Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Papiery toaletowe
3 warstwowe >4 rolek
KARTIKA Papier toaletowy Christmas 3 warstwowy 10 rolek BN
Papier toaletowy Christmas 3 warstwowy 10 rolek BN KARTIKA 1.000szt
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 10 opinii

KARTIKA Papier toaletowy Christmas 3 warstwowy 10 rolek BN

1 szt
KARTIKA
Polska

Cena24,59 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

10 rolek po 200 listków kolorowego papieru toaletowego premium zapakowanego w nowoczesny i praktyczny woreczek foliowy ze zintegrowaną rączką. Wyższa od standardowej rolka i listek, bo aż 96 mm.


KARTIKA Papier toaletowy Christmas 3 warstwowy 10 rolek BN


Produkt dostępny
Data przydatności: 01.11.2029
Dostępne warianty
KARTIKA Papier toaletowy 3 warstwowy 10 rolek
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
80%
4
20%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Papier 3 warstwowy ale obrazki Mikołaja, choinki trochę śmieszne o tej porze roku.
26.06.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.12.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.12.2025
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.12.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
PRIVATE LABEL TISSUE
Marka:
KARTIKA
EAN:
5908283555376
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
KARTIKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRIVATE LABEL TISSUE
EAN:
5908283555376

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nazwa i adres producenta

Italian Paper sp. z o.o. ; Al. Jerozolimskie 100, 00-807 Warszawa ; tel: +48 46 811 58 88 ; kontakt@italianpaper.pl

Produkty z kategorii 3 warstwowe >4 rolek

4.9
z 72 opinii

28% taniej

MOLA Delikatna Papier toaletowy 8 szt. 1 szt

MOLA Delikatna

Papier toaletowy 8 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
13,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-07-2031
4.8
z 183 opinii
MOLA Papier toaletowy Magnolia 8 szt 1 szt

MOLA

Papier toaletowy Magnolia 8 szt

1 szt
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2031
4.9
z 170 opinii
MOLA Milove Papier toaletowy 3-warstwowy 10 rolek 1 szt

MOLA Milove

Papier toaletowy 3-warstwowy 10 rolek

1 szt
Cena18,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2031
4.9
z 52 opinii

15% taniej

REGINA DELICATE Papier toaletowy 12 szt. 1 szt

REGINA DELICATE

Papier toaletowy 12 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna18,99 zł
22,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2031
5.0
z 2 opinii

15% taniej

HoReCa Papier toaletowy 3 warstwowy 24 rolki 1 szt

HoReCa

Papier toaletowy 3 warstwowy 24 rolki

1 szt
Promocja
Cena promocyjna25,99 zł
30,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2031
5.0
z 393 opinii
REGINA Papier Rumiankowy Papier toaletowy 16 rolek 1 szt

REGINA Papier Rumiankowy

Papier toaletowy 16 rolek

1 szt
Cena22,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031
4.9
z 374 opinii
REGINA Papier Rumiankowy Papier toaletowy 8 rolek 1 szt

REGINA Papier Rumiankowy

Papier toaletowy 8 rolek

1 szt
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2031
4.9
z 588 opinii
CASHMIR Papier toaletowy 3 warstwowy 8 rolek 1 szt

CASHMIR

Papier toaletowy 3 warstwowy 8 rolek

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2031
5.0
z 314 opinii
VELVET Delikatnie Biały Papier toaletowy 12 rolek 1 szt

VELVET Delikatnie Biały

Papier toaletowy 12 rolek

1 szt
Cena21,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2031
4.9
z 364 opinii
VELVET Delikatnie Biały Papier toaletowy 8 rolek 1 szt

VELVET Delikatnie Biały

Papier toaletowy 8 rolek

1 szt
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2027
4.9
z 35 opinii
MOLA Papier toaletowy 8 szt. 1 szt

MOLA

Papier toaletowy 8 szt.

1 szt
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2031
4.9
z 422 opinii
CASHMIR Extra Premium Papier toaletowy rumiankowy 3 warstwowy 8 rolek 1 szt

CASHMIR Extra Premium

Papier toaletowy rumiankowy 3 warstwowy 8 rolek

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2031
4.9
z 173 opinii
VELVET White Comfort Papier toaletowy 10 rolek 1.156 kg

VELVET

White Comfort Papier toaletowy 10 rolek

1.156 kg
18,50 zł/kg
Cena21,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2031
Nowość
KARTIKA Ręcznik papierowy Halloween 3 warstw. 1 szt

KARTIKA

Ręcznik papierowy Halloween 3 warstw.

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2029
5.0
z 120 opinii
FOXY Jedwab Papier toaletowy 8 rolek 1 szt

FOXY Jedwab

Papier toaletowy 8 rolek

1 szt
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2031
4.9
z 55 opinii
SŁONIK JUMBO Papier toaletowy 24 szt. 1 szt

SŁONIK JUMBO

Papier toaletowy 24 szt.

1 szt
Cena33,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2054
4.9
z 54 opinii
FOXY Camilla Papier toaletowy 8 rolek 1 szt

FOXY Camilla

Papier toaletowy 8 rolek

1 szt
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2031
VELVET Papier Toaletowy Delikatnie Biały 16 rolek 3 warstwowy 85 g

VELVET

Papier Toaletowy Delikatnie Biały 16 rolek 3 warstwowy

85 g
329,29 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2031
5.0
z 2 opinii
VELVET Papier Toaletowy Delikatnie Biały z nadrukiem 8 rolek 3 warstwowy 83 g

VELVET

Papier Toaletowy Delikatnie Biały z nadrukiem 8 rolek 3 warstwowy

83 g
176,99 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2031
5.0
z 8 opinii
KARTIKA Papier toaletowy 3 warstwowy 10 rolek 1 szt

KARTIKA

Papier toaletowy 3 warstwowy 10 rolek

1 szt
Cena24,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2031
5.0
z 6 opinii
KARTIKA Papier toaletowy 3 warstwowy 10 rolek 1 szt

KARTIKA

Papier toaletowy 3 warstwowy 10 rolek

1 szt
Cena23,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2031
4.8
z 10 opinii
KARTIKA Papier toaletowy Christmas 3 warstwowy 10 rolek BN 1 szt

KARTIKA

Papier toaletowy Christmas 3 warstwowy 10 rolek BN

1 szt
Cena24,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2029
5.0
z 26 opinii
TENTO Winter Papier Toaletowy w zimowy wzór 8 rolek 1 szt

TENTO

Winter Papier Toaletowy w zimowy wzór 8 rolek

1 szt
Cena15,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2030

Produkty marki KARTIKA

4.9
z 81 opinii

32% taniej

KARTIKA Ręcznik papierowy Silver 3-warstwowy 210 listków 1 szt

KARTIKA

Ręcznik papierowy Silver 3-warstwowy 210 listków

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Nowość
KARTIKA Ręcznik papierowy Halloween 3 warstw. 1 szt

KARTIKA

Ręcznik papierowy Halloween 3 warstw.

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2029
4.8
z 22 opinii
KARTIKA Ręcznik papierowy Christmas 200 listków 1 szt

KARTIKA

Ręcznik papierowy Christmas 200 listków

1 szt
Cena15,79 zł
Do koszyka
Nowość
KARTIKA Chusteczki uniwersalne Halloween 56 3w 1 szt

KARTIKA

Chusteczki uniwersalne Halloween 56 3w

1 szt
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2029
KARTIKA Chusteczki w pudełku Psi patrol 3 w. 56 szt. 1 szt

KARTIKA

Chusteczki w pudełku Psi patrol 3 w. 56 szt.

1 szt
Cena6,59 zł
Do koszyka
Nowość
KARTIKA Chusteczki higieniczne Minecraft 10 x 9 3 warstw. 1 szt

KARTIKA

Chusteczki higieniczne Minecraft 10 x 9 3 warstw.

1 szt
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2029
Nowość
KARTIKA Chusteczki higieniczne Paw Patrol 10 x 9 3 warstw. 1 szt

KARTIKA

Chusteczki higieniczne Paw Patrol 10 x 9 3 warstw.

1 szt
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2029
5.0
z 8 opinii
KARTIKA Papier toaletowy 3 warstwowy 10 rolek 1 szt

KARTIKA

Papier toaletowy 3 warstwowy 10 rolek

1 szt
Cena24,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2031
5.0
z 6 opinii
KARTIKA Papier toaletowy 3 warstwowy 10 rolek 1 szt

KARTIKA

Papier toaletowy 3 warstwowy 10 rolek

1 szt
Cena23,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2031
5.0
z 1 opinii
Nowość
KARTIKA Minecraft box Chusteczki uniwersalne 3 warstwy 56 szt. 1 szt

KARTIKA

Minecraft box Chusteczki uniwersalne 3 warstwy 56 szt.

1 szt
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store