ARIEL Color Proszek do prania kolorowych tkanin, 36 prań

2.34 kg
FriscoNowy, zapakowany
0 gr
0,00 zł / kg
Zamienniki
Potwierdź kod pocztowy

Potwierdzenie Twojej lokalizacji, pozwoli nam lepiej dopasować asortyment produktów i sposób dostawy Twoich zakupów. Więcej

Kod pocztowy:

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Opis produktu

Ariel Color Proszek do prania kolorowych tkanin, (2,34 kg) 36 prań

Proszek do prania kolorowych tkanin Ariel Color wyróżnia się unikalną formułą, która skutecznie pierze, chroni kolory i pozostawia świeży zapach. Dzięki technologii Anti-Residue na ubraniach nie powstają osady. Natomiast system AquaPuder zapewnia dokładne rozpuszczania się proszku, nawet w niskich temperaturach. Wszystko to w połączeniu z potężną mocą piorącą gwarantuje nalepsze rezultaty prania kolorowych ubrań.

Dlaczego warto kupić? Cechy i zalety

Ariel Color to dobry proszek do prania kolorów, który zapewnia:

       Nieskazitelnie czyste pranie już za 1. razem – proszek do prania Ariel skutecznie usuwa uporczywe plamy, np. z potu. Doskonale radzi sobie nawet w takich miejscach, jak: mankiety, kołnierzyki i pach, które najtrudniej wyprać.

       Technologia zapobiegająca osadom – unikalna technologia Anti-Residue zapobiega powstawaniu osadów. W efekcie na tkaninach nie gromadzą się pozostałości proszku, co zapewnia nieskazitelną czystość prania.

       Potężna moc piorąca nawet w niskich temperaturach – proszek do prania kolorów Ariel ma innowacyjną formułę AquaPuder. Dzięki temu szybko rozpuszcza się w kontakcie z wodą, nawet w niższych temperaturach. Powoduje to natychmiastową aktywację środków piorących, które docierają w głąb włókien, zapewniając doskonałe efekty prania i blask kolorów. Pamiętaj, że piorąc w chłodniejszej wodzie, chronisz ubrania przed zniszczeniem i ograniczasz zużycie energii.

       Ochrona koloru – proszek Ariel sprawia, że kolory nie tracą intensywności, nawet po wielokrotnym praniu. Twoje ubrania dłużej wyglądają jak nowe.

       Zapach świeżości – składniki aktywne zawarte w proszku do prania Ariel Color dogłębnie odświeżają włókna, niwelują nieprzyjemne zapachy i nadają tkaninom świeży zapach.

       Opakowanie nadające się do recyklingu – pomaga chronić środowisko.

Proszek Ariel Color został opracowany z myślą o doskonałych efektach codziennego prania kolorowych ubrań. Jest nie tylko skuteczny, nawet w niższych temperaturach, ale także wyróżnia się formułą wzbogaconą o technologie zapewniające jego efektywne działanie. Jednocześnie proszek Ariel pielęgnuje włókna i chroni kolory przed blaknięciem. Nadaje także tkaninom świeży zapach.

Dozowanie proszku do prania kolorowych ubrań Ariel Color

Proszek Ariel Color przeznaczony jest do prania kolorowych tkanin w zakresie temperatur 20–95°C. W celu uzyskania najlepszych rezultatów użyj 65 g proszku do wyprania jednego wsadu (do 5 kg). Jeżeli ubrania są mocniej zabrudzone, zastosuj 1,5 dawki. Podwójną ilość należy użyć w przypadku wyjątkowo uporczywych i silnych plam. Ariel Color nadaje się także do prania ręcznego (100 ml /6 l wody). Dokładną instrukcję dozowania znajdziesz na opakowaniu.

Aby osiągnąć doskonałe efekty prania, wystarczą 3 proste kroki. Zacznij od posegregowania prania, następnie wsyp odpowiednią ilość proszku Ariel do szufladki. Na końcu włóż ubrania tak, aby zajmowały maksymalnie połowę miejsca w bębnie pralki.

Specyfikacja: pojemność, na ile prań wystarczy?

Opakowanie Ariel Color zawiera 2,34 kg proszku, co wystarcza na 36 cykli prania.


Cechy

USUWANIE PLAM: Proszek do prania Ariel doskonałe usuwa zabrudzenia już w 1. praniu, nawet w niższej temperaturze

OLŚNIEWAJĄCA CZYSTOŚĆ W CHŁODNIEJSZYCH CYKLACH, co zapewnia mniejsze zużycie energii

HIGIENA I OCHRONA KOLORU: Dokładne, higieniczne pranie oraz ochrona kolorów

TECHNOLOGIA ANTI-RESIDUE: Z unikalną technologią AquaPuder, dzięki której proszek szybko się rozpuszcza, co zapobiega powstawaniu osadów

ŚWIEŻOŚĆ: Sprawia, że ubrania wyglądają olśniewająco czysto i pachną świeżością

OPAKOWANIE NADAJĄCE SIĘ DO RECYKLINGU: Proszek do prania Ariel w opakowaniu nadającym się do recyklingu


ARIEL Color Proszek do prania kolorowych tkanin, 36 prań

Produkt wycofany
Skład i alergeny
Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
0,00 / kg
Producent:
P&G DS
Waga:
2.34 kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Marka:
ARIEL
EAN:
8006540546581
Ostrzeżenia i pozostałe informacje
Informacje producenta
Dane teleadresowe