Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Twarogi
Kanapkowy
POLMLEK Capresi - serek typu włoskiego
Capresi   serek typu włoskiego POLMLEK 250g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 58 opinii

POLMLEK Capresi - serek typu włoskiego

250 g
POLMLEK
Polska

Cena7,69 zł
30,76 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Serek typu włoskiego wyprodukowany jest z serwatki z dodatkiem mleka krowiego pasteryzowanego oraz śmietanki pasteryzowanej.
Capresi – serek typu włoskiego otrzymywany jest z pełnowartościowych białek mleka, w tym z białek serwatkowych – albumin i globulin.
Albuminy i globuliny są składnikami enzymów i hormonów niezbędnych do prawidłowego przebiegu procesów  fizjologicznych szczególnie dzieci, sportowców i osób zagrożonych osteoporozą. Wspomagają też system odpornościowy organizmu człowieka.
Capresi serek typu włoskiego zawiera 3-krotnie więcej wapnia niż inne produkty nabiałowe tego typu.


POLMLEK Capresi - serek typu włoskiego


Produkt dostępny
Data przydatności: 10.10.2026
Tagi
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy
Wysokobiałkowe
Keto

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1051.00 kJ
12.5%
Wartość energetyczna (kcal)
254.00 kcal
12.7%
Tłuszcz (g)
22.00 g
31.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
15.00 g
75.0%
Węglowodany (g)
3.70 g
1.4%
w tym cukry (g)
3.20 g
3.6%
Białko (g)
11.00 g
22.0%
Sól (g)
0.30 g
5.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
58 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
kwestia gustu, ja akurat lubię
06.02.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszny
28.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
30,76 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
POLMLEK
Marka:
POLMLEK
EAN:
5907809285001
Cena za kg:
30,76 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
POLMLEK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
POLMLEK
EAN:
5907809285001

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +1°C do +8°C. Po otwarciu przechowywać nie dłużej niż 24 godziny w warunkach chłodniczych.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 8


Przygotowanie i stosowanie

Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 48h w warunkach chłodniczych


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Hoża 51 00-681 Warszawa


Adres producenta

Polmlek Sp. z o.o. ul. Hoża 51 00-681 Warszawa www.polmlek.com


Informacje producenta

Marka

Polmlek


Marka standaryzowana

MarkaPolmlek

Produkty z kategorii Kanapkowy

5.0
z 564 opinii
PIĄTNICA Twarożek domowy naturalny 150 g

PIĄTNICA

Twarożek domowy naturalny

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
5.0
z 331 opinii
SIERPC Serek Capri typu włoskiego 220 g

SIERPC

Serek Capri typu włoskiego

220 g
25,41 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
5.0
z 109 opinii
WIELUŃ "Twarożek ""Mój Ulubiony""" 200 g

WIELUŃ

'Twarożek ''Mój Ulubiony'''

200 g
41,95 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
POLMLEK Capresi - serek śmietankowy z ziołami (plastry) 150 g

POLMLEK

Capresi - serek śmietankowy z ziołami (plastry)

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
5.0
z 2 opinii
POLMLEK Capresi - serek śmietankowy (plastry) 150 g

POLMLEK

Capresi - serek śmietankowy (plastry)

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 58 opinii
POLMLEK Capresi - serek typu włoskiego 250 g

POLMLEK

Capresi - serek typu włoskiego

250 g
30,76 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026

Produkty marki POLMLEK

5.0
z 77 opinii
POLMLEK Breakfast jabłko-banan-truskawka-czarna porzeczka z płatkami owsianymi i mlekiem 300 ml

POLMLEK

Breakfast jabłko-banan-truskawka-czarna porzeczka z płatkami owsianymi i mlekiem

300 ml
10,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 62 opinii
POLMLEK Breakfast ananas-banan-jabłko z płatkami owsianymi i mleczkiem kokosowym 300 ml

POLMLEK

Breakfast ananas-banan-jabłko z płatkami owsianymi i mleczkiem kokosowym

300 ml
10,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 37 opinii
POLMLEK Breakfast mango-banan-jabłko-pomarańcza z płatkami owsianymi i mlekiem 300 ml

POLMLEK

Breakfast mango-banan-jabłko-pomarańcza z płatkami owsianymi i mlekiem

300 ml
10,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 41 opinii
POLMLEK Jogurt malinowy z musli kokosowym 210 g

POLMLEK

Jogurt malinowy z musli kokosowym

210 g
16,14 zł/kg
Cena promocyjna3,39 zł
5,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.8
z 39 opinii
POLMLEK Jogurt z jeżyną z musli kokosowym 210 g

POLMLEK

Jogurt z jeżyną z musli kokosowym

210 g
16,14 zł/kg
Cena promocyjna3,39 zł
5,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.9
z 245 opinii
POLMLEK Twaróg półtłusty 250 g

POLMLEK

Twaróg półtłusty

250 g
17,16 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 206 opinii
POLMLEK Twaróg chudy 250 g

POLMLEK

Twaróg chudy

250 g
19,16 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
5.0
z 81 opinii
POLMLEK Twaróg tłusty 250 g

POLMLEK

Twaróg tłusty

250 g
23,96 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
5.0
z 386 opinii
POLMLEK Mleko Łagodne 2% UHT bez laktozy 1 l

POLMLEK

Mleko Łagodne 2% UHT bez laktozy

1 l
3,69 zł/l
friscontowa cena
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
4.9
z 202 opinii
POLMLEK Mleko 2% UHT 1 l

POLMLEK

Mleko 2% UHT

1 l
3,69 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.9
z 101 opinii
POLMLEK Mleko UHT 3,2% 1 l

POLMLEK

Mleko UHT 3,2%

1 l
4,19 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
5.0
z 5 opinii
POLMLEK Jogurt Skyr typu islandzkiego naturalny 150 g

POLMLEK

Jogurt Skyr typu islandzkiego naturalny

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.0
z 1 opinii
POLMLEK Jogurt Skyr typu islandzkiego truskawka- kiwi 150 g

POLMLEK

Jogurt Skyr typu islandzkiego truskawka- kiwi

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
POLMLEK Jogurt Skyr typu islandzkiego waniliowy 150 g

POLMLEK

Jogurt Skyr typu islandzkiego waniliowy

150 g
21,93 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.9
z 190 opinii
POLMLEK Masło klarowane 250 g

POLMLEK

Masło klarowane

250 g
71,16 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027
4.9
z 261 opinii
POLMLEK Masło extra 200 g

POLMLEK

Masło extra

200 g
27,45 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store