Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Papiery toaletowe
3 warstwowe >4 rolek
REGINA DELICATE Papier toaletowy 12 szt.
Papier toaletowy 12 szt. DELICATE REGINA 1.000szt
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

15% taniej

4.9
z 52 opinii

REGINA DELICATE Papier toaletowy 12 szt.

1 szt
REGINA

Promocja
Cena promocyjna18,99 zł
22,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (15% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Regina Delicate Aloe Vera to wyjątkowo miękki, trzywarstwowy papier toaletowy wzbogacony balsamem z dodatkiem aloesu, który delikatnie pielęgnuje nawet bardzo wrażliwą skórę. Praktyczne, łatwe do otwarcia opakowanie zawiera 12 rolek mięciutkiego papieru Z certyfikatem FSC i opakowaniem zewnętrznym wykonanym w 30% z plastiku pochodzącego z recyklingu, Regina wspiera zaangażowanie Sofidel w dążeniu do osiągnięcia zerowej emisji CO2 netto do 2050 roku.


Cechy

wyjątkowa miękkość


REGINA DELICATE Papier toaletowy 12 szt.


Produkt dostępny
Data przydatności: 19.08.2031
Tagi
promocja

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
52 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry, miękki, delikatny zapach.
18.01.2026
0
0
ELŻBIETA
zweryfikowano
Zgłaszam
Dostawa super na czas bardzo dziękujè
30.12.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Mój ulubiony papier, delikatny, miękki, łagodny zapach.
07.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
PGD POLSKA SPÓŁKA Z
Marka:
REGINA
EAN:
8004260217040
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
REGINA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PGD POLSKA SPÓŁKA Z
EAN:
8004260217040

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Data produkcji na opakowaniu. Termin ważności nieograniczony.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Mleczarska 31, 06-400 Ciechanów Polska


Pozostałe informacje

Wybrali Państwo produkt certyfikowany FSC Certyfikat FSC gwarantuje, że Regina Delicate Aloe Vera jest produkowany z certyfikowanych surowców pozyskiwanych z odpowiedzialnie zarządzanych lasów oraz kontrolowanych źródeł. Wybierając Regina Delicate Aloe Vera dbasz o środowisko. FSC - www.fsc.org, Mieszany, Papier, Wspieranie odpowiedzialnego leśnictwa, FSC C017535


Adres dystrybutora

Sofidel Poland Sp. z o.o. ul. Mleczarska 31, 06-400 Ciechanów, Polska www.sofidel.com


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Uwaga! Aby uniknąć ryzyka uduszenia opakowanie przechowuj z dala od dziecka.


Nazwa i adres producenta

Sofidel Poland Sp.zo.o. ; ul. Mleczarska 31 06-400 Ciechanów ; +48 23 674 3100

Informacje producenta

Marka

REGINA


Marka standaryzowana

MarkaRegina

Podmarka

Podmarka Delicate


Logotypy stron trzecich

FSC


Opis produktu

Regina Delicate Aloe Vera to wyjątkowo miękki, trzywarstwowy papier toaletowy wzbogacony balsamem z dodatkiem aloesu, który delikatnie pielęgnuje nawet bardzo wrażliwą skórę. Praktyczne, łatwe do otwarcia opakowanie zawiera 12 rolek mięciutkiego papieru Z certyfikatem FSC i opakowaniem zewnętrznym wykonanym w 30% z plastiku pochodzącego z recyklingu, Regina wspiera zaangażowanie Sofidel w dążeniu do osiągnięcia zerowej emisji CO2 netto do 2050 roku.


O marce

Produkty Marki Regina powstają z nieustannym zaangażowaniem na rzecz osób, dla których małe, codzienne gesty mają wielkie znaczenie. W świecie pełnym pośpiechu wybieramy uważność – przeciwdziałamy marnotrawstwu i dbamy o Twoje poczucie bezpieczeństwa. Regina to coś więcej niż papier; to obietnica komfortu i niezawodnego wsparcia w każdym wspólnym dniu.


O producencie

Każdy produkt tworzony przez Sofidel – jednego z liderów światowego rynku wyrobów higienicznych – jest wyrazem dbałości o poprawę jakości życia przy jednoczesnym ograniczaniu wpływu na środowisko. Dzięki innowacyjności oraz dążeniu do osiągnięcia zerowej emisji CO2 netto do 2050 roku, Sofidel konsekwentnie stawia dobro ludzi i planety w centrum swojej strategii.


Dodatkowe informacje

Produkt zapachowy. Ewentualne różnice w ilości wyrobu mieszczą się w granicach dopuszczalnych przez obowiązujące normy. Znajdź nas na: www.regina.eu Facebook Instagram

Produkty z kategorii 3 warstwowe >4 rolek

4.9
z 169 opinii
MOLA Milove Papier toaletowy 3-warstwowy 10 rolek 1 szt

MOLA Milove

Papier toaletowy 3-warstwowy 10 rolek

1 szt
Cena18,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2031
4.8
z 180 opinii
MOLA Papier toaletowy Magnolia 8 szt 1 szt

MOLA

Papier toaletowy Magnolia 8 szt

1 szt
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2031
4.9
z 184 opinii

15% taniej

REGINA Papier Rumiankowy Papier toaletowy 12 rolek 1 szt

REGINA Papier Rumiankowy

Papier toaletowy 12 rolek

1 szt
Promocja
Cena promocyjna18,99 zł
22,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2031
4.9
z 71 opinii

28% taniej

MOLA Delikatna Papier toaletowy 8 szt. 1 szt

MOLA Delikatna

Papier toaletowy 8 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
13,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2031
4.9
z 52 opinii

15% taniej

REGINA DELICATE Papier toaletowy 12 szt. 1 szt

REGINA DELICATE

Papier toaletowy 12 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna18,99 zł
22,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2031
5.0
z 1 opinii

15% taniej

HoReCa Papier toaletowy 3 warstwowy 24 rolki 1 szt

HoReCa

Papier toaletowy 3 warstwowy 24 rolki

1 szt
Promocja
Cena promocyjna25,99 zł
30,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-08-2031
4.9
z 585 opinii
CASHMIR Papier toaletowy 3 warstwowy 8 rolek 1 szt

CASHMIR

Papier toaletowy 3 warstwowy 8 rolek

1 szt
Cena9,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2031
5.0
z 390 opinii
REGINA Papier Rumiankowy Papier toaletowy 16 rolek 1 szt

REGINA Papier Rumiankowy

Papier toaletowy 16 rolek

1 szt
Cena22,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2031
4.9
z 373 opinii
REGINA Papier Rumiankowy Papier toaletowy 8 rolek 1 szt

REGINA Papier Rumiankowy

Papier toaletowy 8 rolek

1 szt
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2031
4.9
z 363 opinii
VELVET Delikatnie Biały Papier toaletowy 8 rolek 1 szt

VELVET Delikatnie Biały

Papier toaletowy 8 rolek

1 szt
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-07-2027
5.0
z 312 opinii
VELVET Delikatnie Biały Papier toaletowy 12 rolek 1 szt

VELVET Delikatnie Biały

Papier toaletowy 12 rolek

1 szt
Cena21,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2031
4.9
z 173 opinii
VELVET White Comfort Papier toaletowy 10 rolek 1.156 kg

VELVET

White Comfort Papier toaletowy 10 rolek

1.156 kg
18,50 zł/kg
Cena21,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2031
4.9
z 420 opinii
CASHMIR Extra Premium Papier toaletowy rumiankowy 3 warstwowy 8 rolek 1 szt

CASHMIR Extra Premium

Papier toaletowy rumiankowy 3 warstwowy 8 rolek

1 szt
Cena9,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2031
4.9
z 35 opinii
MOLA Papier toaletowy 8 szt. 1 szt

MOLA

Papier toaletowy 8 szt.

1 szt
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2031
5.0
z 119 opinii
FOXY Jedwab Papier toaletowy 8 rolek 1 szt

FOXY Jedwab

Papier toaletowy 8 rolek

1 szt
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2031
4.9
z 54 opinii
SŁONIK JUMBO Papier toaletowy 24 szt. 1 szt

SŁONIK JUMBO

Papier toaletowy 24 szt.

1 szt
Cena30,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2054
4.9
z 54 opinii
FOXY Camilla Papier toaletowy 8 rolek 1 szt

FOXY Camilla

Papier toaletowy 8 rolek

1 szt
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2031
5.0
z 2 opinii
VELVET Papier Toaletowy Delikatnie Biały z nadrukiem 8 rolek 3 warstwowy 83 g

VELVET

Papier Toaletowy Delikatnie Biały z nadrukiem 8 rolek 3 warstwowy

83 g
176,99 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2031
VELVET Papier Toaletowy Delikatnie Biały 16 rolek 3 warstwowy 85 g

VELVET

Papier Toaletowy Delikatnie Biały 16 rolek 3 warstwowy

85 g
298,71 zł/kg
Cena25,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2031
5.0
z 26 opinii
TENTO Winter Papier Toaletowy w zimowy wzór 8 rolek 1 szt

TENTO

Winter Papier Toaletowy w zimowy wzór 8 rolek

1 szt
Cena15,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2030
5.0
z 8 opinii
KARTIKA Papier toaletowy 3 warstwowy 10 rolek 1 szt

KARTIKA

Papier toaletowy 3 warstwowy 10 rolek

1 szt
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2031
4.8
z 10 opinii
KARTIKA Papier toaletowy Christmas 3 warstwowy 10 rolek BN 1 szt

KARTIKA

Papier toaletowy Christmas 3 warstwowy 10 rolek BN

1 szt
Cena23,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2029
5.0
z 6 opinii
KARTIKA Papier toaletowy 3 warstwowy 10 rolek 1 szt

KARTIKA

Papier toaletowy 3 warstwowy 10 rolek

1 szt
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2031

Produkty marki REGINA

4.9
z 384 opinii

26% taniej

REGINA Super Long Najdłuższy ręcznik papierowy 1 szt

REGINA Super Long

Najdłuższy ręcznik papierowy

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
12,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2031
4.9
z 221 opinii

19% taniej

REGINA Chamomile Nawilżany papier toaletowy z ekstraktem z rumianku i aloesu 42 szt. 1 szt

REGINA Chamomile

Nawilżany papier toaletowy z ekstraktem z rumianku i aloesu 42 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031
4.9
z 184 opinii

15% taniej

REGINA Papier Rumiankowy Papier toaletowy 12 rolek 1 szt

REGINA Papier Rumiankowy

Papier toaletowy 12 rolek

1 szt
Promocja
Cena promocyjna18,99 zł
22,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2031
4.9
z 65 opinii

21% taniej

REGINA Blitz Ręcznik papierowy 1 szt

REGINA Blitz

Ręcznik papierowy

1 szt
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2031
4.9
z 41 opinii

32% taniej

REGINA Chusteczki higieniczne 10x9szt 1 szt

REGINA

Chusteczki higieniczne 10x9szt

1 szt
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
10,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031
4.9
z 12 opinii

25% taniej

REGINA Absorb Ręcznik papierowy 2 rolki 1 szt

REGINA Absorb

Ręcznik papierowy 2 rolki

1 szt
Cena promocyjna9,99 zł
13,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
4.9
z 57 opinii
REGINA Absorb Ręcznik papierowy 1 szt

REGINA Absorb

Ręcznik papierowy

1 szt
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2030
5.0
z 94 opinii

15% taniej

REGINA Chusteczki Rumiankowe Chusteczki higieniczne 10x9szt. 1 szt

REGINA Chusteczki Rumiankowe

Chusteczki higieniczne 10x9szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
8,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2031
4.7
z 59 opinii

15% taniej

REGINA Papier Rumiankowy Papier toaletowy 4 szt. 1 szt

REGINA Papier Rumiankowy

Papier toaletowy 4 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
10,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031
5.0
z 46 opinii
REGINA Chusteczki higieniczne Soft Bamboo 10x9szt. 1 szt

REGINA

Chusteczki higieniczne Soft Bamboo 10x9szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031
5.0
z 21 opinii
REGINA Ultra Care Papier toaletowy 4 warstwowy 9 rolek 1 szt

REGINA Ultra Care

Papier toaletowy 4 warstwowy 9 rolek

1 szt
Promocja
Cena promocyjna22,99 zł
26,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031
5.0
z 390 opinii
REGINA Papier Rumiankowy Papier toaletowy 16 rolek 1 szt

REGINA Papier Rumiankowy

Papier toaletowy 16 rolek

1 szt
Cena22,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2031
4.9
z 373 opinii
REGINA Papier Rumiankowy Papier toaletowy 8 rolek 1 szt

REGINA Papier Rumiankowy

Papier toaletowy 8 rolek

1 szt
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2031
4.8
z 308 opinii
REGINA Ręcznik kuchenny wielofunkcyjny 2 szt. 1 szt

REGINA

Ręcznik kuchenny wielofunkcyjny 2 szt.

1 szt
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-07-2031
4.9
z 107 opinii
REGINA Ręcznik kuchenny Najdłuższy Ręcznik 2 szt. 1 szt

REGINA

Ręcznik kuchenny Najdłuższy Ręcznik 2 szt.

1 szt
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2031
4.9
z 197 opinii
REGINA Harmonia Chusteczki higieniczne 100szt. 1 szt

REGINA Harmonia

Chusteczki higieniczne 100szt.

1 szt
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store