Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Żele i płyny do kąpieli
Żele pod prysznic
Damskie
Łagodzące
APART Mood Care Pobudzający żel pod prysznic Sunrise
Pobudzający żel pod prysznic Sunrise Mood Care APART 500ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 9 opinii

APART Mood Care Pobudzający żel pod prysznic Sunrise

500 ml
APART
1 szt.5 szt.

Cena11,99 zł
23,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Żel pod prysznic Mood Care Sunrise to eksplozja ciepłego, a zarazem świeżego zapachu inspirowanego wschodem słońca. Formuła wzbogacona guaraną dodaje energii. Jednocześnie nawilża skórę, delikatnie ją oczyszcza i pielęgnuje, pozostawiając ją miękką i odświeżoną. Produkt jest odpowiedni dla skóry wrażliwej i alergicznej. Wegańska formuła z technologią zapachową VivaScentz troszczy się o Twoje dobre samopoczucie. Technologia zapachowa VivaScentz wzbogacony o guaranę delikatny dla mikrobiomu skóry


Cechy

+ guarana


APART Mood Care Pobudzający żel pod prysznic Sunrise


Produkt dostępny
Data przydatności: 21.11.2028

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
20.08.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
23,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
DR. MIELE COSMED GRO
Marka:
APART
EAN:
5900931043761
Cena za kg:
23,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
APART
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DR. MIELE COSMED GRO
EAN:
5900931043761

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: rozprowadzić preparat na mokrej skórze i masować do uzyskania piany. Dokładnie spłukać ciepłą wodą.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(miesiąc/miesiące/miesięcy):

12


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Wielkopolska 3 26-600 Radom, Poland


Adres producenta

Dr. Miele Cosmed Group S.A. ul. Wielkopolska 3 26-600 Radom, Poland Pytania: Tel: + 48 48 384 58 01 www.apart-cosmetics.com apart@dr-miele.eu


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Produkt kosmetyczny. Nie pić!


Informacje producenta

Marka

Apart


Marka standaryzowana

MarkaApart

Podmarka

Podmarka Mood Care


Opis produktu

Żel pod prysznic Mood Care Sunrise to eksplozja ciepłego, a zarazem świeżego zapachu inspirowanego wschodem słońca. Formuła wzbogacona guaraną dodaje energii. Jednocześnie nawilża skórę, delikatnie ją oczyszcza i pielęgnuje, pozostawiając ją miękką i odświeżoną. Produkt jest odpowiedni dla skóry wrażliwej i alergicznej. Wegańska formuła z technologią zapachową VivaScentz troszczy się o Twoje dobre samopoczucie. Technologia zapachowa VivaScentz wzbogacony o guaranę delikatny dla mikrobiomu skóry


O marce

Apart dla natury 92 % składników pochodzenia naturalnego* *zgodnie z normą ISO 16128

Produkty z kategorii Damskie

4.8
z 12 opinii

30% taniej

FA Fiji Dream Żel pod prysznic o zapachu arbuza i ylang ylang 400 ml

FA Fiji Dream

Żel pod prysznic o zapachu arbuza i ylang ylang

400 ml
27,47 zł/l
Cena promocyjna10,99 zł
15,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2029
5.0
z 3 opinii

30% taniej

FA Magic Oil Pink Jasmine Żel pod prysznic o zapachu różowego jaśminu 400 ml

FA Magic Oil Pink Jasmine

Żel pod prysznic o zapachu różowego jaśminu

400 ml
27,47 zł/l
Cena promocyjna10,99 zł
15,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2029
4.9
z 12 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic biała brzoskwinia bio & nektarynka bio 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic biała brzoskwinia bio & nektarynka bio

400 ml
27,47 zł/l
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
18,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-09-2029
4.9
z 15 opinii
PALMOLIVE Memories of Nature Żel pod prysznic z lawendą Sunset Relax 750 ml

PALMOLIVE Memories of Nature

Żel pod prysznic z lawendą Sunset Relax

750 ml
41,32 zł/l
Cena30,99 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic kwiat pomarańczy bio 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic kwiat pomarańczy bio

400 ml
27,47 zł/l
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
18,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-09-2029
5.0
z 11 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic mango bio i marakuja 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic mango bio i marakuja

400 ml
27,47 zł/l
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
18,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2029
5.0
z 10 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic Truskawka 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic Truskawka

400 ml
27,47 zł/l
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
18,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2028
4.9
z 9 opinii
APART Mood Care Pobudzający żel pod prysznic Sunrise 500 ml

APART Mood Care

Pobudzający żel pod prysznic Sunrise

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2028

27% taniej

VIS PLANTIS Atopy Skin Emulsja do mycia ciała i włosów 400 ml

VIS PLANTIS Atopy Skin

Emulsja do mycia ciała i włosów

400 ml
42,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
23,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2028
4.3
z 3 opinii
YOPE Żel pod prysznic Kokos i Sól Morska 400 ml

YOPE

Żel pod prysznic Kokos i Sól Morska

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-09-2029
5.0
z 15 opinii
FELCE AZZURRA Żel pod prysznic White Musk 650 ml

FELCE AZZURRA

Żel pod prysznic White Musk

650 ml
24,91 zł/l
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2031
5.0
z 15 opinii
FELCE AZZURRA Żel pod prysznic Bergamotka Jaśmin 650 ml

FELCE AZZURRA

Żel pod prysznic Bergamotka Jaśmin

650 ml
24,91 zł/l
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-06-2031
4.9
z 36 opinii
NIVEA Żel pod prysznic Lemon&Oil 250 ml

NIVEA

Żel pod prysznic Lemon&Oil

250 ml
61,16 zł/l
Cena15,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Żel pod prysznic Water Lily&Oil 250 ml

NIVEA

Żel pod prysznic Water Lily&Oil

250 ml
61,16 zł/l
Cena15,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2031
4.9
z 21 opinii
APART Mood Care Relaksujący żel pod prysznic DREAMY 500 ml

APART Mood Care

Relaksujący żel pod prysznic DREAMY

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2028
5.0
z 2 opinii
APART Creamy Care kremowy żel pod prysznic Jasmine Secret 500 ml

APART

Creamy Care kremowy żel pod prysznic Jasmine Secret

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 2 opinii
APART Creamy Care kremowy żel pod prysznic Violet Kiss 500 ml

APART

Creamy Care kremowy żel pod prysznic Violet Kiss

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 10 opinii
FA Magic Oil Pink Jasmine Żel pod prysznic i do kąpieli o zapachu różowego jaśminu 750 ml

FA Magic Oil Pink Jasmine

Żel pod prysznic i do kąpieli o zapachu różowego jaśminu

750 ml
32,65 zł/l
Cena24,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-04-2027
LE PETIT MARSEILLAIS Delikatny żel pod prysznic o wysokiej tolerancji z Kwiatem Migdału 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Delikatny żel pod prysznic o wysokiej tolerancji z Kwiatem Migdału

400 ml
78,22 zł/l
Cena31,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2029
4.0
z 1 opinii
ADIDAS Żel pod prysznic Skin&Mind Energy Kick 400 ml

ADIDAS

Żel pod prysznic Skin&Mind Energy Kick

400 ml
55,98 zł/l
Cena22,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2031
5.0
z 1 opinii
NIVEA Derma Control Restore Żel pod prysznic 500ml 500 ml

NIVEA

Derma Control Restore Żel pod prysznic 500ml

500 ml
45,98 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-07-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA Derma Control Defend Żel pod prysznic 500 ml

NIVEA

Derma Control Defend Żel pod prysznic

500 ml
45,98 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
NIVEA Derma Control Defend Żel pod prysznic 250 ml

NIVEA

Derma Control Defend Żel pod prysznic

250 ml
61,16 zł/l
Cena15,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA Pielęgnujący żel pod prysznic Care & Star Fruit 500 ml

NIVEA

Pielęgnujący żel pod prysznic Care & Star Fruit

500 ml
45,98 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2031

Produkty marki APART

4.9
z 10 opinii
APART Kremowe mydło w płynie Gardenia - refill 900 ml

APART

Kremowe mydło w płynie Gardenia - refill

900 ml
12,32 zł/l
Cena11,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2029
APART Double Care żel pod prysznic i płyn do kąpieli 2w1 900ml Mleko i miód 900 ml

APART

Double Care żel pod prysznic i płyn do kąpieli 2w1 900ml Mleko i miód

900 ml
11,10 zł/l
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
4.8
z 5 opinii
APART Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli 1500 ml Tropikalny Raj 1.5 l

APART

Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli 1500 ml Tropikalny Raj

1.5 l
7,26 zł/l
Frisco poleca
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2028
APART Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli 1500 ml Tajemniczy Ogród 1.5 l

APART

Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli 1500 ml Tajemniczy Ogród

1.5 l
7,26 zł/l
Frisco poleca
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-03-2028
5.0
z 1 opinii
APART Double Care żel pod prysznic i płyn do kąpieli 2w 1 Lawenda i Wanilia 900 ml

APART

Double Care żel pod prysznic i płyn do kąpieli 2w 1 Lawenda i Wanilia

900 ml
11,10 zł/l
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
5.0
z 1 opinii
APART Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli Róża 1.5 l

APART

Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli Róża

1.5 l
7,26 zł/l
Frisco poleca
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2028
APART Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli Lilia 1.5 l

APART

Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli Lilia

1.5 l
7,26 zł/l
Frisco poleca
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-04-2028
4.5
z 2 opinii
APART Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli Irys 1.5 l

APART

Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli Irys

1.5 l
7,26 zł/l
Frisco poleca
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-04-2028
APART Double Care żel pod prysznic i płyn do kąpieli 2w1 Białe kwiaty 900 ml

APART

Double Care żel pod prysznic i płyn do kąpieli 2w1 Białe kwiaty

900 ml
11,10 zł/l
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
4.9
z 18 opinii
APART Floral Care Pielęgnacyjne mydło w płynie Irys & Jaśmin - refill 900 ml

APART Floral Care

Pielęgnacyjne mydło w płynie Irys & Jaśmin - refill

900 ml
12,32 zł/l
Cena11,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2031
5.0
z 9 opinii
APART Family Care Lipidowe mydło w płynie Tajemniczy Ogród 1.5 l

APART Family Care

Lipidowe mydło w płynie Tajemniczy Ogród

1.5 l
11,13 zł/l
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
5.0
z 4 opinii
APART Family Care Lipidowe mydło w płynie Oliwkowy Gaj 1.5 l

APART Family Care

Lipidowe mydło w płynie Oliwkowy Gaj

1.5 l
11,13 zł/l
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2028
5.0
z 11 opinii
APART Family Care Lipidowe mydło w płynie Tropikalny Raj 1.5 l

APART Family Care

Lipidowe mydło w płynie Tropikalny Raj

1.5 l
11,13 zł/l
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2031
5.0
z 4 opinii
APART MEN Żel pod prysznic 3w1 Energy 500 ml

APART MEN

Żel pod prysznic 3w1 Energy

500 ml
26,38 zł/l
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-07-2031
4.9
z 7 opinii
APART MEN Żel pod prysznic 3w1 Protect 500 ml

APART MEN

Żel pod prysznic 3w1 Protect

500 ml
26,38 zł/l
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-09-2028
4.8
z 10 opinii
APART MEN Żel pod prysznic 4w1 Control 500 ml

APART MEN

Żel pod prysznic 4w1 Control

500 ml
26,38 zł/l
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store