Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Kąpiel
Mydła
BAMBINO RODZINA Mydło do rąk o zapachu mirabelki
Mydło do rąk o zapachu mirabelki RODZINA BAMBINO 500ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

24% taniej

5.0
z 5 opinii

BAMBINO RODZINA Mydło do rąk o zapachu mirabelki

500 ml
BAMBINO
UE

Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
35,98 zł/l
23,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (24% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bambino RODZINA linia produktów stworzona przez uwielbianą przez polskie Rodziny markę Bambino. Seria dedykowana jest każdej Rodzinie, która wymaga, aby produkty do codziennej pielęgnacji były bezpieczne i jak najwyższej jakości, a codzienna rutyna pielęgnacyjna była przyjemna dla zarówno dla maluszków, jak i dorosłych!  Pragniemy, aby seria służyła Rodzicom oraz ich Pociechom. Stąd produkty posiadają delikatny skład, duże i kompaktowe opakowania oraz wygodne pompki. W każdym produkcie znajduje się kropla czułości – legendarnej oliwki Bambino.  Ponieważ głęboko wierzymy, że podstawą w każdej Rodzinie jest czułość i miłość oraz delikatność…


Mydło do rąk o zapachu mirabelki zawiera pantenol i kroplę legendarnej oliwki Bambino. Jego przeznaczeniem jest codzienna pielęgnacja dłoni.

Skutecznie myje skórę, nie wysuszając jej. Utrzymuje stan prawidłowego nawilżenia skóry dłoni. Sprawia, że skóra staje się gładka i miękka w dotyku. Pomaga zapobiegać podrażnieniom i zostawia na skórze przyjemny, owocowy zapach mirabelki. 

Aby uzyskać najlepszy efekt oczyszczenia, nanieś mydło na wilgotną skórę rąk i bardzo dokładnie myj ręce przez 30 sekund.


• Nie wysusza nawet przy częstym stosowaniu

• Zawiera panthenol

• pH neutralne dla skóry

• Produkt przebadany dermatologicznie

• Przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 3 roku życia


Cechy

chroni przed wysuszeniem skóry nawet przy częstym stosowaniu zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry zawiera kojący pantenol pH przyjazne dla skóry odpowiednie dla całej rodziny, dzieci 3+


BAMBINO RODZINA Mydło do rąk o zapachu mirabelki


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.06.2031
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.09.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2025
0
0
Ireneusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
35,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
NIVEA POLSKA
Marka:
BAMBINO
EAN:
5900017079417
Cena za kg:
35,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
BAMBINO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NIVEA POLSKA
EAN:
5900017079417

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Product ID: 95805


Adres producenta

Beiersdorf Hamburg, Germany NIVEA Polska Sp. z o.o. ul. Gnieźnieńska 32 61-021 Poznań, Polska www.nivea.pl infolinia konsumencka: 801 888 888


Informacje producenta

Opis produktu

Mydło do rąk o zapachu mirabelki z dodatkiem pantenolu i kropli legendarnej oliwki Bambino zostało stworzone z myślą o codziennej pielęgnacji dłoni. Skutecznie myje skórę, a jednocześnie jej nie wysusza. Utrzymuje prawidłowe nawilżenie skóry dłoni i sprawia, że jest gładka i miękka w dotyku. Pomaga zapobiegać podrażnieniom i zostawia na skórze przyjemny owocowy zapach mirabelki.

Produkty z kategorii Mydła

5.0
z 5 opinii

24% taniej

BAMBINO RODZINA Mydło do rąk o zapachu mirabelki 500 ml

BAMBINO RODZINA

Mydło do rąk o zapachu mirabelki

500 ml
35,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
23,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-06-2031
4.4
z 7 opinii
YOPE Mydło w płynie dla dzieci Nagietek 400 ml

YOPE

Mydło w płynie dla dzieci Nagietek

400 ml
42,23 zł/l
Cena16,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2028
5.0
z 10 opinii
YOPE Mydło w płynie dla dzieci Jaśmin 400 ml

YOPE

Mydło w płynie dla dzieci Jaśmin

400 ml
42,23 zł/l
Cena16,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2028
HIPP Babysanft Pianka-Kaczuszka do mycia twarzy i rąk 250 ml

HIPP

Babysanft Pianka-Kaczuszka do mycia twarzy i rąk

250 ml
103,16 zł/l
Cena25,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.7
z 3 opinii
BOBINI Baby Mydło w kostce 90g 90 g

BOBINI

Baby Mydło w kostce 90g

90 g
57,67 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2028

Produkty marki BAMBINO

5.0
z 2 opinii

30% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu gruszki 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic o zapachu gruszki

1 l
23,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna23,99 zł
34,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2031
5.0
z 10 opinii

21% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu mirabelki 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic o zapachu mirabelki

1 l
25,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna25,99 zł
32,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2029
5.0
z 2 opinii

30% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic 400 ml

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic

400 ml
34,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2029
5.0
z 3 opinii

30% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic odżywczy 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic odżywczy

1 l
23,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna23,99 zł
34,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2031
5.0
z 1 opinii

32% taniej

BAMBINO RODZINA Szampon do włosów nawilżający 400 ml

BAMBINO RODZINA

Szampon do włosów nawilżający

400 ml
37,48 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2029

30% taniej

BAMBINO RODZINA Kremowy żel pod prysznic 400 ml

BAMBINO RODZINA

Kremowy żel pod prysznic

400 ml
34,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2028
5.0
z 5 opinii
BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic nawilżający 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic nawilżający

1 l
35,49 zł/l
Cena35,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-07-2031
4.9
z 7 opinii
BAMBINO Żel do mycia ciała i włosów 400 ml

BAMBINO

Żel do mycia ciała i włosów

400 ml
37,48 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2029
5.0
z 3 opinii
BAMBINO Szampon dla dzieci 400 ml

BAMBINO

Szampon dla dzieci

400 ml
43,48 zł/l
Cena17,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2029
5.0
z 5 opinii
BAMBINO Płyn do kąpieli 400 ml

BAMBINO

Płyn do kąpieli

400 ml
47,47 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2028
BAMBINO Dzieciaki Szampon, żel do mycia ciała i włosów 3w1 Flamingi 1 l

BAMBINO Dzieciaki

Szampon, żel do mycia ciała i włosów 3w1 Flamingi

1 l
29,99 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-03-2031
4.5
z 2 opinii
BAMBINO Dzieciaki Szampon, żel do mycia i płyn do kąpieli 3w1 Surykatki 1 l

BAMBINO Dzieciaki

Szampon, żel do mycia i płyn do kąpieli 3w1 Surykatki

1 l
29,99 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2031
BAMBINO Kojący żel 2w1 do włosów i ciała dla niemowląt 400 ml

BAMBINO

Kojący żel 2w1 do włosów i ciała dla niemowląt

400 ml
43,48 zł/l
Cena17,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2031
4.9
z 10 opinii
BAMBINO Krem ochronny + kojący 150 ml

BAMBINO

Krem ochronny + kojący

150 ml
133,27 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
Nowość
BAMBINO Rodzina Żel do higieny intymnej 1 szt

BAMBINO

Rodzina Żel do higieny intymnej

1 szt
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2029
Nowość
BAMBINO Rodzina Nawilżający żel do higieny intymnej 1 szt

BAMBINO

Rodzina Nawilżający żel do higieny intymnej

1 szt
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store