Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Twarogi
Kanapkowy
SIERPC Serek Capri typu włoskiego
Serek Capri typu włoskiego - Sierpc. To klasyczny ser serwatkowy przypominający ricottę.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 331 opinii

SIERPC Serek Capri typu włoskiego

220 g
SIERPC

Cena5,59 zł
25,41 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Serek Capri to pierwszy ser typu włoskiego, który pojawił się na rynku. Podobny do włoskiej ricotty serek serwatkowy (robiony w przeciwieństwie do tradycyjnych twarogów z serwatki) gwarantuje zadowolenie każdego smakosza serów. Delikatna, rozpływająca się w ustach konsystencja oraz miękkość i bardzo subtelny smak powodują, że jedzenie Capri to prawdziwa przyjemność. Gospodynie włoskie używają tego sera niemalże do wszystkiego - znakomicie pasuje do ciast, tradycyjnej wielkanocnej paschy, jak również dopast czy zapiekanek. Serek Capri jest serkiem, który ma niezwykle cenne wartości odżywcze.

Cechy

łatwe otwieranie


SIERPC Serek Capri typu włoskiego


Produkt dostępny
Data przydatności: 08.10.2026

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
790.00 kJ
9.4%
Wartość energetyczna (kcal)
190.00 kcal
9.5%
Tłuszcz (g)
14.00 g
20.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
9.80 g
49.0%
Węglowodany (g)
3.60 g
1.4%
w tym cukry (g)
3.00 g
3.3%
Białko (g)
12.00 g
24.0%
Sól (g)
0.50 g
8.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
331 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Laura
zweryfikowano
Zgłaszam
lubie to
23.09.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
lubię bardzo ten serek pychota jeśli nie przeleżały👍️
29.05.2026
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry serek.
17.03.2026
0
0
Lucyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny, do wszystkiego
06.03.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
ser capri smaczny
14.01.2026
0
0
Remigiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny
20.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Serek bardzo smaczny.
14.11.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry
04.10.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Wspaniały produkt, idealny do kanapek, sałatek.
09.09.2025
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ja nie jestem fanką, ale mężowi bardzo smakuje :)
04.09.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość
01.09.2025
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry serek.
30.08.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Serek kapri jest smaczny,dziękuję
06.06.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealny na chleb. Nie kruszy się.
20.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
25,41 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
220 g
Dostawca:
BRUNO TASSI
Marka:
SIERPC
EAN:
5901750000409
Cena za kg:
25,41 zł/kg
Waga:
220 g
Marka:
SIERPC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRUNO TASSI
EAN:
5901750000409

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze 1-8°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres firmy

ul. Żeromskiego 2a 09-200 Sierpc


Adres producenta

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Sierpcu ul. Żeromskiego 2a 09-200 Sierpc


Informacje producenta

Marka

Sierpc


Marka standaryzowana

MarkaSierpc

Produkty z kategorii Kanapkowy

5.0
z 564 opinii
PIĄTNICA Twarożek domowy naturalny 150 g

PIĄTNICA

Twarożek domowy naturalny

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
5.0
z 331 opinii
SIERPC Serek Capri typu włoskiego 220 g

SIERPC

Serek Capri typu włoskiego

220 g
25,41 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
5.0
z 109 opinii
WIELUŃ "Twarożek ""Mój Ulubiony""" 200 g

WIELUŃ

'Twarożek ''Mój Ulubiony'''

200 g
41,95 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
POLMLEK Capresi - serek śmietankowy z ziołami (plastry) 150 g

POLMLEK

Capresi - serek śmietankowy z ziołami (plastry)

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
5.0
z 2 opinii
POLMLEK Capresi - serek śmietankowy (plastry) 150 g

POLMLEK

Capresi - serek śmietankowy (plastry)

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 58 opinii
POLMLEK Capresi - serek typu włoskiego 250 g

POLMLEK

Capresi - serek typu włoskiego

250 g
30,76 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026

Produkty marki SIERPC

4.9
z 147 opinii
SIERPC Ser Królewski Light (plastry) 135 g

SIERPC

Ser Królewski Light (plastry)

135 g
48,07 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2026
5.0
z 499 opinii
SIERPC Ser Królewski (plastry) 135 g

SIERPC

Ser Królewski (plastry)

135 g
48,81 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
5.0
z 178 opinii
SIERPC Ser Królewski Wędzony (plastry) 135 g

SIERPC

Ser Królewski Wędzony (plastry)

135 g
50,30 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
4.9
z 190 opinii
SIERPC Ser Królewski (plastry) 150 g

SIERPC

Ser Królewski (plastry)

150 g
52,60 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store