Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Wafelki, sezamki i chałwy
Wafelki smakowe
PRINCESSA Wafelek kokosowy
Wafelek kokosowy PRINCESSA 208g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

PRINCESSA Wafelek kokosowy

208 g
PRINCESSA
Polska

10,49 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru (15% taniej)
50,43 zł/kg
10,49 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (15% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wafelki PRINCESSA Kokosowa Mini 6x13g to idealna propozycja dla fanów delikatnych smaków i egzotycznych nut. Każdy chrupiący wafelek PRINCESSA przełożony jest puszystym kremem kokosowym i oblany jasną polewą, która doskonale dopełnia całość. Mini forma sprawia, że można się nimi cieszyć w dowolnym momencie dnia – w domu, w pracy czy w drodze. Wafelki są indywidualnie pakowane, dzięki czemu łatwo podzielić się nimi z rodziną lub znajomymi.

Wafelki PRINCESSA Kokosowa Mini to:

• 6 oddzielnie pakowanych mini wafelków o kokosowym smaku

• delikatne wafelki z puszystym kremem i jasną polewą

• doskonałe na chwilę przyjemności w ciągu dnia

• łatwe do zabrania ze sobą i do dzielenia się z innymi


Cechy

paczka rodzinna 16 sztuk

jestem stąd


PRINCESSA Wafelek kokosowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.07.2027
Tagi
promocja
Powiązane promocje
PRINCESSA Wafelek kokosowy 208 g
8,89 zł/szt.kupując 2 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2302.00 kJ
27.4%
Wartość energetyczna (kcal)
551.00 kcal
27.6%
Tłuszcz (g)
32.80 g
46.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
17.60 g
88.0%
Węglowodany (g)
58.40 g
22.5%
w tym cukry (g)
41.60 g
46.2%
Błonnik (g)
1.10 g
Białko (g)
5.00 g
10.0%
Sól (g)
0.34 g
5.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
42,74 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
208 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
PRINCESSA
EAN:
8445291473096
Cena za kg:
42,74 zł/kg
Waga:
208 g
Marka:
PRINCESSA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
8445291473096

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

1 wafel = 1 porcja


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: data na zgrzewie Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem i nasłonecznieniem.


Warunki przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu.

Chronić przed ciepłem i nasłonecznieniem.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa


Pozostałe informacje

Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A. Masa netto: 208 g e (16 x 13 g)


Adres producenta

Nestlé Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa tel. 800 174 902, www.nestle.pl


Informacje producenta

Marka

Princessa


Marka producenta

MarkaNestlé

Marka standaryzowana

MarkaPrincessa

O marce

Princessa kocha Polskę w każdym wafelku Twoje ulubione wafelki Princessa oferują przyjemność w Polsce już od ponad 40 lat. Twoje wafelki wypiekamy w naszej fabryce w Kargowej, preferując mąkę i mleko od polskich dostawców.** W latach 2013-2023 zmniejszyliśmy w naszej fabryce zużycie energii o 19 % oraz wody o 18 % i prowadzimy dalsze działania w trosce o środowisko.** **Dowiedz się więcej na: www.princessa.pl


Dodatkowe informacje

Dowiedz się więcej na stronie ra.org Pojedyncze opakowania nie są przeznaczone do sprzedaży jednostkowej.

Produkty z kategorii Wafelki smakowe

5.0
z 1 opinii
WEDEL WW Wafelek o smaku sakura kwiat wiśni 45 g

WEDEL WW

Wafelek o smaku sakura kwiat wiśni

45 g
88,67 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-04-2027
4.0
z 1 opinii
WEDEL WW Wafelek o smaku kokosowym 45 g

WEDEL WW

Wafelek o smaku kokosowym

45 g
88,67 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-04-2027
5.0
z 1 opinii
PRINCESSA Wafelek kokosowy 208 g

PRINCESSA

Wafelek kokosowy

208 g
42,74 zł/kg
10,49 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
10,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 2 opinii
JUTRZENKA Familijne Wafle o smaku śmietankowym 180 g

JUTRZENKA Familijne

Wafle o smaku śmietankowym

180 g
28,28 zł/kg
Cena5,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 14 opinii
JUTRZENKA Familijne Wafle o smaku kokosowym 180 g

JUTRZENKA Familijne

Wafle o smaku kokosowym

180 g
29,39 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 14 opinii
PRINCE POLO Wafelek Solony Karmel XXL 45 g

PRINCE POLO

Wafelek Solony Karmel XXL

45 g
68,67 zł/kg
Cena3,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-03-2027
4.8
z 9 opinii
PRINCE POLO Wafelek Kokosowy XXL 45 g

PRINCE POLO

Wafelek Kokosowy XXL

45 g
77,56 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-04-2027
4.9
z 15 opinii
GULLON Wafelki z nadzieniem waniliowym bez cukru 60 g

GULLON

Wafelki z nadzieniem waniliowym bez cukru

60 g
79,83 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-05-2027
4.5
z 2 opinii
JUTRZENKA Familijne Gofrowe Wafle z musem waniliowym 130 g

JUTRZENKA Familijne Gofrowe

Wafle z musem waniliowym

130 g
39,92 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 10 opinii
GULLON Wafle z nadzieniem o smaku waniliowym bez cukru 180 g

GULLON

Wafle z nadzieniem o smaku waniliowym bez cukru

180 g
59,39 zł/kg
Cena10,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2027
4.8
z 15 opinii
CORAL Wafle z kremem śmietankowym bez dodatku cukru 150 g

CORAL

Wafle z kremem śmietankowym bez dodatku cukru

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 29 opinii
CORAL Wafle z kremem cytrynowym bez dodatku cukru 150 g

CORAL

Wafle z kremem cytrynowym bez dodatku cukru

150 g
43,27 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 10 opinii
CORAL Wafle z kremem kakaowym bez dodatku cukru 150 g

CORAL

Wafle z kremem kakaowym bez dodatku cukru

150 g
43,27 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 8 opinii
KOPERNIK Wafel Teatralny śmietankowy 6x 100 g

KOPERNIK

Wafel Teatralny śmietankowy 6x

100 g
44,90 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 22 opinii
PRINCESSA Wafelek o smaku ciasta z truskawkami 40 g

PRINCESSA

Wafelek o smaku ciasta z truskawkami

40 g
69,75 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
PRINCESSA Intense wafelek kokosowy w czekoladzie 30 g

PRINCESSA

Intense wafelek kokosowy w czekoladzie

30 g
83,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Produkty marki PRINCESSA

4.8
z 9 opinii
PRINCESSA Mleczna Multipack 208 g

PRINCESSA

Mleczna Multipack

208 g
42,74 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 14 opinii
PRINCESSA Wafelek z mlecznym kremem 40 g

PRINCESSA

Wafelek z mlecznym kremem

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 15 opinii
PRINCESSA Wafelek z orzechowym kremem 40 g

PRINCESSA

Wafelek z orzechowym kremem

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 20 opinii
PRINCESSA Intense Wafelek Peanut Butter 30 g

PRINCESSA Intense

Wafelek Peanut Butter

30 g
93,00 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 22 opinii
PRINCESSA Wafelek o smaku ciasta z truskawkami 40 g

PRINCESSA

Wafelek o smaku ciasta z truskawkami

40 g
69,75 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.4
z 14 opinii
PRINCESSA Black&White Wafelek Caffe Latte 40 g

PRINCESSA Black&White

Wafelek Caffe Latte

40 g
69,75 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 15 opinii
PRINCESSA Dark Wafel kakaowy przekładany kremem kakaowym 30 g

PRINCESSA

Dark Wafel kakaowy przekładany kremem kakaowym

30 g
66,33 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
PRINCESSA Intense wafelek kokosowy w czekoladzie 30 g

PRINCESSA

Intense wafelek kokosowy w czekoladzie

30 g
83,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store