Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Jasne
Lager
Butelka
PERONI Nastro Azzurro Piwo (butelka bezzwrotna)
Piwo (butelka bezzwrotna) Nastro Azzurro PERONI 330ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 28 opinii

PERONI Nastro Azzurro Piwo (butelka bezzwrotna)

PERONI
330 ml
zawartość alkoholu: 5%
Włochy
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena4,49 zł
13,61 zł/l

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Peroni Nastro Azzurro butelka 330ml


Włoskie piwo premium o idealnie zbalansowanej goryczce i aromacie, dla osób ceniących najwyższą jakość i doskonały smak. Warzone z tym samym polotem i dbałością o szczegóły przez trzy pokolenia mistrzów piwowarstwa jako flagowy produkt marki, Peroni Nastro Azzurro wykorzystuje wyłącznie najlepsze składniki, w tym naszą ekskluzywną kukurydzę Nostrano dell'Isola. Efektem jest rześkie i orzeźwiające piwo z delikatną równowagą goryczki, cytrusów i korzennych nut aromatycznych.

                                                                                                                                                                                                                             

HISTORIA MARKI

Rodzina Peroni uruchomiła swój pierwszy browar w 1846 roku w miejscowości Vigevano, we Włoszech. W 1963 roku mieli wizję stworzenia piwa, które uosabiałoby włoskie wartości jakości i rzemiosła i w ten sposób narodziła się marka „Peroni Nastro Azzurro”. „Nastro Azzurro” to włoskie słowo oznaczające „niebieską wstęgę”, zainspirowane nagrodą „Blue Ribbon Award”, przyznaną włoskiemu liniowcowi SS Rex w latach trzydziestych XX wieku za najszybsze przepłynięcie Atlantyku


Zawartość alkoholu: 5,10%


PERONI Nastro Azzurro Piwo (butelka bezzwrotna)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.07.2027
Dostępne warianty
PERONI Nastro Azzurro Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze

Obliczona wartość odżywcza

Określeniew 100gw jednostce
Wartość energetyczna (kJ)
Wartość energetyczna (kcal)
Tłuszcz (g)
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
Węglowodany (g)
w tym cukry (g)
Białko (g)
Błonnik (g)
Sól (g)
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
01.09.2026
0
0
Stanisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Celina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Damian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2026
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.01.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.11.2025
0
0
Czesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.11.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
13,61 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
330 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
PERONI
EAN:
8008440222008
Cena za kg:
13,61 zł/l
Pojemność:
330 ml
Marka:
PERONI
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
8008440222008

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Szwajcarska 11, 61-285 Poznań


Pozostałe informacje

0,33 l


Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Adres producenta

Kompania Piwowarska SA, ul. Szwajcarska 11, 61-285 Poznań Infolinia: 801-133-133, opłata według taryfy lokalnej info.peroni@kp.pl www.peroniitalia.com


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 5.0


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu. www.abcalkoholu.pl


Informacje producenta

Marka

PERONI


Marka standaryzowana

MarkaPeroni

Podmarka

Sub Brand FALSE


Dodatkowe informacje

Składniki odżywcze na: www.abcalkoholu.pl. Butelka bezzwrotna


Rodzaj alkoholu

TypPiwo

Produkty z kategorii Lager

4.7
z 7 opinii
BALTIC Export Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

BALTIC Export

Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
8,38 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
PERONI Nastro Azzurro Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

PERONI Nastro Azzurro

Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
13,61 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
BIRRA MORETTI Piwo jasne (butelka bezzwrotna) 330 ml

BIRRA MORETTI

Piwo jasne (butelka bezzwrotna)

330 ml
13,61 zł/l
Frisco poleca
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
KOZEL Ležák Piwo jasne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KOZEL Ležák

Piwo jasne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
TYSKIE Gronie Piwo jasne pełne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

TYSKIE Gronie

Piwo jasne pełne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
6,50 zł/l
Cena3,25 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
KOZEL Bily Lehky Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KOZEL

Bily Lehky Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
OKOCIM Jasne Pełne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

Jasne Pełne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,98 zł/l
Frisco poleca
Cena3,99 zł
Do koszyka
HEINEKEN Piwo 6x330ml (butelka bezzwrotna) 1.98 l

HEINEKEN

Piwo 6x330ml (butelka bezzwrotna)

1.98 l
14,64 zł/l
Frisco poleca
Cena28,99 zł
Do koszyka
4.6
z 7 opinii
OKOCIM Mocne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM Mocne

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
12,18 zł/l
Frisco poleca
Cena6,09 zł
Do koszyka
5.0
z 59 opinii
CORONA Extra Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

CORONA Extra

Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
18,76 zł/l
Cena6,19 zł
Do koszyka
4.8
z 32 opinii
HEINEKEN Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

HEINEKEN

Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,98 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 50 opinii
ŁOMŻA Jasne Pełne Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

ŁOMŻA Jasne Pełne

Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
13,00 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
MIŁOSŁAW Niefiltrowane Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

MIŁOSŁAW

Niefiltrowane Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
12,78 zł/l
Cena6,39 zł
Do koszyka
5.0
z 15 opinii
ŻYWIEC Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,78 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka
5.0
z 50 opinii
ŁOMŻA Jasne Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

ŁOMŻA Jasne

Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
9,18 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
PERŁA Chmielowa Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

PERŁA Chmielowa

Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
8,78 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
PERŁA Export Piwo w butelce 500 ml

PERŁA Export

Piwo w butelce

500 ml
9,78 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
STELLA ARTOIS Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

STELLA ARTOIS

Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
20,27 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
INNE BECZKI Bread & Butter Marcowe Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Bread & Butter Marcowe Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
16,98 zł/l
Cena8,49 zł
Do koszyka
TRZECH KUMPLI Lager Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Lager Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Nowość
INNE BECZKI TAKE TEN Desitka Czeski Lager Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

TAKE TEN Desitka Czeski Lager Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
18,58 zł/l
Cena9,29 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
INNE BECZKI Miami Lager Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Miami Lager Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
18,58 zł/l
Cena9,29 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
BUD Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

BUD

Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
20,27 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
KAMPINOSKIE Piwo Jasne (butelka bezzwrotna) 500 ml

KAMPINOSKIE

Piwo Jasne (butelka bezzwrotna)

500 ml
16,98 zł/l
Cena8,49 zł
Do koszyka
4.0
z 1 opinii
POLSKI FOLKLOR Cuda Wianki Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

POLSKI FOLKLOR

Cuda Wianki Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
16,78 zł/l
Cena8,39 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
MIŁOSŁAW Jasne Pełne Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

MIŁOSŁAW

Jasne Pełne Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
12,78 zł/l
Cena6,39 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
KAMPINOSKIE Piwo Podwójnie Chmielone (butelka bezzwrotna) 500 ml

KAMPINOSKIE

Piwo Podwójnie Chmielone (butelka bezzwrotna)

500 ml
16,98 zł/l
Cena8,49 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
OKOCIM O.K. Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

O.K. Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,58 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
ŻYWIEC Marcowe Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC

Marcowe Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,58 zł/l
Cena5,79 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
HEINEKEN Silver Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

HEINEKEN

Silver Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,78 zł/l
Cena6,89 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
KRÓLEWSKIE Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KRÓLEWSKIE

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
8,58 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
KSIĄŻĘCE Miodowy Lager (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE

Miodowy Lager (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
13,98 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.0
z 3 opinii
POLSKI FOLKLOR Zasiali Górale Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

POLSKI FOLKLOR

Zasiali Górale Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
16,78 zł/l
Cena8,39 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
POLSKI FOLKLOR Hulaj Dusza (butelka bezzwrotna) 500 ml

POLSKI FOLKLOR

Hulaj Dusza (butelka bezzwrotna)

500 ml
16,78 zł/l
Cena8,39 zł
Do koszyka
4.9
z 40 opinii
ZATECKY Svetly Lezak Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ZATECKY Svetly Lezak

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
ASAHI Super Dry (butelka bezzwrotna) 330 ml

ASAHI

Super Dry (butelka bezzwrotna)

330 ml
33,30 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
3.3
z 3 opinii
POLSKI FOLKLOR Kur Zapiał Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

POLSKI FOLKLOR

Kur Zapiał Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
16,78 zł/l
Cena8,39 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
INNE BECZKI Win Win Lager Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Win Win Lager Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
16,98 zł/l
Cena8,49 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
WARKA Classic Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

WARKA Classic

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
10,18 zł/l
Cena5,09 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
WARKA Strong Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

WARKA

Strong Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
10,98 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
KASZTELAN Niepasteryzowane Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KASZTELAN Niepasteryzowane

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
8,98 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
KASZTELAN Jasne Pełne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KASZTELAN Jasne Pełne

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
LECH Premium Piwo jasne pełne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

LECH Premium

Piwo jasne pełne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
TATRA Pils Piwo w butelce (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

TATRA Pils

Piwo w butelce (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
8,38 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
ŻUBR Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻUBR

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
HARNAŚ Piwo jasne w butelce (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

HARNAŚ

Piwo jasne w butelce (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
8,98 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
TATRA Mocne piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

TATRA

Mocne piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,78 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka

Produkty marki PERONI

4.9
z 30 opinii
PERONI Nastro Azzurro Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

PERONI Nastro Azzurro

Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
13,61 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store