Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Odplamiacze i wybielacze
Odplamiacze
W płynie
DR.BECKMANN Odplamiacz precyzyjny Długopis Tusz 50ml
Odplamiacz precyzyjny Długopis Tusz 50ml DR.BECKMANN 50ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

DR.BECKMANN Odplamiacz precyzyjny Długopis Tusz 50ml

50 ml
DR.BECKMANN
Niemcy

Cena12,19 zł
243,80 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Usuwa także następujące plamy: kredki świecowe, ołówek, flamastry do flip chartów i białych tablic, farby do malowania palcami, długopisy żelowe, kreda, kleje bez rozpuszczalników i do drewna, żywica.

Nie stosować na dywanach i skórze.


Cechy

długopis, pisak

ze środkiem usuwającym cząsteczki koloru


DR.BECKMANN Odplamiacz precyzyjny Długopis Tusz 50ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 05.09.2031
Dostępne warianty
DR.BECKMANN Odplamiacz precyzyjny Tłuszcz Sosy 50ml
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
243,80 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
50 ml
Dostawca:
DR. BECKMANN GROUP P
Marka:
DR.BECKMANN
EAN:
4008455531311
Cena za kg:
243,80 zł/l
Pojemność:
50 ml
Marka:
DR.BECKMANN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DR. BECKMANN GROUP P
EAN:
4008455531311

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Termin przydatności: 3 lata od daty produkcji. Patrz nadruk na produkcie.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Plac Konesera 9, 03-736 Warszawa, Polska


Adres dystrybutora

Dr. Beckmann Group Poland Sp. z o.o. Plac Konesera 9, 03-736 Warszawa, Polska, www.dr-beckmann.pl


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

DR. BECKMANN ODPLAMIACZ PRECYZYJNY I TUSZ Chronić przed dziećmi.


Nazwa i adres producenta

Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o. ; ul.Londyńska 4/3 03-921 Warszawa ; biuro@wmdp.pl 222411972

Informacje producenta

Marka

Dr. Beckmann


Marka standaryzowana

MarkaDr. Beckmann

Logotypy stron trzecich

Flaga Niemiec


Opis produktu

Jak to działa... - Usuwa kredki, akwarele, markery, kleje (bez rozpuszczalników), kleje (do drewna) i wiele innych - Nie nadaje się do czyszczenia dywanów, tapicerek ani skóry - Nie usuwa czarnych tuszy


O marce

Inne dostępne odplamiacze precyzyjne - Krew i mleko - Tłuszcz i sosy - Owoce i napoje - Kosmetyki i natura - Rdza i dezodorant

Produkty z kategorii Odplamiacze

5.0
z 67 opinii
VANISH Odplamiacz w płynie uniwersalny 1000ml 1 l

VANISH

Odplamiacz w płynie uniwersalny 1000ml

1 l
14,99 zł/l
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
21,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2027
5.0
z 26 opinii
VANISH Odplamiacz w płynie do tkanin białych 1000ml 1 l

VANISH

Odplamiacz w płynie do tkanin białych 1000ml

1 l
14,99 zł/l
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
21,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
5.0
z 8 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz precyzyjny w sprayu Dezodorant i Pot 250ml 1 szt

DR.BECKMANN

Odplamiacz precyzyjny w sprayu Dezodorant i Pot 250ml

1 szt
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031
4.5
z 2 opinii
DR.BECKMANN Piana odplamiająca w sprayu 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Piana odplamiająca w sprayu 500ml

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2028
5.0
z 16 opinii
DR.BECKMANN Mydełko do odplamiania 100 g

DR.BECKMANN

Mydełko do odplamiania

100 g
89,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2028
5.0
z 3 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz uniwersalny ze szczoteczką 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Odplamiacz uniwersalny ze szczoteczką 250ml

250 ml
59,96 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 8 opinii
ACE Odplamiacz w płynie do tkanin kolorowych 1 l

ACE

Odplamiacz w płynie do tkanin kolorowych

1 l
14,99 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-05-2027
4.9
z 31 opinii
VANISH Odplamiacz uniwersalny w sprayu 500ml 500 ml

VANISH

Odplamiacz uniwersalny w sprayu 500ml

500 ml
44,60 zł/l
Cena22,30 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2027
5.0
z 4 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz precyzyjny Tłuszcz Sosy 50ml 50 ml

DR.BECKMANN

Odplamiacz precyzyjny Tłuszcz Sosy 50ml

50 ml
245,80 zł/l
Cena12,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2029
5.0
z 2 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz precyzyjny Owoce Wino Kawa 50ml 50 ml

DR.BECKMANN

Odplamiacz precyzyjny Owoce Wino Kawa 50ml

50 ml
245,80 zł/l
Cena12,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
5.0
z 1 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz precyzyjny Długopis Tusz 50ml 50 ml

DR.BECKMANN

Odplamiacz precyzyjny Długopis Tusz 50ml

50 ml
243,80 zł/l
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2031
5.0
z 8 opinii
VANISH Odplamiacz w płynie do tkanin białych 2000ml 2 l

VANISH

Odplamiacz w płynie do tkanin białych 2000ml

2 l
18,75 zł/l
Cena37,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2031
4.9
z 26 opinii
VANISH Odplamiacz w płynie uniwersalny 2000ml 2 l

VANISH

Odplamiacz w płynie uniwersalny 2000ml

2 l
18,75 zł/l
Cena37,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2031
4.9
z 12 opinii
FROSCH Odplamiacz w płynie Mydło Marsylskie 75ml 75 ml

FROSCH

Odplamiacz w płynie Mydło Marsylskie 75ml

75 ml
154,53 zł/l
Cena11,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2027
5.0
z 4 opinii
DR.BECKMANN Środek czyszcący i odplamiajacy ze szczotką Tapicerka 400ml 400 ml

DR.BECKMANN

Środek czyszcący i odplamiajacy ze szczotką Tapicerka 400ml

400 ml
60,48 zł/l
Cena24,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2031
Nowość
BOOSTO Odplamiacz precyzyjny w spayu Alfa 250 ml

BOOSTO

Odplamiacz precyzyjny w spayu Alfa

250 ml
51,96 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2031
Nowość
BOOSTO Odplamiacz precyzyjny w sprayu Omega 250 ml

BOOSTO

Odplamiacz precyzyjny w sprayu Omega

250 ml
51,96 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2031
Nowość
BOOSTO Odplamiacz precyzyjny Omega 80 ml

BOOSTO

Odplamiacz precyzyjny Omega

80 ml
124,88 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2031
Nowość
BOOSTO Odplamiacz precyzyjny Alfa 80 ml

BOOSTO

Odplamiacz precyzyjny Alfa

80 ml
124,88 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2031
4.9
z 8 opinii
ACE Odplamiacz w sprayu do tkanin kolorowych 650 ml

ACE

Odplamiacz w sprayu do tkanin kolorowych

650 ml
27,98 zł/l
Cena18,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 7 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz w kulce 75 ml

DR.BECKMANN

Odplamiacz w kulce

75 ml
234,53 zł/l
Cena17,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-08-2031

Produkty marki DR.BECKMANN

5.0
z 24 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 40 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 40 szt.

1 szt
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
21,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2029
5.0
z 5 opinii
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Lodówki w sprayu 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Lodówki w sprayu 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
4.9
z 16 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki przywracające czerń 6 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki przywracające czerń 6 szt.

1 szt
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2031
4.9
z 23 opinii
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Płyty Indukcyjnej i Stali Nierdzewnej w sprayu 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Płyty Indukcyjnej i Stali Nierdzewnej w sprayu 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031
5.0
z 8 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz precyzyjny w sprayu Dezodorant i Pot 250ml 1 szt

DR.BECKMANN

Odplamiacz precyzyjny w sprayu Dezodorant i Pot 250ml

1 szt
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031
5.0
z 5 opinii
DR.BECKMANN Pasta czyszcząca uniwersalna 550g 550 g

DR.BECKMANN

Pasta czyszcząca uniwersalna 550g

550 g
29,07 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031
3.0
z 1 opinii
DR.BECKMANN Sól do odplamiania tkanin białych 400 g

DR.BECKMANN

Sól do odplamiania tkanin białych

400 g
47,47 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2031
4.5
z 2 opinii
DR.BECKMANN Piana odplamiająca w sprayu 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Piana odplamiająca w sprayu 500ml

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2028
5.0
z 27 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące do tkanin kolorowych Fresh Blossom 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące do tkanin kolorowych Fresh Blossom 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2029
5.0
z 16 opinii
DR.BECKMANN Mydełko do odplamiania 100 g

DR.BECKMANN

Mydełko do odplamiania

100 g
89,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2028
4.9
z 24 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące uniwersalne 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące uniwersalne 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031
4.8
z 6 opinii
DR.BECKMANN Odkamieniacz w płynie do Pralki Cytryna 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Odkamieniacz w płynie do Pralki Cytryna 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-08-2031

22% taniej

DR.BECKMANN Listki zmiękczające do prania Floral Fresh 28 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki zmiękczające do prania Floral Fresh 28 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2029
5.0
z 3 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz uniwersalny ze szczoteczką 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Odplamiacz uniwersalny ze szczoteczką 250ml

250 ml
59,96 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 1 opinii

22% taniej

DR.BECKMANN Listki zmiękczające do prania Summer Blossom 28 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki zmiękczające do prania Summer Blossom 28 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2029
4.7
z 9 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące do tkanin kolorowych Orange&Peach 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące do tkanin kolorowych Orange&Peach 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store