Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Parówki
Wieprzowe
SOKOŁÓW Stówki Parówki z szynki
Stówki Parówki z szynki SOKOŁÓW 200g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 265 opinii

SOKOŁÓW Stówki Parówki z szynki

200 g
SOKOŁÓW

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Parówki z mięsa z szynki Stówki powstały z myślą o osobach, które stawiają na zdrowy tryb życia oraz poszukują produktów najwyższej jakości. Ich zaletą jest brak osłonki, co pozwala szybko przygotować smaczny i pożywny posiłek. Delikatny smak najwyższej jakości mięsa z szynki wieprzowej został podkreślony dodatkiem unikalnej kompozycji przypraw. Parówki nie zawierają dodatku glutaminianu monosodowego, barwników i fosforanów. Na 100 g gotowego produktu zużyto 100 g mięsa wieprzowego z szynki.


SOKOŁÓW Stówki Parówki z szynki


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1263.00 kJ
15.0%
Wartość energetyczna (kcal)
305.00 kcal
15.3%
Tłuszcz (g)
27.00 g
38.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
10.00 g
50.0%
Węglowodany (g)
1.00 g
0.4%
w tym cukry (g)
0.80 g
0.9%
Białko (g)
14.50 g
29.0%
Sól (g)
1.80 g
30.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
265 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
8%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Stówki parówki z szynki, Do gara wpadają trzy minki. Bez gotowania nie ruszysz krok, Parówka z szynki — smakowy szok.
18.11.2025
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️❤️❤️❤️
14.11.2025
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Stówki na talerzu, parówki z szynki, Nie z marzeń, lecz z dnia — bez dziwnej minki. Na ciepło zjedzone, z uśmiechem na twarzy, Zjadane przez każdego co mi się marzy. Nie danie królewskie, nie uczta z bajki, Lecz ciepło w parówce, moje zachciewajki. W prostocie tej chwili — coś więcej niż jedzenie, Bo czasem to zwykłe — nasze zadowolenie. Nie trzeba fanfar, nie trzeba złota, Wystarczy talerz, chwila i ochota. Bo w prostym posiłku — gdy serce się śmieje, Zwykła parówka też duszę ogrzeje.
02.11.2025
0
0
Stanisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne.
26.10.2025
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Zależało mi na 100-procentowych bez „mięsa odkostnionego mechanicznie”
24.10.2025
0
0
Ania
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne. Polecam
17.10.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Super smak i kinsystencja
14.06.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Chyba ok
11.04.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne polecsm
13.03.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
nie smakują , mało mięsiste
10.03.2025
0
0
Magdalena 40267
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok wszystko
07.03.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre, smaczne.
29.01.2025
0
0
kar
zweryfikowano
Zgłaszam
Pychotka, idealne dla dzieci i dorosłych-dzięki delikatności i parametrom!
29.01.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne parówki. 👍️
27.01.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre parówki z dobrym składem
17.01.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne i bez dodatków.
22.12.2024
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak dla mnie, jadłam dużo smaczniejsze, lepiej doprawione parowki.
23.11.2024
0
1
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry skład.
26.10.2024
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
05.09.2024
0
0
Zenon
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne!
02.09.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
SOKOŁÓW
Marka:
SOKOŁÓW
EAN:
5900562299339
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
200 g
Marka:
SOKOŁÓW
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SOKOŁÓW
EAN:
5900562299339

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +1°C do +6°C

Produkty z kategorii Wieprzowe

4.9
z 2031 opinii
DOLINA DOBRA Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów

200 g
28,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.9
z 672 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów 160 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów

160 g
37,44 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
5.0
z 23 opinii
SOKOŁÓW Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130 260 g

SOKOŁÓW

Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130

260 g
28,81 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
7,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
4.9
z 118 opinii
SOKOLIKI Paróweczki z szynki 140 g

SOKOLIKI

Paróweczki z szynki

140 g
37,07 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.8
z 53 opinii
SOKOŁÓW Stówki parówki z szynki duopack 2X80 160 g

SOKOŁÓW

Stówki parówki z szynki duopack 2X80

160 g
34,31 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 20 opinii
SOKOŁÓW Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g 180 g

SOKOŁÓW

Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g

180 g
33,28 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
4.9
z 28 opinii
JBB BAŁDYGA Parówki z szynki Zero - E 190 g

JBB BAŁDYGA

Parówki z szynki Zero - E

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
5.0
z 27 opinii
DOLINA DOBRA Serdelki z serem 200 g

DOLINA DOBRA

Serdelki z serem

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 727 opinii
TARCZYŃSKI Parówki z szynki bezglutenowe 220 g

TARCZYŃSKI

Parówki z szynki bezglutenowe

220 g
32,68 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.9
z 229 opinii
MORLINY Berlinki Parówki wieprzowe 225 g

MORLINY

Berlinki Parówki wieprzowe

225 g
30,62 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.9
z 600 opinii
TARCZYŃSKI Naturalnie Parówki 100% z szynki bezglutenowe 200 g

TARCZYŃSKI Naturalnie

Parówki 100% z szynki bezglutenowe

200 g
39,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 651 opinii
KRAKUS. Parówki z szynki 200 g

KRAKUS.

Parówki z szynki

200 g
36,95 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
4.9
z 641 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobre 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobre

200 g
31,45 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.9
z 130 opinii
SOKOLIKI Paróweczki z szynki mini 140 g

SOKOLIKI

Paróweczki z szynki mini

140 g
54,21 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.8
z 101 opinii
FARMY ROZTOCZA Parówki farmerki BIO 250 g

FARMY ROZTOCZA

Parówki farmerki BIO

250 g
68,76 zł/kg
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 602 opinii
GZELLA Serdelka z Borów 220 g

GZELLA

Serdelka z Borów

220 g
47,23 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.8
z 161 opinii
MORLINY Berlinki Parówki z serem 250 g

MORLINY Berlinki

Parówki z serem

250 g
28,36 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.8
z 127 opinii
OLEWNIK Parówkowa wiedeńska (240g-360g) 300 g

OLEWNIK

Parówkowa wiedeńska (240g-360g)

~300 g
30,30 zł/kg
Cena9,09 zł
Do koszyka
4.9
z 46 opinii
ŁUKÓW Parówki ekstra wieprzowo-wołowe 250 g

ŁUKÓW

Parówki ekstra wieprzowo-wołowe

250 g
43,16 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.8
z 77 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Serdelowa z szynki 300 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Serdelowa z szynki

~300 g
34,97 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
4.8
z 49 opinii
WASĄG Parówki wieprzowe BIO 5szt. 320 g

WASĄG

Parówki wieprzowe BIO 5szt.

320 g
93,72 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026

Produkty marki SOKOŁÓW

4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 171 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki foodbolówki 130 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki foodbolówki

130 g
41,46 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 312 opinii
SOKOŁÓW Salami pepperoni - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami pepperoni - plastry

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026
4.8
z 53 opinii
SOKOŁÓW Stówki parówki z szynki duopack 2X80 160 g

SOKOŁÓW

Stówki parówki z szynki duopack 2X80

160 g
34,31 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 20 opinii
SOKOŁÓW Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g 180 g

SOKOŁÓW

Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g

180 g
33,28 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
4.9
z 656 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki 140 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki

140 g
32,79 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 156 opinii
SOKOŁÓW Salami chips klasyczne 60 g

SOKOŁÓW

Salami chips klasyczne

60 g
89,83 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,39 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2027
4.9
z 167 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa śląska 500 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa śląska

500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 166 opinii
SOKOŁÓW Gold Salami delikatesowe - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Salami delikatesowe - plastry

100 g
89,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026
4.8
z 17 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Myśliwska kiełbasa 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Myśliwska kiełbasa

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.8
z 8 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki 80 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki

80 g
68,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.9
z 99 opinii
SOKOŁÓW Pleśniowe 100 g

SOKOŁÓW

Pleśniowe

100 g
109,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
5.0
z 23 opinii
SOKOŁÓW Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130 260 g

SOKOŁÓW

Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130

260 g
28,81 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
7,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
4.9
z 613 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Szynka drobiowa - plastry 100 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Szynka drobiowa - plastry

100 g
57,90 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 9 opinii
SOKOŁÓW Chrup'us salami chips chilli 25 g

SOKOŁÓW

Chrup'us salami chips chilli

25 g
259,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.8
z 18 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Polska dojrzewająca 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Polska dojrzewająca

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store