Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Orzechy
Migdały
Całe
KRESTO Migdały
Migdały - Kresto
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 44 opinii

KRESTO Migdały

100 g
KRESTO

Cena10,59 zł
105,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Migdały KRESTO znajdują szerokie zastosowanie w potrawach wielu kuchni świata. Nadają się do bezpośredniego spożycia jako przekąska, a także do dań śniadaniowych, np. Muesli z przetworami mlecznymi. Migdały dodaje się również do wielu słodkich ciast, wypieków i deserów. Zmniejszają ryzyko rozwoju chorób serca, obniżają poziom złego cholesterolu we krwi, a także mają niski indeks glikemiczny, dlatego poleca się ich spożywanie diabetykom. Kobiety w ciąży często zachwalają migdały, ponieważ zobojętniają kwasy żołądkowe.


Cechy

migdały brązowe

ze skórką

całe


KRESTO Migdały


Produkt dostępny
Data przydatności: 31.07.2027
Dostępne warianty
KRESTO Migdały blanszowane
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2505.00 kJ
29.8%
Wartość energetyczna (kcal)
606.00 kcal
30.3%
Tłuszcz (g)
52.00 g
74.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
4.00 g
20.0%
Węglowodany (g)
3.90 g
1.5%
w tym cukry (g)
3.20 g
3.6%
Białko (g)
26.00 g
52.0%
Sól (g)
< 0.01 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
44 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
2%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre, wszystko ok
04.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt ok , nie super.
03.12.2025
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.04.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Filip
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
105,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
VOG
Marka:
KRESTO
EAN:
5902451012104
Cena za kg:
105,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
KRESTO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VOG
EAN:
5902451012104

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Przemysłowa 8 96-100 Skierniewice


Adres producenta

VOG Polska Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 8 96-100 Skierniewice tel.: 46 835 14 40 www.vog.pl


Informacje producenta

Marka

KRESTO


Marka standaryzowana

MarkaKresto

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Migdały KRESTO stanowią idealną przekąskę pomiędzy posiłkami i znakomicie nadają się jako komponent różnych dań. Sprawdzą się zarówno w deserach, jak i potrawach podawanych na słono, takich jak makarony!


O marce

KRESTO - Jakość, którą widać! KRESTO - świadome odżywianie!


O producencie

Migdały KRESTO stanowią idealną przekąskę pomiędzy posiłkami i znakomicie nadają się jako komponent różnych dań. Sprawdzą się zarówno w deserach, jak i potrawach podawanych na słono, takich jak makarony!

Produkty z kategorii Migdały

4.8
z 59 opinii
HEBAR Migdały 400 g

HEBAR

Migdały

400 g
69,72 zł/kg
Cena promocyjna27,89 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 50 opinii
BAKALLAND Migdały łuskane 100 g

BAKALLAND

Migdały łuskane

100 g
96,90 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 44 opinii
KRESTO Migdały 100 g

KRESTO

Migdały

100 g
105,90 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
4.7
z 31 opinii
BAKALLAND Migdały 200 g

BAKALLAND

Migdały

200 g
88,45 zł/kg
Cena17,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Migdały BIO 100 g

BIO PLANET

Migdały BIO

100 g
127,90 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
4.9
z 7 opinii
BAKADELIO Migdały łuskane 100 g

BAKADELIO

Migdały łuskane

100 g
93,90 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 26 opinii
HEBAR Migdały 100 g

HEBAR

Migdały

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

Produkty marki KRESTO

4.8
z 33 opinii

15% taniej

KRESTO Żurawina suszona (całe owoce) 150 g

KRESTO

Żurawina suszona (całe owoce)

150 g
79,93 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
14,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 37 opinii

17% taniej

KRESTO Orzechy pecan 100 g

KRESTO

Orzechy pecan

100 g
109,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
13,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 28 opinii
KRESTO Migdały płatki 150 g

KRESTO

Migdały płatki

150 g
86,60 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
14,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
4.8
z 24 opinii
KRESTO Orzechy brazylijskie 100 g

KRESTO

Orzechy brazylijskie

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
16,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 19 opinii

22% taniej

KRESTO Orzechy macadamia 100 g

KRESTO

Orzechy macadamia

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.6
z 13 opinii
KRESTO Orzeszki pinii 100 g

KRESTO

Orzeszki pinii

100 g
199,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
22,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 15 opinii
KRESTO Pistacje 200 g

KRESTO

Pistacje

200 g
84,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
17,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.8
z 39 opinii
KRESTO Pistacje prażone solone 100 g

KRESTO

Pistacje prażone solone

100 g
104,90 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 59 opinii
KRESTO Orzechy nerkowca 100 g

KRESTO

Orzechy nerkowca

100 g
118,90 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 124 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 25 opinii
KRESTO Orzechy laskowe 100 g

KRESTO

Orzechy laskowe

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 21 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
126,90 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 79 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (bezglutenowa) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (bezglutenowa)

15 g
626,00 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 26 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (grys) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (grys)

15 g
599,33 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 45 opinii
KRESTO Pestki dyni 100 g

KRESTO

Pestki dyni

100 g
75,90 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 24 opinii
KRESTO Mix orzechów (migdały arachidowe nerkowce laskowe) 140 g

KRESTO

Mix orzechów (migdały arachidowe nerkowce laskowe)

140 g
91,36 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store