Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże wypieki
Drożdżówki i bułki słodkie
PUTKA Racuch
Racuch PUTKA 90g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.2
z 11 opinii

PUTKA Racuch

90 g
PUTKA
Polska

Cena4,99 zł
55,44 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Puszysty racuch z kawałkami jabłka w środku, obsypany cukrem.


PUTKA Racuch


Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1233.00 kJ
14.7%
Wartość energetyczna (kcal)
293.00 kcal
14.7%
Tłuszcz (g)
9.80 g
14.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.40 g
7.0%
Węglowodany (g)
45.00 g
17.3%
w tym cukry (g)
16.00 g
17.8%
Białko (g)
5.90 g
11.8%
Błonnik (g)
1.00 g
Sól (g)
0.63 g
10.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.2
11 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
55%
4
27%
3
9%
2
0%
1
9%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Bez charakteru..🫤nawet nie jest słodki jak na deser przystało
04.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo pyszny racuch. Jabłek wystarczająco. Bardzo świeży.
04.11.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo tłusty i bez smaku
04.11.2024
1
0
Jola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
24.10.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.10.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0
Kateryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.11.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
55,44 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
90 g
Dostawca:
PUTKA
Marka:
PUTKA
EAN:
5901948003205
Cena za kg:
55,44 zł/kg
Waga:
90 g
Marka:
PUTKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PUTKA
EAN:
5901948003205

Przygotowywanie i przechowywanie

Warunki przechowywania

Przechowywać w temperaturze 18 do 25°C. Przechowywać w suchym miejscu

w oryginalnym opakowaniu, po każdym użyciu zamknąć opakowanie.


Informacje dotyczące suplementu diety

Warunki przechowywania

Przechowywać w temperaturze 18 do 25°C. Przechowywać w suchym miejscu

w oryginalnym opakowaniu, po każdym użyciu zamknąć opakowanie.

Produkty z kategorii Drożdżówki i bułki słodkie

4.8
z 305 opinii
PUTKA Jagodzianka 100 g

PUTKA

Jagodzianka

100 g
50,90 zł/kg
Cena5,09 zł
Do koszyka
4.9
z 198 opinii
PUTKA Drożdżówka Ósemka z budyniem 110 g

PUTKA

Drożdżówka Ósemka z budyniem

110 g
43,55 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
4.8
z 62 opinii
PUTKA Drożdżówka Ósemka z serem 110 g

PUTKA

Drożdżówka Ósemka z serem

110 g
49,91 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.7
z 61 opinii
GRZYBKI Precel 60 g

GRZYBKI

Precel

60 g
83,17 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.8
z 8 opinii
GRZYBKI Drożdżówka ze śliwką 110 g

GRZYBKI

Drożdżówka ze śliwką

110 g
50,82 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
4.9
z 151 opinii
PUTKA Paluch słodki 55 g

PUTKA

Paluch słodki

55 g
79,82 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
4.9
z 57 opinii
INTER EUROPOL Wstążka czekoladowa 90 g

INTER EUROPOL

Wstążka czekoladowa

90 g
57,67 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
4.9
z 106 opinii
PUTKA Drożdżówka z budyniem 90 g

PUTKA

Drożdżówka z budyniem

90 g
44,33 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.2
z 5 opinii
VINCENT Monokl z cynamonem 160 g

VINCENT

Monokl z cynamonem

160 g
103,06 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
Nowość
VINCENT Drożdżówka ze śliwkami i kremem pâtissiere 280 g

VINCENT

Drożdżówka ze śliwkami i kremem pâtissiere

280 g
68,89 zł/kg
Cena19,29 zł
Do koszyka
4.6
z 13 opinii
VINCENT Pain au chocolat 130 g

VINCENT

Pain au chocolat

130 g
90,69 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
4.4
z 16 opinii
VINCENT Swiss danish 160 g

VINCENT

Swiss danish

160 g
83,06 zł/kg
Cena13,29 zł
Do koszyka
4.2
z 11 opinii
PUTKA Racuch 90 g

PUTKA

Racuch

90 g
55,44 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PUTKA

4.9
z 505 opinii
PUTKA Bułka tarta 400 g

PUTKA

Bułka tarta

400 g
10,47 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.8
z 535 opinii
PUTKA Chleb Wiejski 450 g

PUTKA

Chleb Wiejski

450 g
13,76 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
4.9
z 472 opinii
PUTKA Chleb Bielański żytni - krojony 350 g

PUTKA

Chleb Bielański żytni - krojony

350 g
15,69 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-09-2026
4.8
z 758 opinii
PUTKA Chleb Zwykły firmowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Zwykły firmowy - krojony

500 g
9,98 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2026
4.9
z 461 opinii
PUTKA Chleb Zwykły firmowy 500 g

PUTKA

Chleb Zwykły firmowy

500 g
9,38 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
4.8
z 1110 opinii
PUTKA Bułka Kajzerka 55 g

PUTKA

Bułka Kajzerka

55 g
10,73 zł/kg
friscontowa cena
Cena0,59 zł
Do koszyka
4.8
z 517 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska - krojona 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska - krojona

300 g
17,63 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
4.9
z 322 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska

300 g
17,97 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
4.9
z 250 opinii
PUTKA Chleb Razowy 500 g

PUTKA

Chleb Razowy

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
4.9
z 400 opinii
PUTKA Chleb Danuty - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Danuty - krojony

450 g
13,76 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.9
z 334 opinii
PUTKA Chleb Jana - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Jana - krojony

450 g
13,76 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.8
z 305 opinii
PUTKA Jagodzianka 100 g

PUTKA

Jagodzianka

100 g
50,90 zł/kg
Cena5,09 zł
Do koszyka
4.9
z 209 opinii
PUTKA Chleb Gruboziarnisty - krojony 300 g

PUTKA

Chleb Gruboziarnisty - krojony

300 g
21,63 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
4.8
z 266 opinii
PUTKA Bułka Grahamka 65 g

PUTKA

Bułka Grahamka

65 g
18,31 zł/kg
Cena1,19 zł
Do koszyka
4.9
z 279 opinii
PUTKA Chleb żytni 400 g

PUTKA

Chleb żytni

400 g
16,73 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.9
z 273 opinii
PUTKA Chleb Sitkowy 400 g

PUTKA

Chleb Sitkowy

400 g
14,22 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store