Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Funkcjonalne
Inne
EKO WITAL Sok z brzozy z dziką różą BIO
Sok z brzozy z dziką różą BIO EKO WITAL 1.00l
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

EKO WITAL Sok z brzozy z dziką różą BIO

1 l
EKO WITAL

Cena0,00 zł
0,00 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Sok brzozy ma lekko słomkowy kolor i lekko, cierpko-gorzki smak. Stanowi antidotum na wiosenne osłabienie. Dzika róża to witaminowa bomba wzmacniająca serce i podnosząca odporność organizmu.


EKO WITAL Sok z brzozy z dziką różą BIO


Produkt wycofany
Tagi
bio

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
21.80 kJ
0.3%
Wartość energetyczna (kcal)
8.10 kcal
0.4%
Węglowodany (g)
1.30 g
0.5%
w tym cukry (g)
1.30 g
1.4%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.
Parametry
Cena za kg:
0 gr/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
EKO WITAL
EAN:
5908249971561
Cena za kg:
0 gr/l
Pojemność:
1 l
Marka:
EKO WITAL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
5908249971561

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Po otwarciu przechowywać w lodówce nie
dłużej niż 2 dni.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed bezpośrednim
działaniem promieni słonecznych.


Informacje producenta

Opis produktu

Sok z pnia brzozy zbierany wiosną. Pasteryzowany.

Produkty z kategorii Inne

4.8
z 8 opinii
PURELLA SUPERFOODS SuperShot Uroda 100 ml

PURELLA SUPERFOODS

SuperShot Uroda

100 ml
44,90 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 5 opinii
BIO PLANET Sok z pokrzywy BIO 500 ml

BIO PLANET

Sok z pokrzywy BIO

500 ml
27,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 18 opinii
EKO WITAL Sok z imbiru BIO 250 ml

EKO WITAL

Sok z imbiru BIO

250 ml
69,16 zł/l
Cena17,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026
5.0
z 6 opinii
PREMIUM ROSA Sok wyciskany bezpośrednio z kłącza imbiru z dodatkiem soku z cytryny 500 ml

PREMIUM ROSA

Sok wyciskany bezpośrednio z kłącza imbiru z dodatkiem soku z cytryny

500 ml
55,18 zł/l
Cena27,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-03-2028
5.0
z 4 opinii
DR WITT Magnesium Wave o smaku ananasa i cytryny 330 ml

DR WITT

Magnesium Wave o smaku ananasa i cytryny

330 ml
11,48 zł/l
Cena3,79 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 18 opinii
EKO WITAL Sok z brzozy BIO 1 l

EKO WITAL

Sok z brzozy BIO

1 l
14,69 zł/l
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2028
4.4
z 7 opinii
DR WITT Citrus Boost o smaku cytrynowym 330 ml

DR WITT

Citrus Boost o smaku cytrynowym

330 ml
11,48 zł/l
Cena3,79 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 2 opinii
SŁOŃCE WOW Smoothie - Keen for Green? 330 ml

SŁOŃCE

WOW Smoothie - Keen for Green?

330 ml
37,55 zł/l
Cena12,39 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
5.0
z 3 opinii
SŁOŃCE WOW Smoothie - Mango Tango 330 ml

SŁOŃCE

WOW Smoothie - Mango Tango

330 ml
37,55 zł/l
Cena12,39 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
5.0
z 2 opinii
SŁOŃCE WOW Smoothie - Very Strawberry 330 ml

SŁOŃCE

WOW Smoothie - Very Strawberry

330 ml
37,55 zł/l
Cena12,39 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
5.0
z 1 opinii
SŁOŃCE Odporność (HPP) 330 ml

SŁOŃCE

Odporność (HPP)

330 ml
37,55 zł/l
Cena12,39 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
5.0
z 1 opinii
SŁOŃCE Detox (HPP) 330 ml

SŁOŃCE

Detox (HPP)

330 ml
37,55 zł/l
Cena12,39 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
SŁOŃCE WOW Smoothie - Scary Raspberry 330 ml

SŁOŃCE

WOW Smoothie - Scary Raspberry

330 ml
37,24 zł/l
Cena12,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
SŁOŃCE WOW Smoothie - Matcha Cha-Cha 330 ml

SŁOŃCE

WOW Smoothie - Matcha Cha-Cha

330 ml
36,33 zł/l
Cena11,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.7
z 7 opinii
POLSKA RÓŻA 100 % Sok z kurkumy 500 ml

POLSKA RÓŻA

100 % Sok z kurkumy

500 ml
83,98 zł/l
Cena41,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2027
5.0
z 8 opinii
Shroom Napój z adaptogenami 330 ml

Shroom

Napój z adaptogenami

330 ml
39,97 zł/l
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027
5.0
z 8 opinii
Shroom Relax napój z adaptogenami 330 ml

Shroom

Relax napój z adaptogenami

330 ml
39,97 zł/l
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2027
4.8
z 5 opinii
PLUSSSZ Active Koncentracja 250 ml

PLUSSSZ

Active Koncentracja

250 ml
15,16 zł/l
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Produkty marki EKO WITAL

5.0
z 8 opinii
EKO WITAL Mus malinowy BIO 250 g

EKO WITAL

Mus malinowy BIO

250 g
61,56 zł/kg
Frisco poleca
Cena15,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-04-2029
5.0
z 93 opinii
EKO WITAL Passata pomidorowa BIO 680 g

EKO WITAL

Passata pomidorowa BIO

680 g
12,93 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.9
z 45 opinii
EKO WITAL Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO 66 g

EKO WITAL

Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO

66 g
107,42 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028
5.0
z 26 opinii
EKO WITAL Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO 66 g

EKO WITAL

Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO

66 g
102,88 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2027
5.0
z 33 opinii
EKO WITAL Fasola biała BIO 360 g

EKO WITAL

Fasola biała BIO

360 g
24,69 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.8
z 22 opinii
EKO WITAL Fasola czerwona kidney BIO 360 g

EKO WITAL

Fasola czerwona kidney BIO

360 g
24,14 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.9
z 348 opinii
EKO WITAL Buraki gotowane BIO 500 g

EKO WITAL

Buraki gotowane BIO

500 g
10,38 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
5.0
z 51 opinii
EKO WITAL Mleko 3,5% tłuszczu BIO 1 l

EKO WITAL

Mleko 3,5% tłuszczu BIO

1 l
8,49 zł/l
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
5.0
z 24 opinii
EKO WITAL Ciastka kakaowe z kawałkami czekolady BIO 250 g

EKO WITAL

Ciastka kakaowe z kawałkami czekolady BIO

250 g
58,76 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-04-2027
4.9
z 16 opinii
EKO WITAL Ciastka owsiane z owocami i orzechami BIO 250 g

EKO WITAL

Ciastka owsiane z owocami i orzechami BIO

250 g
46,76 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
4.9
z 15 opinii
EKO WITAL Ciastka orkiszowe pełnoziarniste z kawałkami czekolady BIO 250 g

EKO WITAL

Ciastka orkiszowe pełnoziarniste z kawałkami czekolady BIO

250 g
58,76 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-05-2027
5.0
z 27 opinii
EKO WITAL Ciastka orkiszowe pełnoziarniste z cytryną i imbirem BIO 250 g

EKO WITAL

Ciastka orkiszowe pełnoziarniste z cytryną i imbirem BIO

250 g
43,56 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 1 opinii
EKO WITAL Płatki kukurydziane (bez dodatku cukru) BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki kukurydziane (bez dodatku cukru) BIO

300 g
34,97 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 30 opinii
EKO WITAL Kukurydza konserwowa BIO 340 g

EKO WITAL

Kukurydza konserwowa BIO

340 g
25,85 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.8
z 32 opinii
EKO WITAL Pałeczki z amarantusem bezglutenowe BIO 50 g

EKO WITAL

Pałeczki z amarantusem bezglutenowe BIO

50 g
107,80 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
5.0
z 19 opinii
EKO WITAL Paluszki owsiane pełnoziarniste z kurkumą BIO 50 g

EKO WITAL

Paluszki owsiane pełnoziarniste z kurkumą BIO

50 g
101,80 zł/kg
Cena5,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store