Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata owocowa
Z cytrusami
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - gfrejpfrut i pomarańcza (20 tor.)
Herbatka owocowo ziołowa   gfrejpfrut i pomarańcza (20 tor.) VITAX 40g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 7 opinii

VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - gfrejpfrut i pomarańcza (20 tor.)

40 g
VITAX
Polska

Cena6,59 zł
164,75 zł/kg

Promocja do 31.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Herbatka owocowo-ziołowa aromatyzowana o smaku grejpfruta i pomarańczy. Vitax Inspiracje to herbatki dla miłośników prawdziwej głębi owocowych doznań. Linia Inspiracje została skomponowana tak, byś mógł cieszyć się soczystością i aromatem pysznych owoców i ziół, zarówno w wyśmienitych owocowo-ziołowych połączeniach, jak również w kompozycjach z herbatą zieloną. Orzeźwiający aromat grejpfruta i pomarańczy natchnie Cię optymizmem. Spróbuj i zanurz się w świecie owocowych inspiracji! Tyle przyjemności i tak mało kalorii!

FORMA: torebka ekspresowa

KSZTAŁT TOREBKI: kwadratowa

ZAWIESZKA: tak

TOREBKA PAKOWANA W KOPERTĘ: nie


VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - gfrejpfrut i pomarańcza (20 tor.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.04.2028
Dostępne warianty
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - truskawka i mango (20 tor.)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
VITAX Inspiracje Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i marakuja (20 tor.) 40 g
Odbierz za 10 gr!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
4.50 kJ
0.1%
Wartość energetyczna (kcal)
1.00 kcal
0.1%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
< 0.30 g
w tym cukry (g)
< 0.30 g
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Aromatyczna i pyszna. Bez dominującej nuty hibiskusa często zawartej w herbatach owocowych.
21.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.12.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
164,75 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
40 g
Dostawca:
TATA CONSUMER PRODUC
Marka:
VITAX
EAN:
5900175431379
Cena za kg:
164,75 zł/kg
Waga:
40 g
Marka:
VITAX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TATA CONSUMER PRODUC
EAN:
5900175431379

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: zalej wrzącą wodą i zaparzaj przez 8-10 minut. Dzięki temu uzyskasz pełny smak i aromat. Jedna torebka przeznaczona jest do przygotowania jednej filiżanki naparu.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze poniżej 25°C.


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C 25


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Puławska 303 02-785 Warszawa


Pozostałe informacje

Masa netto: 40 g e (20 x 2 g)


Adres producenta

Wyprodukowano dla Tata Consumer Products Polska Sp. z o.o. ul. Puławska 303 02-785 Warszawa


Informacje producenta

Marka

Vitax


Marka standaryzowana

MarkaVitax

Podmarka

Podmarka Inspiracje


Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Vitax Inspiracje to herbatki dla miłośników prawdziwej głębi owocowych doznań. Herbatki z linii Inspiracje zostały skomponowane tak, byś mógł cieszyć się soczystym smakiem i aromatem pysznych owoców i ziół, zarówno w wyśmienitych owocowo-ziołowych połączeniach, jak również w kompozycjach z herbatą zieloną czy czerwoną. Orzeźwiający aromat grejpfruta i pomarańczy natchnie Cię optymizmem. Spróbuj i zanurz się w świecie owocowych inspiracji! Tyle przyjemności i tak mało kalorii!

Produkty z kategorii Z cytrusami

5.0
z 16 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.) 33 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.)

33 g
199,70 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.5
z 2 opinii

19% taniej

CLIPPER Herbatka ziołowo-owocowa z aromatem mango i cytrusami BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbatka ziołowo-owocowa z aromatem mango i cytrusami BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
393,00 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
14,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2028
5.0
z 9 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - limonka i cytryna (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - limonka i cytryna (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 7 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - gfrejpfrut i pomarańcza (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - gfrejpfrut i pomarańcza (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.6
z 14 opinii
MINUTKA Herbata czarna o smaku cytryny (40 tor.) 56 g

MINUTKA

Herbata czarna o smaku cytryny (40 tor.)

56 g
71,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 31 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - malina z cytryną (20 tor.) 60 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - malina z cytryną (20 tor.)

60 g
99,83 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 19 opinii
HERBAPOL Imbir z Pomarańczą i Pigwą 20 torebek ex. 60 g

HERBAPOL

Imbir z Pomarańczą i Pigwą 20 torebek ex.

60 g
103,17 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 33 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem skórki cytrynowej (25 tor.) 38 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem skórki cytrynowej (25 tor.)

38 g
231,32 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
4.9
z 48 opinii
TEEKANNE Herbatka owocowa - pomarańcza (20 tor. w sasz.) 45 g

TEEKANNE

Herbatka owocowa - pomarańcza (20 tor. w sasz.)

45 g
159,78 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2029
4.8
z 12 opinii
LIPTON Herbatka owocowa - grejpfrut i pomarańcza (20 tor.) 34 g

LIPTON

Herbatka owocowa - grejpfrut i pomarańcza (20 tor.)

34 g
293,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 24 opinii
LOYD TEA Herbatka owocowa - pomarańcza i grejpfrut (20 piramidek) 40 g

LOYD TEA

Herbatka owocowa - pomarańcza i grejpfrut (20 piramidek)

40 g
159,75 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

Produkty marki VITAX

4.9
z 14 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 5 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - śliwka i kardamon (15 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - śliwka i kardamon (15 tor.)

30 g
216,33 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 16 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.) 33 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.)

33 g
199,70 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 7 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - truskawka i mango (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - truskawka i mango (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 6 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 7 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 9 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i wiśnia (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina i wiśnia (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 11 opinii
VITAX Herbatka ziołowo-owocowa - pokrzywa i limonka (20 tor.) 33 g

VITAX

Herbatka ziołowo-owocowa - pokrzywa i limonka (20 tor.)

33 g
199,70 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 9 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - limonka i cytryna (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - limonka i cytryna (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 5 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i porzeczka (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i porzeczka (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 5 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - owoce leśne (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - owoce leśne (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 1 opinii
VITAX Ziołowy Upominek Zestaw herbatek owocowo-ziołowych (40 tor. w sasz.) 68 g

VITAX Ziołowy Upominek

Zestaw herbatek owocowo-ziołowych (40 tor. w sasz.)

68 g
286,62 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 3 opinii
VITAX Owocowy Upominek Zestaw herbatek owocowo-ziołowych (40 tor. w sasz.) 80 g

VITAX Owocowy Upominek

Zestaw herbatek owocowo-ziołowych (40 tor. w sasz.)

80 g
243,62 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 4 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
4.9
z 18 opinii
VITAX Herbatka ziołowo-owocowa - rumianek i pigwa (20 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka ziołowo-owocowa - rumianek i pigwa (20 tor.)

30 g
219,67 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 3 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - gruszka i cynamon (15 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - gruszka i cynamon (15 tor.)

30 g
216,33 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store