Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Jabłkowe
Tłoczone z dodatkami
BRACIA SADOWNICY Musujące jabłko i pomarańcza
Musujące jabłko i pomarańcza BRACIA SADOWNICY 275ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 72 opinii

BRACIA SADOWNICY Musujące jabłko i pomarańcza

275 ml
BRACIA SADOWNICY
Polska
1 szt.12 szt.

3,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
15,60 zł/l
4,29 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (23% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Napój lekko gazowany na bazie soku tłoczonego z jabłek i pomarańczy. Wzbogacony w witaminę C. Pasteryzowany.


Cechy

100% natury

tylko tłoczone jabłko i pomarańcza, woda z bąbelkami

na bazie świeżo tłoczonego soku

bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry

z sadów przyjaznych pszczołom


BRACIA SADOWNICY Musujące jabłko i pomarańcza


Produkt dostępny
Data przydatności: 05.08.2027
Dostępne warianty
BRACIA SADOWNICY Musujące jabłko i cytryna
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
BRACIA SADOWNICY Musujące jabłko i pomarańcza 275 ml
3,29 zł/szt. kupując 2 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
116.00 kJ
1.4%
Wartość energetyczna (kcal)
27.00 kcal
1.4%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
6.50 g
2.5%
w tym cukry (g)
5.80 g
6.4%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Witamina C (mg)
6.00 mg
7.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
72 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra alternatywa dla słodzonych napojów
18.09.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Mój ulubiony ❤️
30.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
jak zawsze super, polecam schłodzony❤️
22.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
zawsze super ❤️
08.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
mój ukochany sok - jest pyszny!
07.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
super sok, docenicie latem.❤️
16.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
mój ulubiony sok. z tej firmy najlepszy.❤️
17.11.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
mój absolutnie ukochany sok ❤️polecam schłodzony w lodóweczce! pycha!
25.08.2025
0
0
Slawek
zweryfikowano
Zgłaszam
elegancki smak
07.07.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
schłodzony w lodówce jest przepyszny. jestem uzależniona od tego soku. 🥰
24.06.2025
0
0
jan
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry napój polecam
02.06.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Zaspokaja pragnienie.
19.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
11,96 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
275 ml
Dostawca:
BRACIA SADOWNICY
Marka:
BRACIA SADOWNICY
EAN:
5906728442380
Cena za kg:
11,96 zł/l
Pojemność:
275 ml
Marka:
BRACIA SADOWNICY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRACIA SADOWNICY
EAN:
5906728442380

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Napój z bąbelkami. Wymieszaj, ale nie wstrząsaj. Najlepiej smakuje schłodzony w temperaturze 2-8 stopni C.


Przechowywanie

Smak i barwa zależy od odmiany owoców. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed światłem. Po otwarciu przechowuj w lodówce i wypij do 48 godzin. Jeśli zdążysz to zrobić wcześniej, nie wpadaj w panikę. Nam się to zdarza bardzo często.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Śmiłowice 14, 87-850 Choceń


Adres producenta

Bracia Sadownicy sp. z o.o. Śmiłowice 14, 87-850 Choceń www.braciasadownicy.pl


Informacje producenta

Marka

Bracia Sadownicy


Marka standaryzowana

MarkaBracia Sadownicy

Produkty z kategorii Tłoczone z dodatkami

5.0
z 72 opinii
BRACIA SADOWNICY Musujące jabłko i pomarańcza 275 ml

BRACIA SADOWNICY

Musujące jabłko i pomarańcza

275 ml
11,96 zł/l
3,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027
5.0
z 29 opinii

28% taniej

BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z mango 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z mango

250 ml
13,16 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2027
4.9
z 32 opinii

28% taniej

BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z gruszką 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z gruszką

250 ml
13,16 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2027
5.0
z 32 opinii

28% taniej

BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z pigwą 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z pigwą

250 ml
13,16 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2027
5.0
z 31 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z marchewką 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z marchewką

250 ml
13,16 zł/l
3,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2027
4.9
z 84 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko - gruszka w kartonie tłoczony 5 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko - gruszka w kartonie tłoczony

5 l
4,40 zł/l
Cena promocyjna21,99 zł
25,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2027
5.0
z 20 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z marakują 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z marakują

250 ml
13,16 zł/l
4,59 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
4,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2027
SADY WINCENTA Sok jabłko - winogrona w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko - winogrona w kartonie tłoczony

3 l
6,66 zł/l
Cena promocyjna19,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2027
SADY WINCENTA Sok jabłko - cytryna w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko - cytryna w kartonie tłoczony

3 l
6,33 zł/l
Cena promocyjna18,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2027
5.0
z 50 opinii
BRACIA SADOWNICY Musujące jabłko i cytryna 275 ml

BRACIA SADOWNICY

Musujące jabłko i cytryna

275 ml
15,60 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2027
4.8
z 40 opinii
BRACIA SADOWNICY Musujące jabłko i agrest 275 ml

BRACIA SADOWNICY

Musujące jabłko i agrest

275 ml
15,60 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027
4.9
z 34 opinii
BRACIA SADOWNICY Musujące jabłko i mięta 275 ml

BRACIA SADOWNICY

Musujące jabłko i mięta

275 ml
15,60 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2027
5.0
z 22 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłkowy z mango w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłkowy z mango w kartonie tłoczony

3 l
9,10 zł/l
Cena27,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2027
5.0
z 176 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone Jabłko z pigwą 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone Jabłko z pigwą

750 ml
9,05 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
4.9
z 145 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z marchewką 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z marchewką

750 ml
9,05 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2027
4.9
z 84 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z marakują 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z marakują

750 ml
9,05 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-08-2027
4.8
z 22 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone Jabłko z ananasem 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone Jabłko z ananasem

750 ml
9,85 zł/l
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
5.0
z 108 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z miętą 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z miętą

750 ml
9,05 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
5.0
z 131 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z agrestem 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z agrestem

750 ml
9,05 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
5.0
z 21 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z gruszką 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z gruszką

750 ml
9,85 zł/l
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
4.9
z 116 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z mango 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z mango

750 ml
9,05 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2027
5.0
z 17 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z cytryną 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z cytryną

750 ml
9,85 zł/l
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
4.5
z 2 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko różowa guawa 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko różowa guawa

750 ml
11,99 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
5.0
z 22 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko - marchew w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko - marchew w kartonie tłoczony

3 l
6,43 zł/l
Cena19,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2027
4.9
z 48 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko - gruszka w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko - gruszka w kartonie tłoczony

3 l
6,66 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-07-2027
4.9
z 28 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko - wiśnia w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko - wiśnia w kartonie tłoczony

3 l
8,33 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2027
4.9
z 9 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko-porzeczka 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko-porzeczka

3 l
8,80 zł/l
Cena26,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
5.0
z 13 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko - pomarańcza w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko - pomarańcza w kartonie tłoczony

3 l
10,33 zł/l
Cena30,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-07-2027
5.0
z 25 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko - aronia w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko - aronia w kartonie tłoczony

3 l
7,16 zł/l
Cena21,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
5.0
z 5 opinii
Oryginalny Sok 100% Jabłko-mango-marakuja 330 ml

Oryginalny Sok

100% Jabłko-mango-marakuja

330 ml
29,67 zł/l
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2027
5.0
z 7 opinii
Oryginalny Sok 100% Ananas-jabłko 330 ml

Oryginalny Sok

100% Ananas-jabłko

330 ml
29,67 zł/l
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-09-2027
SADY WINCENTA Sok jabłko - gruszka w butelce tłoczony 750 ml

SADY WINCENTA

Sok jabłko - gruszka w butelce tłoczony

750 ml
10,79 zł/l
Cena8,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2027
5.0
z 7 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko - gruszka w butelce tłoczony 330 ml

SADY WINCENTA

Sok jabłko - gruszka w butelce tłoczony

330 ml
16,33 zł/l
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2027
4.8
z 18 opinii
ROYAL APPLE Sok 100% jabłkowo - gruszkowy tłoczony 3 l

ROYAL APPLE

Sok 100% jabłkowo - gruszkowy tłoczony

3 l
5,76 zł/l
Cena17,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-07-2027

Produkty marki BRACIA SADOWNICY

5.0
z 23 opinii
BRACIA SADOWNICY Musujące jabłko truskawka 275 ml

BRACIA SADOWNICY

Musujące jabłko truskawka

275 ml
11,96 zł/l
3,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 08-09-2027
5.0
z 29 opinii

28% taniej

BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z mango 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z mango

250 ml
13,16 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2027
4.9
z 32 opinii

28% taniej

BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z gruszką 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z gruszką

250 ml
13,16 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2027
5.0
z 32 opinii

28% taniej

BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z pigwą 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z pigwą

250 ml
13,16 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2027
5.0
z 67 opinii

18% taniej

BRACIA SADOWNICY Smoothie mango, brzoskwinia 215 ml

BRACIA SADOWNICY

Smoothie mango, brzoskwinia

215 ml
18,56 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027
5.0
z 31 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z marchewką 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z marchewką

250 ml
13,16 zł/l
3,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2027
5.0
z 34 opinii

18% taniej

BRACIA SADOWNICY Smoothie banan, kokos 215 ml

BRACIA SADOWNICY

Smoothie banan, kokos

215 ml
18,56 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027
5.0
z 20 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z marakują 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z marakują

250 ml
13,16 zł/l
4,59 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
4,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2027
5.0
z 24 opinii

17% taniej

BRACIA SADOWNICY Smoothie pomarańcza, marchewka 215 ml

BRACIA SADOWNICY

Smoothie pomarańcza, marchewka

215 ml
18,56 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027
5.0
z 50 opinii
BRACIA SADOWNICY Musujące jabłko i cytryna 275 ml

BRACIA SADOWNICY

Musujące jabłko i cytryna

275 ml
15,60 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2027
4.9
z 34 opinii
BRACIA SADOWNICY Musujące jabłko i mięta 275 ml

BRACIA SADOWNICY

Musujące jabłko i mięta

275 ml
15,60 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2027
4.8
z 40 opinii
BRACIA SADOWNICY Musujące jabłko i agrest 275 ml

BRACIA SADOWNICY

Musujące jabłko i agrest

275 ml
15,60 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027
5.0
z 57 opinii
BRACIA SADOWNICY Musujące jabłko 275 ml

BRACIA SADOWNICY

Musujące jabłko

275 ml
15,60 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 23 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko słodkie odmiany 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko słodkie odmiany

250 ml
18,36 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2027
5.0
z 203 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko słodkie odmiany 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko słodkie odmiany

750 ml
9,05 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
5.0
z 176 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone Jabłko z pigwą 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone Jabłko z pigwą

750 ml
9,05 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store