Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Owoce suszone
Mieszanki owoców suszonych
KRESTO Mix owoców suszonych (wiśnia żurawina miechunka rodzynki)
Mix owoców suszonych (wiśnia żurawina miechunka rodzynki) KRESTO 140g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 27 opinii

KRESTO Mix owoców suszonych (wiśnia żurawina miechunka rodzynki)

140 g
KRESTO

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

KRESTO Mix owoców suszonych


Cechy

z przyjaciółmi i nie tylko

wiśnia, żurawina, miechunka, rodzynka jumbo

zgrana paczka


KRESTO Mix owoców suszonych (wiśnia żurawina miechunka rodzynki)


Produkt wycofany
Tagi
wegetariański
bez cukru
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1350.00 kJ
16.1%
Wartość energetyczna (kcal)
320.00 kcal
16.0%
Tłuszcz (g)
3.10 g
4.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.50 g
2.5%
Węglowodany (g)
66.00 g
25.4%
w tym cukry (g)
58.00 g
64.4%
Błonnik (g)
8.50 g
Białko (g)
3.10 g
6.2%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
27 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Super zestaw
09.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.02.2026
0
0
Celina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2026
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.12.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.12.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.11.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.11.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2025
0
0
Basia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.08.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
140 g
Dostawca:
VOG
Marka:
KRESTO
EAN:
5902451104502
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
140 g
Marka:
KRESTO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VOG
EAN:
5902451104502

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od nasłonecznienia i źródeł ciepła.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Przemysłowa 8, 96-100 Skierniewice


Adres producenta

Zapakowano przez: VOG Polska Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 8, 96-100 Skierniewice tel.: 46 835 14 40, www.vog.pl


Informacje producenta

Marka

KRESTO


Marka standaryzowana

MarkaKresto

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Świadome odżywianie. Pysznie, zdrowo, owocowo! Rodzynki, wiśnie, żurawina i miechunka to zgrana paczka, która urozmaici śniadanie lub doda energii w ciągu dnia. Radością smaku podziel się ze znajomymi!


O marce

MIX OWOCÓW SUSZONYCH od marki KRESTO to absolutny bakaliowy niezbędnik w domowej kuchni. W 140-gramowej poręcznej paczce kryje się prawdziwie słodki zawrót głowy: rodzynki Jumbo (35%), suszona żurawina (25%), suszona egzotyczna miechunka (20%) oraz cudownie słodko-kwaśne suszone wiśnie (20%). To prawdziwe bogactwo naturalnego błonnika i zdrowych węglowodanów złożonych.


O producencie

MIX OWOCÓW SUSZONYCH od marki KRESTO to absolutny bakaliowy niezbędnik w domowej kuchni. W 140-gramowej poręcznej paczce kryje się prawdziwie słodki zawrót głowy: rodzynki Jumbo (35%), suszona żurawina (25%), suszona egzotyczna miechunka (20%) oraz cudownie słodko-kwaśne suszone wiśnie (20%). To prawdziwe bogactwo naturalnego błonnika i zdrowych węglowodanów złożonych.


Dodatkowe informacje

Podane procentowe zawartości składników mieszanki są wartościami średnimi. Z przyczyn technologicznych mogą one nieznacznie różnić się w poszczególnych opakowaniach z wyrobem.

Produkty z kategorii Mieszanki owoców suszonych

Produkty marki KRESTO

4.9
z 14 opinii

32% taniej

KRESTO Pistacje prażone (bez dodatku soli) 100 g

KRESTO

Pistacje prażone (bez dodatku soli)

100 g
89,90 zł/kg
Cena promocyjna8,99 zł
13,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 28 opinii

30% taniej

KRESTO Mango suszone 70 g

KRESTO

Mango suszone

70 g
99,86 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 37 opinii

17% taniej

KRESTO Orzechy pecan 100 g

KRESTO

Orzechy pecan

100 g
109,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
13,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 33 opinii

15% taniej

KRESTO Żurawina suszona (całe owoce) 150 g

KRESTO

Żurawina suszona (całe owoce)

150 g
79,93 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
14,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 28 opinii
KRESTO Migdały płatki 150 g

KRESTO

Migdały płatki

150 g
86,60 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
14,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
4.8
z 24 opinii
KRESTO Orzechy brazylijskie 100 g

KRESTO

Orzechy brazylijskie

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
16,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 19 opinii

22% taniej

KRESTO Orzechy macadamia 100 g

KRESTO

Orzechy macadamia

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.6
z 13 opinii
KRESTO Orzeszki pinii 100 g

KRESTO

Orzeszki pinii

100 g
199,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
22,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 15 opinii
KRESTO Pistacje 200 g

KRESTO

Pistacje

200 g
84,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
17,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 79 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (bezglutenowa) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (bezglutenowa)

15 g
626,00 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 26 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (grys) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (grys)

15 g
599,33 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 125 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 59 opinii
KRESTO Orzechy nerkowca 100 g

KRESTO

Orzechy nerkowca

100 g
118,90 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 25 opinii
KRESTO Orzechy laskowe 100 g

KRESTO

Orzechy laskowe

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 21 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
126,90 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 39 opinii
KRESTO Pistacje prażone solone 100 g

KRESTO

Pistacje prażone solone

100 g
104,90 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store