Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla psa
Dla psów z specjalnymi potrzebami
DOLINA NOTECI Premium Perfect Care Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich z wrażliwą skórą i z problemami z sierści - Skin Support puszka
Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich z wrażliwą skórą i z problemami z sierści   Skin Support puszka Premium Perfect Care DOLINA NOTECI 400g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

DOLINA NOTECI Premium Perfect Care Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich z wrażliwą skórą i z problemami z sierści - Skin Support puszka

400 g
DOLINA NOTECI

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
  • Karma dla dorosłych psów wszystkich ras.
  • Polecana dla psów z wrażliwą skórą i z problemami z sierścią.
  • Kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6- korzystnie wpływają na funkcje skóry oraz stan okrywy włosowej.
  • Wzbogacona w suszone drożdże piwne.
  • Odpowiedni poziom witamin i minerałów.

DOLINA NOTECI Premium Perfect Care Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich z wrażliwą skórą i z problemami z sierści - Skin Support puszka


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
TOFIVET SPÓŁKA Z OGR
Marka:
DOLINA NOTECI
EAN:
5902921302278
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
400 g
Marka:
DOLINA NOTECI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TOFIVET SPÓŁKA Z OGR
EAN:
5902921302278

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Masa psa [kg]
Ilość puszek / dzień
5 kg
1
10 kg
2
20 kg
3
30 kg
4
40 kg
5

Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

Kurczak 48% (wątroba, żołądki, serca, mięso, skórki), rosół, jaja 10%, skrobia grochowa 4,6%, substancje mineralne, olej lniany 0,5%, olej z łososia 0,5%, drożdże piwne suszone 0,5% (źródło prebiotyków: MOS oraz beta-glukanów), nasiona babki płesznik 0,3%.

Produkty z kategorii Dla psów z specjalnymi potrzebami

5.0
z 6 opinii
ANIMONDA integra Protect Intestinal Mokry pokarm dla psów lekkostrawny z indykiem 150 g

ANIMONDA integra Protect Intestinal

Mokry pokarm dla psów lekkostrawny z indykiem

150 g
71,93 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-07-2028
5.0
z 2 opinii
ROYAL CANIN Light Weight Care Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z tendencją do nadwagi saszetka 85 g

ROYAL CANIN Light Weight Care

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z tendencją do nadwagi saszetka

85 g
84,59 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-05-2028

Produkty marki DOLINA NOTECI

4.9
z 22 opinii

15% taniej

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w jagnięcinę 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w jagnięcinę

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2029
4.8
z 16 opinii

15% taniej

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w królika z żurawiną 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w królika z żurawiną

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2028
4.8
z 11 opinii

15% taniej

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w wołowinę 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w wołowinę

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2029
5.0
z 9 opinii

22% taniej

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w wołowinę 800 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w wołowinę

800 g
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
15,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2029
4.8
z 10 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich z kurczakiem i makaronem saszetka 100 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich z kurczakiem i makaronem saszetka

100 g
29,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,99 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2029
5.0
z 20 opinii

31% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z dziczyzną puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z dziczyzną puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2028
4.7
z 14 opinii

39% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem puszka 800 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem puszka

800 g
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
19,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2028
4.9
z 29 opinii

31% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
5.0
z 2 opinii

32% taniej

DOLINA NOTECI Pure Mokra karma dla psa Wołowina 500 g

DOLINA NOTECI Pure

Mokra karma dla psa Wołowina

500 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
14,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2029
4.9
z 14 opinii

15% taniej

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w dziczyznę 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w dziczyznę

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2029
4.0
z 1 opinii

27% taniej

DOLINA NOTECI Pure Mokra karma dla psa Jagnięcina 800 g

DOLINA NOTECI Pure

Mokra karma dla psa Jagnięcina

800 g
16,24 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
17,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2029
4.9
z 26 opinii

31% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2028
5.0
z 18 opinii

31% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z królikiem i żurawiną puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z królikiem i żurawiną puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2029
4.8
z 26 opinii

31% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2028
4.9
z 15 opinii

31% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z kaczką i dynią puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z kaczką i dynią puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-03-2029
4.8
z 18 opinii

31% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z kurczakiem puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z kurczakiem puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store