Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Kasza
Jęczmienna
Wiejska (łamana)
KUPIEC Kasza jęczmienna wiejska (4x80g)
Kasza jęczmienna wiejska (4x80g) KUPIEC 320g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 28 opinii

KUPIEC Kasza jęczmienna wiejska (4x80g)

320 g
KUPIEC
Polska

Cena5,19 zł
16,22 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kasza Jęczmienna Wiejska jest bogatym źródłem błonnika. Kasza jest cenna nie tylko ze względu na właściwości odżywcze, ale również ma wszechstronne zastosowanie w kuchni, może być spożywana jako samodzielne danie lub jako składnik zapiekanek, farszów. Nieugotowaną kaszę dodaje się do mięs w trakcie duszenia.


Cechy

Polska Marka

wysoka jakość zbóż

wysoka zawartość błonnika pokarmowego


KUPIEC Kasza jęczmienna wiejska (4x80g)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.08.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1352.00 kJ
16.1%
Wartość energetyczna (kcal)
320.00 kcal
16.0%
Tłuszcz (g)
2.00 g
2.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.50 g
2.5%
Węglowodany (g)
60.00 g
23.1%
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Błonnik (g)
11.00 g
Białko (g)
9.90 g
19.8%
Sól (g)
0.02 g
0.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
kasza jak kasza, zawsze pyszna, lepsza od perłowej
26.11.2025
0
0
Jarosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2026
0
0
Celina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Czesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
26.01.2026
0
0
LILIANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
16,22 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
320 g
Dostawca:
KUPIEC SPÓŁKA Z OGRA
Marka:
KUPIEC
EAN:
5906747177386
Cena za kg:
16,22 zł/kg
Waga:
320 g
Marka:
KUPIEC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KUPIEC SPÓŁKA Z OGRA
EAN:
5906747177386

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować we wrzątku(Od temperatury otoczenia):

Jedną torebkę włożyć do 1 litra wrzątku. Dodać szczyptę soli. Gotować pod przykryciem. 15 min Wyjąć, odsączyć i rozciąć torebkę.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Data minimalnej trwałości na spodzie opakowania.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Paprotnia, ul. Kupiecka 17, 62-513 Krzymów Polska


Adres producenta

Kupiec Sp. z o.o. Paprotnia, ul. Kupiecka 17, 62-513 Krzymów Polska kupiec@kupiec.pl www.kupiec.pl


Informacje producenta

Marka

Kupiec


Marka standaryzowana

MarkaKupiec

Opis produktu

Kasza jęczmienna wiejska to produkt powstały z ziaren jęczmienia pozbawionego łuski. Zawiera cenne składniki odżywcze w tym białko oraz błonnik. Doskonale sprawdza się jako podstawa wielu dań obiadowych i sałatek.


O producencie

Posiadamy certyfikowane systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności. Szczegółowe informacje i certyfikaty dostępne na naszej stronie www.kupiec.pl


Dodatkowe informacje

Znajdź inspirujące przepisy na www.kupiec.pl/blog/ Instagram: instagram.com/kupiec_pl/ Facebook: facebook.com/kupiecpl/ YouTube: youtube.com/c/kupiectvpl

Produkty z kategorii Jęczmienna

4.9
z 20 opinii
KUPIEC Kasza jęczmienna mazurska 400 g

KUPIEC

Kasza jęczmienna mazurska

400 g
9,47 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 28 opinii
KUPIEC Kasza jęczmienna wiejska (4x80g) 320 g

KUPIEC

Kasza jęczmienna wiejska (4x80g)

320 g
16,22 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 43 opinii
SARITA Kasza jęczmienna wiejska gruba 1 kg

SARITA

Kasza jęczmienna wiejska gruba

1 kg
3,39 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2028

Produkty marki KUPIEC

5.0
z 123 opinii
KUPIEC Podpłomyki bez dodatku cukru 70 g

KUPIEC

Podpłomyki bez dodatku cukru

70 g
64,14 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 61 opinii

20% taniej

KUPIEC Wafle kukurydziane z solą morską (bezglutenowe) 105 g

KUPIEC

Wafle kukurydziane z solą morską (bezglutenowe)

105 g
38,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 113 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe z mleczną czekoladą (bezglutenowe) 60 g

KUPIEC

Wafle ryżowe z mleczną czekoladą (bezglutenowe)

60 g
78,17 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 262 opinii
KUPIEC Ryż biały (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż biały (4x100g)

400 g
9,97 zł/kg
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 69 opinii
KUPIEC Ryż parboiled (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż parboiled (4x100g)

400 g
12,47 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 21 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe w polewie jogurtowej o smaku owoce leśne 60 g

KUPIEC

Wafle ryżowe w polewie jogurtowej o smaku owoce leśne

60 g
66,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 57 opinii
KUPIEC Ryż Basmati (3x100g) 300 g

KUPIEC

Ryż Basmati (3x100g)

300 g
20,30 zł/kg
Cena promocyjna6,09 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.9
z 18 opinii

20% taniej

KUPIEC Wafle kukurydziane z rozmarynem (bezglutenowe) 105 g

KUPIEC

Wafle kukurydziane z rozmarynem (bezglutenowe)

105 g
38,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 38 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe w czekoladzie deserowej 60 g

KUPIEC

Wafle ryżowe w czekoladzie deserowej

60 g
83,17 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.7
z 18 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe w polewie jogurtowej o smaku mango 60 g

KUPIEC

Wafle ryżowe w polewie jogurtowej o smaku mango

60 g
66,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
4.9
z 59 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe wieloziarniste (bezglutenowe) 90 g

KUPIEC

Wafle ryżowe wieloziarniste (bezglutenowe)

90 g
51,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.7
z 7 opinii

24% taniej

KUPIEC Wafle kukurydziane chilli 120 g

KUPIEC

Wafle kukurydziane chilli

120 g
39,08 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,69 zł
6,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.8
z 39 opinii

28% taniej

KUPIEC Wafle ryżowe z pestkami dyni (bezglutenowe) 90 g

KUPIEC

Wafle ryżowe z pestkami dyni (bezglutenowe)

90 g
36,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 19 opinii

28% taniej

KUPIEC Wafle ryżowe z czarnuszką (bezglutenowe) 90 g

KUPIEC

Wafle ryżowe z czarnuszką (bezglutenowe)

90 g
36,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 29 opinii

34% taniej

KUPIEC Wafle ryżowe z solą morską (bezglutenowe) 120 g

KUPIEC

Wafle ryżowe z solą morską (bezglutenowe)

120 g
27,42 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 28 opinii
KUPIEC Ryż naturalny brązowy (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż naturalny brązowy (4x100g)

400 g
12,47 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store