Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Papiery toaletowe
3 warstwowe >4 rolek
HoReCa Papier toaletowy 3 warstwowy 24 rolki
Papier toaletowy 3 warstwowy 24 rolki HoReCa 1.000szt
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

15% taniej

5.0
z 2 opinii

HoReCa Papier toaletowy 3 warstwowy 24 rolki

1 szt
HoReCa
Polska

Promocja
Cena promocyjna25,99 zł
30,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (15% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Papier toaletowy HORECA PREMIUM TYP 150 16m 3W 24 rolki - 24 rolki 3 warstwowego papieru toaletowego, duże, ekonomiczne opakowanie. Miękki, delikatny, i zarazem wytrzymały.


HoReCa Papier toaletowy 3 warstwowy 24 rolki


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.09.2031
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
0.00 kJ
0.0%
Wartość odżywcza (kcal)
0.00 kcal
0.0%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Błonnik (g)
0.00 g
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
PRIVATE LABEL TISSUE
Marka:
HoReCa
EAN:
5908283551545
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
HoReCa
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRIVATE LABEL TISSUE
EAN:
5908283551545

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w czystym i suchym miejscu, unikać bezpośrednich promieni słońca.


Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

100% Celuloza

Produkty z kategorii 3 warstwowe >4 rolek

4.9
z 72 opinii

28% taniej

MOLA Delikatna Papier toaletowy 8 szt. 1 szt

MOLA Delikatna

Papier toaletowy 8 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
13,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-07-2031
4.8
z 183 opinii
MOLA Papier toaletowy Magnolia 8 szt 1 szt

MOLA

Papier toaletowy Magnolia 8 szt

1 szt
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2031
4.9
z 170 opinii
MOLA Milove Papier toaletowy 3-warstwowy 10 rolek 1 szt

MOLA Milove

Papier toaletowy 3-warstwowy 10 rolek

1 szt
Cena18,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2031
4.9
z 52 opinii

15% taniej

REGINA DELICATE Papier toaletowy 12 szt. 1 szt

REGINA DELICATE

Papier toaletowy 12 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna18,99 zł
22,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-08-2031
5.0
z 2 opinii

15% taniej

HoReCa Papier toaletowy 3 warstwowy 24 rolki 1 szt

HoReCa

Papier toaletowy 3 warstwowy 24 rolki

1 szt
Promocja
Cena promocyjna25,99 zł
30,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2031
5.0
z 393 opinii
REGINA Papier Rumiankowy Papier toaletowy 16 rolek 1 szt

REGINA Papier Rumiankowy

Papier toaletowy 16 rolek

1 szt
Cena22,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-08-2031
4.9
z 374 opinii
REGINA Papier Rumiankowy Papier toaletowy 8 rolek 1 szt

REGINA Papier Rumiankowy

Papier toaletowy 8 rolek

1 szt
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2031
4.9
z 588 opinii
CASHMIR Papier toaletowy 3 warstwowy 8 rolek 1 szt

CASHMIR

Papier toaletowy 3 warstwowy 8 rolek

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2031
5.0
z 314 opinii
VELVET Delikatnie Biały Papier toaletowy 12 rolek 1 szt

VELVET Delikatnie Biały

Papier toaletowy 12 rolek

1 szt
Cena21,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2031
4.9
z 364 opinii
VELVET Delikatnie Biały Papier toaletowy 8 rolek 1 szt

VELVET Delikatnie Biały

Papier toaletowy 8 rolek

1 szt
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2027
4.9
z 35 opinii
MOLA Papier toaletowy 8 szt. 1 szt

MOLA

Papier toaletowy 8 szt.

1 szt
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2031
4.9
z 422 opinii
CASHMIR Extra Premium Papier toaletowy rumiankowy 3 warstwowy 8 rolek 1 szt

CASHMIR Extra Premium

Papier toaletowy rumiankowy 3 warstwowy 8 rolek

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2031
4.9
z 173 opinii
VELVET White Comfort Papier toaletowy 10 rolek 1.156 kg

VELVET

White Comfort Papier toaletowy 10 rolek

1.156 kg
18,50 zł/kg
Cena21,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2031
Nowość
KARTIKA Ręcznik papierowy Halloween 3 warstw. 1 szt

KARTIKA

Ręcznik papierowy Halloween 3 warstw.

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2029
5.0
z 120 opinii
FOXY Jedwab Papier toaletowy 8 rolek 1 szt

FOXY Jedwab

Papier toaletowy 8 rolek

1 szt
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2031
4.9
z 55 opinii
SŁONIK JUMBO Papier toaletowy 24 szt. 1 szt

SŁONIK JUMBO

Papier toaletowy 24 szt.

1 szt
Cena33,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2054
4.9
z 54 opinii
FOXY Camilla Papier toaletowy 8 rolek 1 szt

FOXY Camilla

Papier toaletowy 8 rolek

1 szt
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2031
VELVET Papier Toaletowy Delikatnie Biały 16 rolek 3 warstwowy 85 g

VELVET

Papier Toaletowy Delikatnie Biały 16 rolek 3 warstwowy

85 g
329,29 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2031
5.0
z 2 opinii
VELVET Papier Toaletowy Delikatnie Biały z nadrukiem 8 rolek 3 warstwowy 83 g

VELVET

Papier Toaletowy Delikatnie Biały z nadrukiem 8 rolek 3 warstwowy

83 g
176,99 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2031
5.0
z 8 opinii
KARTIKA Papier toaletowy 3 warstwowy 10 rolek 1 szt

KARTIKA

Papier toaletowy 3 warstwowy 10 rolek

1 szt
Cena24,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2031
5.0
z 6 opinii
KARTIKA Papier toaletowy 3 warstwowy 10 rolek 1 szt

KARTIKA

Papier toaletowy 3 warstwowy 10 rolek

1 szt
Cena23,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2031
4.8
z 10 opinii
KARTIKA Papier toaletowy Christmas 3 warstwowy 10 rolek BN 1 szt

KARTIKA

Papier toaletowy Christmas 3 warstwowy 10 rolek BN

1 szt
Cena24,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2029
5.0
z 26 opinii
TENTO Winter Papier Toaletowy w zimowy wzór 8 rolek 1 szt

TENTO

Winter Papier Toaletowy w zimowy wzór 8 rolek

1 szt
Cena15,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2030

Produkty marki HoReCa

5.0
z 1 opinii
HoReCa Ręcznik papierowy 2-warstwowy 1 szt

HoReCa

Ręcznik papierowy 2-warstwowy

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2031

33% taniej

HoReCa Czyściwo papierowe 3 warstwowy 1 rolka 1 szt

HoReCa

Czyściwo papierowe 3 warstwowy 1 rolka

1 szt
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store