Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Konserwy mięsne
Smalec
SKWIERZYNA Smalec z mięsem i czosnkiem w słoiku
Smalec z mięsem i czosnkiem w słoiku SKWIERZYNA 160g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 4 opinii

SKWIERZYNA Smalec z mięsem i czosnkiem w słoiku

160 g
SKWIERZYNA

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Smalec z mięsem i czosnkiem. Konserwa tłuszczowa sterylizowana, wieprzowo-drobiowa 


SKWIERZYNA Smalec z mięsem i czosnkiem w słoiku


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
3087.00 kJ
36.8%
Wartość energetyczna (kcal)
750.00 kcal
37.5%
Tłuszcz (g)
80.00 g
114.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
28.00 g
140.0%
Węglowodany (g)
3.20 g
1.2%
w tym cukry (g)
1.20 g
1.3%
Błonnik (g)
0.40 g
Białko (g)
4.10 g
8.2%
Sól (g)
2.60 g
43.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
75%
4
25%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Moim zdaniem najlepszy z dostępnych we Frisco. Rozsądna ilość mięsa, inne są mięsem przeładowane.
22.05.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2025
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.04.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
160 g
Dostawca:
SANTE
Marka:
SKWIERZYNA
EAN:
5901777002639
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
160 g
Marka:
SKWIERZYNA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SANTE
EAN:
5901777002639

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data i nr partii podane na wieczku opakowania. Przechowywać w temperaturze od +5 ℃ do +25 ℃. Po otwarciu przechowywać w lodówce do 48h. Charakterystyczna dla wyrobu ciemniejsza warstwa pod wieczkiem, nie wpływa na jakość produktu.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 5

Maks. temp. °C 25


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa


Adres producenta

Sante sp. z o.o., ul. Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa


Informacje producenta

Marka

Skwierzyna


Marka standaryzowana

MarkaSkwierzyna

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Produkty z kategorii Smalec

4.9
z 278 opinii
GRANLAN Smalec 200 g

GRANLAN

Smalec

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.8
z 57 opinii
SKWIERZYNA Smalec z mięsem i cebulką 150 g

SKWIERZYNA

Smalec z mięsem i cebulką

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2029
4.8
z 15 opinii
SKWIERZYNA Smalec z mięsem 150 g

SKWIERZYNA

Smalec z mięsem

150 g
43,27 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2028
4.9
z 19 opinii
SKWIERZYNA Smalec z mięsem i czosnkiem 150 g

SKWIERZYNA

Smalec z mięsem i czosnkiem

150 g
43,27 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2028
5.0
z 7 opinii
SOBIK Masło klarowane pół na pół ze smalcem 350 g

SOBIK

Masło klarowane pół na pół ze smalcem

350 g
48,26 zł/kg
Cena16,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-04-2027
4.7
z 14 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Skwarki pod pierzynką 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Skwarki pod pierzynką

160 g
92,44 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026

Produkty marki SKWIERZYNA

4.8
z 57 opinii
SKWIERZYNA Smalec z mięsem i cebulką 150 g

SKWIERZYNA

Smalec z mięsem i cebulką

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2029
4.8
z 15 opinii
SKWIERZYNA Smalec z mięsem 150 g

SKWIERZYNA

Smalec z mięsem

150 g
43,27 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2028
4.9
z 19 opinii
SKWIERZYNA Smalec z mięsem i czosnkiem 150 g

SKWIERZYNA

Smalec z mięsem i czosnkiem

150 g
43,27 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2028
4.9
z 38 opinii
SKWIERZYNA Pasztet myśliwski z dziczyzną w słoiku 160 g

SKWIERZYNA

Pasztet myśliwski z dziczyzną w słoiku

160 g
53,06 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2028
4.9
z 37 opinii
SKWIERZYNA Pasztet dworski z drobiem w słoiku 160 g

SKWIERZYNA

Pasztet dworski z drobiem w słoiku

160 g
49,31 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2028
4.9
z 38 opinii
SKWIERZYNA Pasztet szlachecki wieprzowy w słoiku 160 g

SKWIERZYNA

Pasztet szlachecki wieprzowy w słoiku

160 g
49,31 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store