Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Pszeniczne
TRZECH KUMPLI Weizen Piwo (butelka bezzwrotna)
Weizen Piwo (butelka bezzwrotna) TRZECH KUMPLI 500ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

TRZECH KUMPLI Weizen Piwo (butelka bezzwrotna)

TRZECH KUMPLI
500 ml
zawartość alkoholu: 5%
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena10,49 zł
20,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Solidne złote zmętnienie, bardzo gęsta, tęga – niczym zbudowana z kamienia – czapa piany. Aromat goździków, bananów, ale też świeżego chleba i cytrusów. W smaku gładkie i aksamitne, o kwaskowym charakterze i owocowej nucie. Niskogoryczkowe, bardzo rześkie.

zawartość alkoholu: 5,00%


Cechy

Weizen, piwo górnej fermentacji, piwo kraftowe, PSBR, piwo dla wegan i wegetarian, pszeniczne,

piwo górnej fermentacji

piwo kraftowe

PSBR

piwo dla wegan i wegetarian

pszeniczne

nuty banana i goździków

pijlane

lekkie

orzeźwiające

wile medali i odznczeń

piwo bez aromatów

bez kaucji

butelka bezzwrotna


TRZECH KUMPLI Weizen Piwo (butelka bezzwrotna)


Produkt dostępny
Data przydatności: 22.10.2026

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
20,98 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
BROWAR TRZECH KUMPLI
Marka:
TRZECH KUMPLI
EAN:
5905669479394
Cena za kg:
20,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
TRZECH KUMPLI
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
BROWAR TRZECH KUMPLI
EAN:
5905669479394

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Bardzo ważna sprawa: koniecznie nalej piwo do szkła razem z osadem z dna butelki!


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed datą podaną pod kodem kreskowym. Unikać nasłonecznienia, przechowywać w chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Langiewicza 5/37, 33-100 Tarnów


Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Adres producenta

Piwo wyprodukowane przez Browar ZAPANBRAT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., ul. Świętokrzyska 54, 34-300 Żywiec dla: Browar Trzech Kumpli sp. z o.o., ul. Langiewicza 5/37, 33-100 Tarnów


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 5.0

Ekstrakt 12.5

Wskazówki dotyczące degustacji Solidne złote zmętnienie, bardzo gęsta, tęga, niczym zbudowana z kamienia czapa piany. Aromat goździków, bananów, ale też świeżego chleba i cytrusów. W smaku gładkie i aksamitne, o kwaskowym charakterze i owocowej nucie. Niskogoryczkowe, bardzo rześkie.


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu.


Informacje producenta

Marka

Trzech Kumpli


Marka standaryzowana

MarkaUnbranded

Opis produktu

Weizen Trzech Kumpli to klasyczny Hefeweizen inspirowany bawarską tradycją piwowarską. Ma złotą, naturalnie mętną barwę i charakterystyczną, gęstą pianę, a w aromacie dominują nuty dojrzałego banana i goździków, uzupełnione akcentami świeżego chleba i cytrusów. Za typowy dla stylu profil odpowiada przede wszystkim słód pszeniczny oraz specjalnie dobrany szczep drożdży, który buduje charakterystyczne owocowe i przyprawowe aromaty. W smaku piwo jest gładkie i aksamitne, z delikatną kwaskowością, owocowym charakterem i bardzo niską goryczką. Całość jest lekka, rześka i wyjątkowo pijalna.


O marce

Trzech Kumpli to rzemieślniczy browar z Tarnowa, który od kilkunastu lat tworzy piwa stawiając na najwyższą jakość, wyłącznie naturalne składniki oraz nieustanne doskonalenie receptur. W swojej historii uwarzył ponad 100 piw w różnych stylach - od nowofalowych IPA, przez klasyki i wersje bezalkoholowe, po piwa leżakowane w drewnie i wymrażane. Piwa Trzech Kumpli zdobyły niemal 300 medali i wyróżnień w prestiżowych konkursach w Polsce i za granicą, w tym na najważniejszym konkursie piwnym w Europie - European Beer Star. W 2024 roku Browar sięgnął po najważniejsze wyróżnienie w polskim piwowarstwie kraftowym - tytuł Kraft Roku 2024, przyznany Lagerowi Trzech Kumpli. Browar nie stosuje aromatów, wszystkie jego piwa są wegańskie, a hasło „WARZYMY CO LUBIMY” najlepiej oddaje filozofię powstawania piw. Wypracowanym sukcesem Browar dzieli się z innymi, wspierając m.in. muzyków, sportowców, podróżników i artystów.


Dodatkowe informacje

Weizen Trzech Kumpli został dwukrotnie uhonorowany najwyższym wyróżnieniem Grand Gold podczas Frankfurt International Trophy, potwierdzając wysoki poziom klasycznej interpretacji stylu Hefeweizen. Jego konkursowy dorobek uzupełnia srebrny medal zdobyty podczas European Beer Challenge w Wielkiej Brytanii. Zdobyte medale: 1. złoto w kategorii Wheat - Wheat Beer - Weizenbier – Hefeweizen Hell, Frankfurt International Trophy, Niemcy, 2020 2. złoto w kategorii Wheat - Wheat Beer - Weizenbier – Hefeweizen Hell, Frankfurt International Trophy, Niemcy, 2021 3.  srebro w kategorii Weizen/Weissbier, European Beer Challenge, UK, 2021


Rodzaj alkoholu

TypPiwo

Produkty z kategorii Pszeniczne

4.9
z 43 opinii
PAULANER Weissbier Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

PAULANER

Weissbier Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 10 opinii
PAULANER Weissbier Dunkel Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

PAULANER

Weissbier Dunkel Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
DU BOCQ Blanche de Namur Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

DU BOCQ

Blanche de Namur Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
30,27 zł/l
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
MIŁOSŁAW Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

MIŁOSŁAW

Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
12,78 zł/l
Cena6,39 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
13,98 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 47 opinii
ŻYWIEC BIAŁE Piwo Pszeniczne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC BIAŁE

Piwo Pszeniczne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,58 zł/l
Cena5,79 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
1664 Blanc Blanc Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

1664 Blanc

Blanc Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
23,61 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
AMBER Pszeniczniak (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Pszeniczniak (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,98 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
GRIMBERGEN Blanche Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

GRIMBERGEN Blanche

Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
26,64 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
OKOCIM Klasyczna pszenica Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM Klasyczna pszenica

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
12,78 zł/l
Cena6,39 zł
Do koszyka
5.0
z 16 opinii
FRANZISKANER Weissbier Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

FRANZISKANER

Weissbier Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,78 zł/l
Cena8,89 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
KAMPINOSKIE Piwo Pszeniczne (butelka bezzwrotna) 500 ml

KAMPINOSKIE

Piwo Pszeniczne (butelka bezzwrotna)

500 ml
16,98 zł/l
Cena8,49 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
ŻYWIEC BIAŁE piwo 4x500ml (puszka) 2 l

ŻYWIEC

BIAŁE piwo 4x500ml (puszka)

2 l
11,64 zł/l
Cena23,29 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
INNE BECZKI Great Wheat Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Great Wheat Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
16,98 zł/l
Cena8,49 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
FRANZISKANER Dunkel Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

FRANZISKANER

Dunkel Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,58 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo 4x500 (puszka) 2 l

KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne

Piwo 4x500 (puszka)

2 l
14,20 zł/l
Cena28,39 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
WRCLW Schops Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

WRCLW

Schops Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
WRCLW Hefeweizen Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

WRCLW

Hefeweizen Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
HOEGAARDEN Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

HOEGAARDEN

Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
22,70 zł/l
Cena7,49 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
TRZECH KUMPLI Weizen Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Weizen Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
20,98 zł/l
Cena10,49 zł
Do koszyka

Produkty marki TRZECH KUMPLI

TRZECH KUMPLI Lager Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Lager Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
TRZECH KUMPLI Pan IPAani Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Pan IPAani Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
27,38 zł/l
Cena13,69 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
TRZECH KUMPLI Misty Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Misty Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
26,18 zł/l
Cena13,09 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
TRZECH KUMPLI Pils Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Pils Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
TRZECH KUMPLI Califia Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Califia Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
29,38 zł/l
Cena14,69 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
TRZECH KUMPLI American Beauty Blonde Ale Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

American Beauty Blonde Ale Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
TRZECH KUMPLI Oaty Oatmeal Stout Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Oaty Oatmeal Stout Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
22,78 zł/l
Cena11,39 zł
Do koszyka
TRZECH KUMPLI Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
27,58 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store