Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mleko, kefiry i napoje mleczne
Mleko
Mleko świeże
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 3,2%
Mleko wiejskie świeże 3,2%, delikatnie pasteryzowane - Piątnica
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 472 opinii

PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 3,2%

1 l
PIĄTNICA
Polska
1 szt.6 szt.

Cena5,19 zł
5,19 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mleko wiejskie świeże 3,2% w litrowej butelce to przysmak dla całej rodziny. Ma wspaniały, śmietankowy smak, dlatego chętnie piją je i dorośli i dzieci. Mleko jest świetnym źródłem wapnia i białka. Te substancje odżywcze przydadzą się osobą w każdym wieku. Wzmacniają bowiem i mięśnie i kości – a tego potrzebujemy przez całe życie.
Mleko świeże jest doskonałe nie tylko do picia. Przyda się również do pieczenia i gotowania. Jest składnikiem wielu ciast i deserów – nie tylko smacznego budyniu. W wytrawnej kuchni przyda się na pewno podczas przygotowywania beszamelu. Ten francuski sos wspaniale smakuje w zapiekankach z różnymi składnikami. Jak widać mleko jest bardzo wszechstronnym produktem, dlatego zawsze warto mieć je w lodówce.


Cechy

butelka chroniąca przed światłem

gotowe od razu do picia

świeże przez 5 dni od otwarcia

wymaga ciągłego chłodzenia

wyprodukowano bez stosowania GMO


PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 3,2%


Produkt dostępny
Data przydatności: 18.10.2026
Dostępne warianty
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 2%
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
251.00 kJ
3.0%
Wartość energetyczna (kcal)
60.00 kcal
3.0%
Tłuszcz (g)
3.20 g
4.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.50 g
12.5%
Węglowodany (g)
4.70 g
1.8%
w tym cukry (g)
4.70 g
5.2%
Białko (g)
3.10 g
6.2%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Wapń (mg)
121.00 mg
15.1%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
472 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla mnie najlepsze mleko.
24.07.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze mleko.
25.06.2026
0
0
TERESA
zweryfikowano
Zgłaszam
dobre mleko do kawy
23.02.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry produkt polski
26.01.2026
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre mleko
22.12.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne
19.12.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość
07.11.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre i ma długi termin
22.10.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze i najpyszniejsze mleko ❤️🤩🥰.
20.10.2025
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze mleko w Polsce
19.08.2025
0
0
paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne i duży plus za butelkę z uchwytem
27.07.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
świeże
26.06.2025
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Super polecam
23.06.2025
0
0
marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Muuuuuuu, muuuuu
02.06.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze mleko.
28.05.2025
0
0
marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
do kawki i do czekoladki prawie jak od krówki te zdrobnienia są na cztery gwiazdeczki
22.05.2025
0
1

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
5,19 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
OSM PIĄTNICA
Marka:
PIĄTNICA
EAN:
5901939000794
Cena za kg:
5,19 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
PIĄTNICA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OSM PIĄTNICA
EAN:
5901939000794

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +1°C do +6°C


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Forteczna 3, 18-421 Piątnica


Adres producenta

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy ul. Forteczna 3, 18-421 Piątnica www.piatnica.com.pl


Informacje producenta

Marka

Piątnica


Marka standaryzowana

MarkaPiątnica

Opis produktu

Mleko Wiejskie z Piątnicy jest poddawane procesowi mikrofiltracji i pasteryzacji w temperaturze 74°C. Dzięki temu zachowuje większość cennych składników odżywczych, w tym witaminy oraz niezdenaturowane białka serwatkowe.


O marce

Jesteśmy polską spółdzielnią mleczarską, której właścicielami są rolnicy prowadzący gospodarstwa na Mazowszu, Kurpiach i Podlasiu. Nasze serki, śmietany i twarogi towarzyszą polskim rodzinom już od blisko 25 lat.

Produkty z kategorii Mleko świeże

5.0
z 181 opinii
ŁACIATE Mleko świeże bez laktozy 2,0% 1 l

ŁACIATE

Mleko świeże bez laktozy 2,0%

1 l
5,49 zł/l
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 472 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 3,2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże 3,2%

1 l
5,19 zł/l
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
5.0
z 399 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże bez laktozy 2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże bez laktozy 2%

1 l
5,59 zł/l
friscontowa cena
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 592 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże 2%

1 l
4,49 zł/l
friscontowa cena
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 516 opinii
ŁACIATE Mleko 2% w butelce (świeże) 1 l

ŁACIATE

Mleko 2% w butelce (świeże)

1 l
3,99 zł/l
friscontowa cena
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 304 opinii
PIĄTNICA Mleko ekologiczne 3,9% BIO 1 l

PIĄTNICA

Mleko ekologiczne 3,9% BIO

1 l
6,99 zł/l
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
5.0
z 83 opinii
STRZAŁKOWO Mleko 2% w butelce (świeże) 1 l

STRZAŁKOWO

Mleko 2% w butelce (świeże)

1 l
5,79 zł/l
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 242 opinii
PIĄTNICA Mleko do kawy 500 g

PIĄTNICA

Mleko do kawy

500 g
8,78 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
5.0
z 51 opinii
EKO WITAL Mleko 3,5% tłuszczu BIO 1 l

EKO WITAL

Mleko 3,5% tłuszczu BIO

1 l
8,49 zł/l
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026

Produkty marki PIĄTNICA

5.0
z 238 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny typu greckiego 0% 150 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny typu greckiego 0%

150 g
18,60 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
5.0
z 297 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny 2% 180 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny 2%

180 g
12,17 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
4.9
z 186 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny 330 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny

330 g
11,48 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
5.0
z 147 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny BIO 140 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny BIO

140 g
19,93 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.9
z 233 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Serek śmietankowy naturalny 200 g

PIĄTNICA Twój Smak

Serek śmietankowy naturalny

200 g
29,45 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2027
5.0
z 322 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Serek śmietankowy naturalny 135 g

PIĄTNICA Twój Smak

Serek śmietankowy naturalny

135 g
31,78 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
5.0
z 645 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski lekki 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski lekki

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
5.0
z 60 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z jabłkiem i cynamonem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z jabłkiem i cynamonem

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 228 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski ze szczypiorkiem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski ze szczypiorkiem

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
5.0
z 154 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z truskawkami 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z truskawkami

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
5.0
z 137 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z brzoskwinią 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z brzoskwinią

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
5.0
z 143 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z ananasem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z ananasem

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
5.0
z 488 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 450 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego naturalny

450 g
18,42 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
4.9
z 97 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego pomarańcza z kawałkami czekolady 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego pomarańcza z kawałkami czekolady

150 g
29,27 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
5.0
z 126 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego czekolada z wiśnią 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego czekolada z wiśnią

150 g
29,27 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
4.9
z 124 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego mokka tiramisu 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego mokka tiramisu

150 g
29,27 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store