Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata funkcjonalna
Na dobre samopoczucie
ZIOŁA MNICHA Herbatka ziołowa NA CUKIER z morwą, cynamonem i mniszkiem (20 tor.)
Herbatka ziołowa NA CUKIER z morwą, cynamonem i mniszkiem (20 tor.) ZIOŁA MNICHA 40g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

ZIOŁA MNICHA Herbatka ziołowa NA CUKIER z morwą, cynamonem i mniszkiem (20 tor.)

40 g
ZIOŁA MNICHA
Polska

6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (9% taniej)
164,75 zł/kg
6,59 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (9% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Zioła Mnicha polecane na cukier to starannie dobrane składniki roślinne, które w naturalny sposób wspomagają utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. 

Liść morwy białej (Morus alba L.) – przyczynia się do utrzymania prawidłowej gospodarki węglowodanowej organizmu i ograniczenia wchłaniania węglowodanów, dzięki czemu wpływa korzystnie na utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. 

Kora cynamonu (Cinnamomum zeylanicum) – przyczynia się do prawidłowych przemian glukozy pod wpływem insuliny, a tym samym wpływa korzystnie na utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi.

Ziele mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale)- przyczynia się do wydzielania żółci przez wątrobę oraz wpływa korzystnie na wydzielanie soku żołądkowego i trawienie.  Wspomaga także utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. 



Cechy

polecane na cukier

w trosce o poziom cukru

morwa, cynamon, mniszek

specjalnie dobrane składniki, naturalna kompozycja, polska receptura


ZIOŁA MNICHA Herbatka ziołowa NA CUKIER z morwą, cynamonem i mniszkiem (20 tor.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.07.2028
Dostępne warianty
ZIOŁA MNICHA Herbatka ziołowa NA CHOLESTEROL z karczochem i głogiem (20 tor.)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
ZIOŁA MNICHA Herbatka ziołowa NA CUKIER z morwą, cynamonem i mniszkiem (20 tor.) 40 g
5,99 zł/szt. kupując 2 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
50.00 kJ
0.6%
Wartość energetyczna (kcal)
12.00 kcal
0.6%
Węglowodany (g)
2.00 g
0.8%
w tym cukry (g)
2.00 g
2.2%
Białko (g)
2.00 g
4.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
149,75 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
40 g
Dostawca:
HERBAPOL-LUBLIN
Marka:
ZIOŁA MNICHA
EAN:
5907658333472
Cena za kg:
149,75 zł/kg
Waga:
40 g
Marka:
ZIOŁA MNICHA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HERBAPOL-LUBLIN
EAN:
5907658333472

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: 1 saszetkę zalać szklanką gorącej wody. Zaparzać pod przykryciem przez ok. 5-10 min. Zalecane spożycie: pić 3 razy dziennie napar z 1 saszetki. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia naparu z 3 saszetek dziennie.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu w temp. pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres firmy

ul. Bobrowiecka 6 00-728 Warszawa


Adres producenta

Big-Active Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 6 00-728 Warszawa


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią. Nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników produktu.


Informacje producenta

Marka

Big-Active


Marka standaryzowana

MarkaBig-Active

Podmarka

Podmarka Zioła Mnicha


Opis produktu

Zioła Mnicha polecane na cukier to starannie dobrane składniki roślinne, których właściwości w naturalny i łagodny sposób wspomagają utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. Liść morwy białej - wspomaga prawidłową gospodarkę węglowodanową organizmu, dzięki czemu wpływa korzystnie na utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. Substancje zawarte w liściach morwy białej pomagają w hamowaniu aktywności enzymów odpowiedzialnych za rozkład przyjętych z pokarmem złożonych węglowodanów, co prowadzi do opóźnienia wchłaniania glukozy oraz utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi. Kora cynamonu - przyczynia się do prawidłowych przemian glukozy pod wpływem insuliny, a tym samym wpływa korzystnie na utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. Korzeń mniszka lekarskiego - pobudza czynności wątroby, przyczyniając się do prawidłowego wydzielania żółci. Wspomaga wydzielanie soku żołądkowego, dzięki czemu wspiera prawidłowe trawienie. Pomaga również w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi.


O marce

Gwarancja jakości Big-Active Więcej produktów z linii Zioła Mnicha znajdziesz na: www.smacznaherbata.pl

Produkty z kategorii Na dobre samopoczucie

4.9
z 40 opinii
HERBAPOL Melisa z pigwą 20 torebek ex. 35 g

HERBAPOL

Melisa z pigwą 20 torebek ex.

35 g
159,71 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.9
z 26 opinii
CLIPPER Herbata ziołowa SNORE&PEACE z rumiankiem, melisą i lawendą BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbata ziołowa SNORE&PEACE z rumiankiem, melisą i lawendą BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
393,00 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
12,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2028
4.8
z 17 opinii
CLIPPER Herbatka rumiankowa z aromatem brzoskwiniowym BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbatka rumiankowa z aromatem brzoskwiniowym BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
393,00 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2028
4.7
z 3 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa DOBROSTAN JELIT z mniszkiem lekarskim i imbirem (20 tor. w kopertach) 38 g

LIPTON

Herbatka ziołowa DOBROSTAN JELIT z mniszkiem lekarskim i imbirem (20 tor. w kopertach)

38 g
210,26 zł/kg
10,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 4 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa SEN z melatoniną (20 tor. w kopertach) 34 g

LIPTON

Herbatka ziołowa SEN z melatoniną (20 tor. w kopertach)

34 g
235,00 zł/kg
10,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.8
z 17 opinii
IRVING Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z maliną (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z maliną (20 tor. w sasz.)

30 g
233,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
5.0
z 2 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa RELAX z witaminą B (20 tor. w kopertach) 38 g

LIPTON

Herbatka ziołowa RELAX z witaminą B (20 tor. w kopertach)

38 g
210,26 zł/kg
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 7 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa TRAWIENIE z aloesem (20 tor. w kopertach) 38 g

LIPTON

Herbatka ziołowa TRAWIENIE z aloesem (20 tor. w kopertach)

38 g
210,26 zł/kg
10,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 2 opinii
YOGI TEA Herbatka ziołowa - na sen BIO (17 tor.) 31 g

YOGI TEA

Herbatka ziołowa - na sen BIO (17 tor.)

31 g
451,29 zł/kg
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 5 opinii
YOGI TEA Herbatka klasyczna BIO 17 torebek 37 g

YOGI TEA

Herbatka klasyczna BIO 17 torebek

37 g
324,05 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.7
z 3 opinii
PURELLA SUPERHERBS Herbatka ziołowa ENERGIA z moringą i guaraną (20 tor.) 35 g

PURELLA SUPERHERBS

Herbatka ziołowa ENERGIA z moringą i guaraną (20 tor.)

35 g
228,29 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.8
z 4 opinii
ZIOŁA MNICHA Herbatka ziołowa NA CHOLESTEROL z karczochem i głogiem (20 tor.) 40 g

ZIOŁA MNICHA

Herbatka ziołowa NA CHOLESTEROL z karczochem i głogiem (20 tor.)

40 g
149,75 zł/kg
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 1 opinii
ZIOŁA MNICHA Herbatka ziołowa NA CUKIER z morwą, cynamonem i mniszkiem (20 tor.) 40 g

ZIOŁA MNICHA

Herbatka ziołowa NA CUKIER z morwą, cynamonem i mniszkiem (20 tor.)

40 g
149,75 zł/kg
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.9
z 86 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.) 30 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.)

30 g
143,00 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 136 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.) 30 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.)

30 g
143,00 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 50 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.)

40 g
99,75 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2028
5.0
z 59 opinii
BIFIX Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.)

40 g
124,75 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2028
4.9
z 45 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.)

35 g
114,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2028
4.9
z 12 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa - melisa z wiśnią (20 tor.) 26 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - melisa z wiśnią (20 tor.)

26 g
345,77 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 14 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 16 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.) 33 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.)

33 g
199,70 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 9 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa - rumianek z trawą cytrynową (20 tor.) 20 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - rumianek z trawą cytrynową (20 tor.)

20 g
449,50 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 15 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa - melisa z granatem (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - melisa z granatem (20 tor.)

45 g
199,78 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 1 opinii
YOGI TEA Herbatka dla kobiet - energia BIO 17 torebek 31 g

YOGI TEA

Herbatka dla kobiet - energia BIO 17 torebek

31 g
493,23 zł/kg
Cena15,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2029
Nowość
DARY NATURY Herbatka ziołowa - odkwaszająca BIO (25 tor.) 50 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - odkwaszająca BIO (25 tor.)

50 g
239,80 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
Nowość
DARY NATURY Herbatka ziołowa - na chrypkę BIO (25 tor.) 50 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - na chrypkę BIO (25 tor.)

50 g
239,80 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-04-2028
Nowość
DARY NATURY Herbatka ziołowa - trzustkowa BIO (25 tor.) 50 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - trzustkowa BIO (25 tor.)

50 g
239,80 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2028
Nowość
DARY NATURY Herbatka ziołowa - jelitowa BIO (25 tor.) 50 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - jelitowa BIO (25 tor.)

50 g
245,80 zł/kg
Cena12,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2028
5.0
z 6 opinii
DARY NATURY Herbatka ziołowa - liść melisy BIO (25 tor. w sasz.) 38 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - liść melisy BIO (25 tor. w sasz.)

38 g
436,58 zł/kg
Cena16,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2028
Nowość
DARY NATURY Herbatka ziołowa - polecana przy nadmiarze cholesterolu BIO (25 tor. w sasz.) 38 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - polecana przy nadmiarze cholesterolu BIO (25 tor. w sasz.)

38 g
315,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2028
5.0
z 4 opinii
PUKKA Herbata ziołowa RELAX BIO (20 tor. w kopertach) 40 g

PUKKA

Herbata ziołowa RELAX BIO (20 tor. w kopertach)

40 g
499,75 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2029
5.0
z 6 opinii
PUKKA Herbata ziołowa NIGHT TIME BIO (20 tor. w kopertach) 20 g

PUKKA

Herbata ziołowa NIGHT TIME BIO (20 tor. w kopertach)

20 g
999,50 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
YOGI TEA Herbata zielona energia BIO 17 torebek 31 g

YOGI TEA

Herbata zielona energia BIO 17 torebek

31 g
599,68 zł/kg
Cena18,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029

Produkty marki ZIOŁA MNICHA

4.9
z 22 opinii
ZIOŁA MNICHA Herbatka ziołowa NA TRAWIENIE z liściem mięty i nasionami lnu (20 tor.) 40 g

ZIOŁA MNICHA

Herbatka ziołowa NA TRAWIENIE z liściem mięty i nasionami lnu (20 tor.)

40 g
149,75 zł/kg
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.8
z 4 opinii
ZIOŁA MNICHA Herbatka ziołowa NA CHOLESTEROL z karczochem i głogiem (20 tor.) 40 g

ZIOŁA MNICHA

Herbatka ziołowa NA CHOLESTEROL z karczochem i głogiem (20 tor.)

40 g
149,75 zł/kg
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store