Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Owoce suszone
Jabłka suszone
KRESTO Jabłka suszone
Jabłka suszone KRESTO 35g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 9 opinii

KRESTO Jabłka suszone

35 g
KRESTO

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Suszone plastry jabłka ze skórką bez gniazda. Plastry od 30 do 60 mm średnicy, grubość plastra około 4 mm, możliwe elementy pokruszone.


KRESTO Jabłka suszone


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne
12.05.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2025
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
35 g
Dostawca:
VOG
Marka:
KRESTO
EAN:
5902451107916
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
35 g
Marka:
KRESTO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VOG
EAN:
5902451107916

Przygotowywanie i przechowywanie

Warunki przechowywania

- Temperatura: 5oC -25oC

- Wilgotność: do 75%


Informacje dotyczące suplementu diety

Warunki przechowywania

- Temperatura: 5oC -25oC

- Wilgotność: do 75%

Produkty z kategorii Jabłka suszone

4.6
z 16 opinii

41% taniej

HEBAR Chipsy jabłkowe 50 g

HEBAR

Chipsy jabłkowe

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 44 opinii
BIO PLANET Suszone krążki jabłka bezglutenowe BIO 100 g

BIO PLANET

Suszone krążki jabłka bezglutenowe BIO

100 g
144,90 zł/kg
Cena promocyjna14,49 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2028
4.9
z 59 opinii
SADY WINCENTA Chipsy jabłkowe 25 g

SADY WINCENTA

Chipsy jabłkowe

25 g
199,60 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2027
5.0
z 30 opinii
CRISPY Natural Suszone chipsy z jabłka 18 g

CRISPY Natural

Suszone chipsy z jabłka

18 g
216,11 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2028
5.0
z 7 opinii
BIO PLANET Frytki jabłkowe bezglutenowe BIO 100 g

BIO PLANET

Frytki jabłkowe bezglutenowe BIO

100 g
146,90 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2028

Produkty marki KRESTO

5.0
z 11 opinii

32% taniej

KRESTO Pistacje prażone (bez dodatku soli) 100 g

KRESTO

Pistacje prażone (bez dodatku soli)

100 g
89,90 zł/kg
Cena promocyjna8,99 zł
13,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 28 opinii

30% taniej

KRESTO Mango suszone 70 g

KRESTO

Mango suszone

70 g
99,86 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 37 opinii

17% taniej

KRESTO Orzechy pecan 100 g

KRESTO

Orzechy pecan

100 g
109,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
13,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 28 opinii
KRESTO Migdały płatki 150 g

KRESTO

Migdały płatki

150 g
86,60 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
14,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
4.8
z 33 opinii

15% taniej

KRESTO Żurawina suszona (całe owoce) 150 g

KRESTO

Żurawina suszona (całe owoce)

150 g
79,93 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
14,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
4.8
z 24 opinii
KRESTO Orzechy brazylijskie 100 g

KRESTO

Orzechy brazylijskie

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
16,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 18 opinii

22% taniej

KRESTO Orzechy macadamia 100 g

KRESTO

Orzechy macadamia

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.6
z 12 opinii
KRESTO Orzeszki pinii 100 g

KRESTO

Orzeszki pinii

100 g
199,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
22,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 15 opinii
KRESTO Pistacje 200 g

KRESTO

Pistacje

200 g
84,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
17,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 123 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 59 opinii
KRESTO Orzechy nerkowca 100 g

KRESTO

Orzechy nerkowca

100 g
118,90 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 25 opinii
KRESTO Orzechy laskowe 100 g

KRESTO

Orzechy laskowe

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 21 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
126,90 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 79 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (bezglutenowa) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (bezglutenowa)

15 g
592,67 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 26 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (grys) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (grys)

15 g
599,33 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.8
z 39 opinii
KRESTO Pistacje prażone solone 100 g

KRESTO

Pistacje prażone solone

100 g
104,90 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store