Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże wypieki
Drożdżówki i bułki słodkie
PUTKA Drożdżówka Ósemka z serem
Putka Drożdżówka Ósemka z serem wypiekana zgodnie z tradycyjną recepturą.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 62 opinii

PUTKA Drożdżówka Ósemka z serem

110 g
PUTKA

Cena5,49 zł
49,91 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Drożdżówka z białym serem w kształcie ósemki.


To wyśmienita drożdżówka - doskonała na II śniadanie lub podwieczorek. Doskonale smakuje w towarzystwie herbaty, kawy czy kakao. Drożdżówka o charakterystycznym kształcie ósemki wypiekana jest zgodnie z tradycyjną recepturą. Dzięki temu ciasto drożdżowejest idealnie puszyste i miękkie - bez dodatku spulchniaczy i innych sztucznych polepszaczy. W oczkach ósemki umieszczono solidną porcję serka twarogowego - idealnie kremowego i rozpływającego się w ustach. Całość dopełnia dekoracja ze słodkiego lukru. Doskonały smak drożdżówki to zasługa Putka - cukierni słynącej z wysokiej jakości wyrobów.


PUTKA Drożdżówka Ósemka z serem


Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Dostępne warianty
PUTKA Drożdżówka Ósemka z budyniem
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1310.00 kJ
15.6%
Wartość energetyczna (kcal)
312.00 kcal
15.6%
Tłuszcz (g)
7.70 g
11.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.20 g
16.0%
Węglowodany (g)
51.00 g
19.6%
w tym cukry (g)
15.00 g
16.7%
Błonnik (g)
1.10 g
Białko (g)
9.00 g
18.0%
Sól (g)
0.50 g
8.3%
wymiennik węglowodanowy (WW)
5.10 WW
wymiennik białkowo-tłuszczowy (WBT)
1.10 WBT
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
63 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
84%
4
13%
3
0%
2
2%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie ma w tej drożdżówce żadnych oryginalnych pomysłow. Jest taka jak zawsze - i bardzo dobrze.
13.05.2024
0
0
Adela
zweryfikowano
Zgłaszam
w sklepie sa inne.tamte lepiej mi smakuja,choc te sa niezle .Jest to kwestia smaku, a moze oczekiwalam takich pt.drozdzowki z serem, a byly to osemki?
05.02.2024
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszna
10.10.2023
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Jedna z ulubionych drożdżówek. Ładnie zapakowana, dojechała bez straty na jakości i świeżości
02.09.2023
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
30.08.2023
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra
29.08.2023
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna i Świeża
12.07.2023
0
0
Bozena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ulubione ciacho babuni.
28.02.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża, smaczna, zjadłam w dniu dostawy bo to drożdżówka ;)
24.02.2023
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne
14.02.2023
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna!
11.01.2023
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
11.10.2022
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre i świeże
08.10.2022
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Z przyjemnością zamawiam te produkty. Te produkty są naprawdę najwyższej jakości, dlatego polecam. Potrafią dobrze pakować, polecam.
24.05.2022
0
0
Ashutosh
zweryfikowano
Zgłaszam
Not Fresh
22.03.2022
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonała jakość i niedrogo. Jak widać można. Lubię zamawiać produkty z tego działu. Opakowanie dobrze zabezpiecza przed zgnieceniem.
05.03.2022
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakościowo to są dobre produkty, naturalne i smaczne. Jakie to wszystko jest smaczne, świeże i zachwycające. Ładnie zawinięte, nic się nie zgniotło.
08.12.2021
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
W takim opakowaniu wszystko zachowało swój kształt i świeżość. Opakowanie dobrze zabezpiecza przed zgnieceniem. Kolejny dowód, że można zrobić dobry produkt w dobrej cenie. Te produkty są zdrowe i każdemu posmakują.
26.11.2021
0
0
Vladislav
zweryfikowano
Zgłaszam
Lepiej się nie da, pakowanie w sam raz.
22.11.2021
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna drożdżówka, dobra (duża) ilość sera
07.11.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,91 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
110 g
Dostawca:
PUTKA
Marka:
PUTKA
EAN:
5901948002499
Cena za kg:
49,91 zł/kg
Waga:
110 g
Marka:
PUTKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PUTKA
EAN:
5901948002499

Produkty z kategorii Drożdżówki i bułki słodkie

4.8
z 305 opinii
PUTKA Jagodzianka 100 g

PUTKA

Jagodzianka

100 g
50,90 zł/kg
Cena5,09 zł
Do koszyka
4.9
z 198 opinii
PUTKA Drożdżówka Ósemka z budyniem 110 g

PUTKA

Drożdżówka Ósemka z budyniem

110 g
43,55 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
4.8
z 62 opinii
PUTKA Drożdżówka Ósemka z serem 110 g

PUTKA

Drożdżówka Ósemka z serem

110 g
49,91 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.7
z 61 opinii
GRZYBKI Precel 60 g

GRZYBKI

Precel

60 g
83,17 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.8
z 8 opinii
GRZYBKI Drożdżówka ze śliwką 110 g

GRZYBKI

Drożdżówka ze śliwką

110 g
50,82 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
4.9
z 151 opinii
PUTKA Paluch słodki 55 g

PUTKA

Paluch słodki

55 g
79,82 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
4.9
z 57 opinii
INTER EUROPOL Wstążka czekoladowa 90 g

INTER EUROPOL

Wstążka czekoladowa

90 g
57,67 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
4.9
z 106 opinii
PUTKA Drożdżówka z budyniem 90 g

PUTKA

Drożdżówka z budyniem

90 g
44,33 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.2
z 5 opinii
VINCENT Monokl z cynamonem 160 g

VINCENT

Monokl z cynamonem

160 g
103,06 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
Nowość
VINCENT Drożdżówka ze śliwkami i kremem pâtissiere 280 g

VINCENT

Drożdżówka ze śliwkami i kremem pâtissiere

280 g
68,89 zł/kg
Cena19,29 zł
Do koszyka
4.6
z 13 opinii
VINCENT Pain au chocolat 130 g

VINCENT

Pain au chocolat

130 g
90,69 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
4.4
z 16 opinii
VINCENT Swiss danish 160 g

VINCENT

Swiss danish

160 g
83,06 zł/kg
Cena13,29 zł
Do koszyka
4.2
z 11 opinii
PUTKA Racuch 90 g

PUTKA

Racuch

90 g
55,44 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PUTKA

4.9
z 505 opinii
PUTKA Bułka tarta 400 g

PUTKA

Bułka tarta

400 g
10,47 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.8
z 535 opinii
PUTKA Chleb Wiejski 450 g

PUTKA

Chleb Wiejski

450 g
13,76 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
4.9
z 472 opinii
PUTKA Chleb Bielański żytni - krojony 350 g

PUTKA

Chleb Bielański żytni - krojony

350 g
15,69 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-09-2026
4.8
z 758 opinii
PUTKA Chleb Zwykły firmowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Zwykły firmowy - krojony

500 g
9,98 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2026
4.9
z 461 opinii
PUTKA Chleb Zwykły firmowy 500 g

PUTKA

Chleb Zwykły firmowy

500 g
9,38 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
4.8
z 1110 opinii
PUTKA Bułka Kajzerka 55 g

PUTKA

Bułka Kajzerka

55 g
10,73 zł/kg
friscontowa cena
Cena0,59 zł
Do koszyka
4.8
z 517 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska - krojona 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska - krojona

300 g
17,63 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
4.9
z 322 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska

300 g
17,97 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
4.9
z 250 opinii
PUTKA Chleb Razowy 500 g

PUTKA

Chleb Razowy

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
4.9
z 400 opinii
PUTKA Chleb Danuty - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Danuty - krojony

450 g
13,76 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.9
z 334 opinii
PUTKA Chleb Jana - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Jana - krojony

450 g
13,76 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.8
z 305 opinii
PUTKA Jagodzianka 100 g

PUTKA

Jagodzianka

100 g
50,90 zł/kg
Cena5,09 zł
Do koszyka
4.9
z 209 opinii
PUTKA Chleb Gruboziarnisty - krojony 300 g

PUTKA

Chleb Gruboziarnisty - krojony

300 g
21,63 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
4.8
z 266 opinii
PUTKA Bułka Grahamka 65 g

PUTKA

Bułka Grahamka

65 g
18,31 zł/kg
Cena1,19 zł
Do koszyka
4.9
z 279 opinii
PUTKA Chleb żytni 400 g

PUTKA

Chleb żytni

400 g
16,73 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.9
z 273 opinii
PUTKA Chleb Sitkowy 400 g

PUTKA

Chleb Sitkowy

400 g
14,22 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store