Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy
Dressingi
KOTANYI Sos sałatkowy tzatziki
Sos sałatkowy tzatziki KOTANYI 20g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 10 opinii

KOTANYI Sos sałatkowy tzatziki

20 g
KOTANYI

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

NATURALNY SMAK

Bez wzmacniaczy smaku Bez barwników Bez konserwantów


Cechy

duża porcja

naturalny smak

bez wzmacniaczy smaku

bez konserwantów

bez barwników


KOTANYI Sos sałatkowy tzatziki


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
987.00 kJ
11.8%
Wartość energetyczna (kcal)
233.00 kcal
11.7%
Tłuszcz (g)
0.30 g
0.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
46.00 g
17.7%
w tym cukry (g)
20.00 g
22.2%
Białko (g)
8.60 g
17.2%
Sól (g)
31.00 g
516.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.08.2025
0
0
Iryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2025
0
0
Marcelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2025
0
0
Ariel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2025
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2025
0
0
WIESŁAWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0
Aldona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
20 g
Dostawca:
KOTANYI POLONIA
Marka:
KOTANYI
EAN:
5901032035334
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
20 g
Marka:
KOTANYI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KOTANYI POLONIA
EAN:
5901032035334

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu.


Zalecany sposób przechowywania

1.Ogórka obierz i pokrój w drobną kostkę lub zetrzyj na tarce. Odstaw na chwilę niech puści sok. Następnie odlej sok z ogórka.

2. Wymieszaj ogórka z jogurtem i sosem sałatkowym Tzatziki KOTÁNYI, odstaw na 5 minut.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7, 02-366 Warszawa


Adres producenta

KOTÁNYI GmbH, A-2120 Wolkersdorf, PF 66 Austria dla Kotányi Polonia Sp. z o.o. ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7, 02-366 Warszawa, www.kotanyi.com, info.pl@kotanyi.com


Informacje producenta

Marka

Kotányi


Marka standaryzowana

MarkaKotányi

Dodatkowe informacje

Więcej przepisów znajdziesz na www.kotanyi.com


Przepisy

Na 2 porcje: 400 g jogurtu greckiego, 2 łyżeczki sosu Tzatziki Kotányi, 1 ogórek. Przygotowanie: 1. Ogórka obierz i pokrój w drobną kostkę lub zetrzyj na tarce. Odstaw na chwilę niech puści sok. Następnie odlej sok z ogórka. 2. Wymieszaj ogórka z jogurtem i sosem sałatkowym tzatziki Kotányi, odstaw na 5 minut.

Produkty z kategorii Dressingi

5.0
z 28 opinii
KNORR Sos sałatkowy francuski 8 g

KNORR

Sos sałatkowy francuski

8 g
273,75 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 23 opinii
HEINZ Sos tysiąca wysp 220 ml

HEINZ

Sos tysiąca wysp

220 ml
38,59 zł/l
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-04-2027
5.0
z 26 opinii
KNORR Sos sałatkowy grecki 9 g

KNORR

Sos sałatkowy grecki

9 g
243,33 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 51 opinii
KNORR Sos sałatkowy koperkowo-ziołowy 9 g

KNORR

Sos sałatkowy koperkowo-ziołowy

9 g
243,33 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 29 opinii
PRYMAT Sos sałatkowy grecki (ziołowo-czosnkowy) 9 g

PRYMAT

Sos sałatkowy grecki (ziołowo-czosnkowy)

9 g
132,22 zł/kg
Cena1,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 24 opinii
PRYMAT Sos sałatkowy polski (koperkowo-ziołowy) 9 g

PRYMAT

Sos sałatkowy polski (koperkowo-ziołowy)

9 g
132,22 zł/kg
Cena1,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 7 opinii
PRYMAT Sos sałatkowy węgierski (paprykowo-ziołowy) 9 g

PRYMAT

Sos sałatkowy węgierski (paprykowo-ziołowy)

9 g
132,22 zł/kg
Cena1,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.6
z 8 opinii
KAMIS Sos sałatkowy grecki 8 g

KAMIS

Sos sałatkowy grecki

8 g
361,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-04-2028
4.9
z 7 opinii
KAMIS Sos sałatkowy francuski 8 g

KAMIS

Sos sałatkowy francuski

8 g
361,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2028
5.0
z 11 opinii
KAMIS Sos sałatkowy włoski 8 g

KAMIS

Sos sałatkowy włoski

8 g
361,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2028
5.0
z 8 opinii
KAMIS Sos sałatkowy czosnkowy 8 g

KAMIS

Sos sałatkowy czosnkowy

8 g
361,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-04-2028
4.9
z 37 opinii
ROLESKI KETO Sos tysiąca wysp (bez dodatku cukru) 300 g

ROLESKI KETO

Sos tysiąca wysp (bez dodatku cukru)

300 g
23,30 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027

Produkty marki KOTANYI

5.0
z 107 opinii
KOTANYI Cukier z prawdziwą wanilią - cukier waniliowy 10 g

KOTANYI

Cukier z prawdziwą wanilią - cukier waniliowy

10 g
279,00 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2029
5.0
z 89 opinii
KOTANYI Papryka wędzona słodka (mielona) 22 g

KOTANYI

Papryka wędzona słodka (mielona)

22 g
117,73 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2027
5.0
z 23 opinii
KOTANYI Papryka wędzona ostra (mielona) 22 g

KOTANYI

Papryka wędzona ostra (mielona)

22 g
126,82 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2027
5.0
z 29 opinii
KOTANYI Kmin rzymski mielony 15 g

KOTANYI

Kmin rzymski mielony

15 g
186,00 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-07-2029
4.9
z 56 opinii
KOTANYI Chili w płatkach (extra mocne) 8 g

KOTANYI

Chili w płatkach (extra mocne)

8 g
348,75 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2028
5.0
z 11 opinii
KOTANYI Chili jalapeno (kruszone) 8 g

KOTANYI

Chili jalapeno (kruszone)

8 g
473,75 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 37 opinii
KOTANYI Oregano otarte 10 g

KOTANYI

Oregano otarte

10 g
279,00 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-04-2029
5.0
z 49 opinii
KOTANYI Cynamon cały 17 g

KOTANYI

Cynamon cały

17 g
287,65 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2030
5.0
z 59 opinii
KOTANYI Czosnek granulowany 20 g

KOTANYI

Czosnek granulowany

20 g
149,50 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-03-2030
4.9
z 23 opinii
KOTANYI Sól Himalajska - młynek 88 g

KOTANYI

Sól Himalajska - młynek

88 g
106,70 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-06-2032
5.0
z 31 opinii
KOTANYI Kolendra mielona 20 g

KOTANYI

Kolendra mielona

20 g
139,50 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-07-2029
4.9
z 20 opinii
KOTANYI Przyprawa do słodkich ziemniaków (batatów) 20 g

KOTANYI

Przyprawa do słodkich ziemniaków (batatów)

20 g
189,50 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2029
5.0
z 23 opinii
KOTANYI Kolendra (liście) 6 g

KOTANYI

Kolendra (liście)

6 g
465,00 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2028
5.0
z 9 opinii
KOTANYI Anyż w gwiazdkach 8 g

KOTANYI

Anyż w gwiazdkach

8 g
848,75 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2030
5.0
z 24 opinii
KOTANYI Kardamon mielony 10 g

KOTANYI

Kardamon mielony

10 g
539,00 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
5.0
z 17 opinii
KOTANYI Sól morska jodowana - młynek 92 g

KOTANYI

Sól morska jodowana - młynek

92 g
125,98 zł/kg
Cena11,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2032

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store