziurką

450 g
19,76 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 254 opinii
PROSTE HISTORIE Słodkie truskawki 450 g

PROSTE HISTORIE

Słodkie truskawki

450 g
26,87 zł/kg
Cena12,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.9
z 38 opinii
PROSTE HISTORIE Słodka marchewka kostka 450 g

PROSTE HISTORIE

Słodka marchewka kostka

450 g
15,31 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.8
z 63 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka z szynką i pieczarkami 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka z szynką i pieczarkami

200 g
30,45 zł/kg
Cena6,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 41 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka z pieczarkami 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka z pieczarkami

200 g
30,45 zł/kg
Cena6,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 92 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa krupnik polski z kaszą jęczmienną 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa krupnik polski z kaszą jęczmienną

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 33 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa wiosenna bezglutenowa 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa wiosenna bezglutenowa

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.9
z 32 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa królewska ze szpinakiem 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa królewska ze szpinakiem

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 44 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa pieczarkowa z pietruszką bezglutenowa 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa pieczarkowa z pietruszką bezglutenowa

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.9
z 37 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa węgierska pikantna bezglutenowa 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa węgierska pikantna bezglutenowa

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.9
z 156 opinii
PROSTE HISTORIE Cząstki ziemniaczane ze skórką bezglutenowe 600 g

PROSTE HISTORIE

Cząstki ziemniaczane ze skórką bezglutenowe

600 g
12,32 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store