Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Kaszki i kleiki
Kaszki od 6 miesiąca
HIPP BIO od pokoleń Kaszka Manna z mango i bananem - po 6 miesiącu
Kaszka Manna z mango i bananem   po 6 miesiącu BIO od pokoleń HIPP 100g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

HIPP BIO od pokoleń Kaszka Manna z mango i bananem - po 6 miesiącu

100 g
HIPP
Austria

Cena5,79 zł
57,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mango-Banany z kaszką manną. Mus owocowy z kaszką. Produkt utrwalony termicznie - pasteryzowany.


Cechy

BIO - jakość, za którą ręczę - Stefan Hipp

bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry


HIPP BIO od pokoleń Kaszka Manna z mango i bananem - po 6 miesiącu


Produkt dostępny
Data przydatności: 17.04.2027
Tagi
bio

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
290.00 kJ
3.5%
Wartość energetyczna (kcal)
68.00 kcal
3.4%
Tłuszcz (g)
0.20 g
0.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
14.80 g
5.7%
w tym cukry (g)
10.50 g
11.7%
Błonnik (g)
1.50 g
Białko (g)
1.10 g
2.2%
Sól (g)
< 0.05 g
Sód (g)
< 0.02 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
57,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
HIPP POLSKA SP. Z O.
Marka:
HIPP
EAN:
4062300475137
Cena za kg:
57,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
HIPP
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HIPP POLSKA SP. Z O.
EAN:
4062300475137

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Idealny na deser lub jako część mniejszego posiłku. Zalecamy podawanie musu łyżeczką w celu kształtowania odpowiednich nawyków żywieniowych. Podawaj 1 do 2 tubek w ciągu dnia. Przed użyciem upewnij się, że opakowanie nie zostało naruszone. Ważne: częsty kontakt ząbków z musem owocowym może powodować próchnicę. Dlatego mus najlepiej podawaj dziecku łyżeczką i nie dopuszczaj do częstego i długotrwałego ssania tubki. Nie pozwól dziecku bawić się tubką i ssać nakrętki.


Przechowywanie

Po otwarciu przechowuj tubkę w lodówce i zużyj w ciągu jednego dnia.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa


Dolna granica wieku

Zalecana(miesiąc/miesiące/miesięcy):

6


Adres producenta

Wyprodukowano dla HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa


Informacje producenta

Marka

HiPP


Marka standaryzowana

MarkaHiPP

Podmarka

Podmarka BIO


Logotypy stron trzecich

Rolnictwo ekologiczne z UE / spoza UE


O marce

HiPP BIO od pokoleń


Dodatkowe informacje

Serwis dla Rodziców HiPP 22 853 44 44 Dołącz do Klubu mojego Maluszka na www.hipp.pl

Produkty z kategorii Kaszki od 6 miesiąca

4.9
z 10 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa truskawka bezglutenowa dla niemowląt po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa truskawka bezglutenowa dla niemowląt po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2028
5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku owoców leśnych bezglutenowa - po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku owoców leśnych bezglutenowa - po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2027
5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2027
5.0
z 5 opinii
NESTLE SINLAC Bezglutenowy produkt zbożowy bez dodatku cukru po 6. miesiącu 300 g

NESTLE SINLAC

Bezglutenowy produkt zbożowy bez dodatku cukru po 6. miesiącu

300 g
73,30 zł/kg
Frisco poleca
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 3 opinii

24% taniej

BOBOVITA Kaszka ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027
5.0
z 7 opinii

24% taniej

BOBOVITA Kaszka manna 3 owoce - po 6 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka manna 3 owoce - po 6 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
HOLLE Kaszka 3 zboża bezmleczna bezglutenowa powyżej 6 miesiąca BIO 250 g

HOLLE

Kaszka 3 zboża bezmleczna bezglutenowa powyżej 6 miesiąca BIO

250 g
51,96 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-09-2027
5.0
z 4 opinii
HELPA CZARY MAMY Sarna Paulina Kaszka jaglano-owsiana BIO 200 g

HELPA CZARY MAMY

Sarna Paulina Kaszka jaglano-owsiana BIO

200 g
86,95 zł/kg
Cena17,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Porcja Zbóż Kaszka mleczna 7 Zbóż jabłkowo-gruszkowa - po 6 miesiącu 210 g

BOBOVITA Porcja Zbóż

Kaszka mleczna 7 Zbóż jabłkowo-gruszkowa - po 6 miesiącu

210 g
89,48 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-06-2027
5.0
z 4 opinii
BOBOVITA Porcja Zbóż Kaszka mleczna 3 zboża malina-truskawka-banan od 6 miesiąca 210 g

BOBOVITA Porcja Zbóż

Kaszka mleczna 3 zboża malina-truskawka-banan od 6 miesiąca

210 g
89,48 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-06-2027
5.0
z 4 opinii
HELPA CZARY MAMY Miś Krzyś Kaszka 5 zbóż BIO 200 g

HELPA CZARY MAMY

Miś Krzyś Kaszka 5 zbóż BIO

200 g
86,95 zł/kg
Cena17,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2027
GERBER GRAIN&GROW Kaszka owsiano-pszenno-żytnia mleczna po 6 miesiącu 200 g

GERBER GRAIN&GROW

Kaszka owsiano-pszenno-żytnia mleczna po 6 miesiącu

200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.0
z 1 opinii
GERBER GRAIN&GROW Kaszka owsiano-pszenna mleczna banan malina po 6 miesiącu 200 g

GERBER GRAIN&GROW

Kaszka owsiano-pszenna mleczna banan malina po 6 miesiącu

200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 7 opinii
BOBOVITA DRUGIE ŚNIADANKO Owoce z kaszką morela jabłko banan po 6 miesiącu 100 g

BOBOVITA DRUGIE ŚNIADANKO

Owoce z kaszką morela jabłko banan po 6 miesiącu

100 g
57,90 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2027
5.0
z 5 opinii
BOBOVITA DRUGIE ŚNIADANKO Owoce z kaszką jabłko gruszka pomarańcza po 6 miesiącu 100 g

BOBOVITA DRUGIE ŚNIADANKO

Owoce z kaszką jabłko gruszka pomarańcza po 6 miesiącu

100 g
57,90 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2027
HOLLE Kaszka bananowa mleczna EKO BIO - po 6 miesiącu 250 g

HOLLE

Kaszka bananowa mleczna EKO BIO - po 6 miesiącu

250 g
79,96 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027
HOLLE Kaszka musli z owocami, bezmleczna powyżej 6 miesiąca BIO 250 g

HOLLE

Kaszka musli z owocami, bezmleczna powyżej 6 miesiąca BIO

250 g
70,76 zł/kg
Cena17,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2027
HOLLE Kaszka Owsiana Pełnoziarnista Bio po 5 miesiącu 250 g

HOLLE

Kaszka Owsiana Pełnoziarnista Bio po 5 miesiącu

250 g
47,56 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2027
5.0
z 2 opinii
HIPP BIO Kaszka 5 zbóż, po 5 miesiącu 200 g

HIPP BIO

Kaszka 5 zbóż, po 5 miesiącu

200 g
69,95 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 1 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka Manna z mango i bananem - po 6 miesiącu 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka Manna z mango i bananem - po 6 miesiącu

100 g
57,90 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-04-2027
BOBOVITA Porcja Zbóż Porcja zbóż Delikatna mleczna owsianka z ryżem jagoda-jeżyna-truskawka po 6 miesiącu 210 g

BOBOVITA Porcja Zbóż

Porcja zbóż Delikatna mleczna owsianka z ryżem jagoda-jeżyna-truskawka po 6 miesiącu

210 g
89,48 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2027
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Porcja Zbóż BoboVita Porcja zbóż Delikatna mleczna owsianka z ryżem malina-banan po 6 miesiącu 210 g

BOBOVITA Porcja Zbóż

BoboVita Porcja zbóż Delikatna mleczna owsianka z ryżem malina-banan po 6 miesiącu

210 g
89,48 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-07-2027
NESTLE Proste Zboża Kleik ryżowy 400g 400 g

NESTLE

Proste Zboża Kleik ryżowy 400g

400 g
46,73 zł/kg
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
NESTLE SINLAC Bezglutenowa kaszka zbożowa - po 6 miesiącu 500 g

NESTLE SINLAC

Bezglutenowa kaszka zbożowa - po 6 miesiącu

500 g
62,78 zł/kg
Cena31,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

Produkty marki HIPP

5.0
z 17 opinii
HIPP BIO od pokoleń Wafelki ryżowe jagodowe - po 7 miesiącu 30 g

HIPP BIO od pokoleń

Wafelki ryżowe jagodowe - po 7 miesiącu

30 g
183,00 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Rosołek z kluseczkami i indykiem, po 7 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Rosołek z kluseczkami i indykiem, po 7 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
5.0
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Śliwki z jabłkami po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Śliwki z jabłkami po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 11 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka manna z mlekiem i bananami - po 4 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka manna z mlekiem i bananami - po 4 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 10 opinii
HIPP BIO od pokoleń Wafelki ryżowe jabłkowe - po 7 miesiącu 30 g

HIPP BIO od pokoleń

Wafelki ryżowe jabłkowe - po 7 miesiącu

30 g
183,00 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2027
4.9
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka z morelami po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka z morelami po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.4
z 9 opinii
HIPP BIO od pokoleń Dynia z indykiem po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Dynia z indykiem po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028
4.8
z 5 opinii
HIPP Potrawka z ziemniaczkami i królikiem - po 5 miesiącu 190 g

HIPP

Potrawka z ziemniaczkami i królikiem - po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028
5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Zupka pomidorowa z kluseczkami i kurczakiem po 7 miesiącu BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Zupka pomidorowa z kluseczkami i kurczakiem po 7 miesiącu BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.7
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Wafelki kukurydziane mango - po 7 miesiącu 23 g

HIPP BIO od pokoleń

Wafelki kukurydziane mango - po 7 miesiącu

23 g
238,70 zł/kg
7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-04-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Młoda marchewka z ryżem i cielęciną, po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Młoda marchewka z ryżem i cielęciną, po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.8
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka mleczna z biszkoptami i jabłkami - po 4 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka mleczna z biszkoptami i jabłkami - po 4 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 1 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka manna z jabłkami i czerwonymi owocami po 9 miesiącu BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka manna z jabłkami i czerwonymi owocami po 9 miesiącu BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka i banany z biszkoptami po 4 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka i banany z biszkoptami po 4 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Gruszki i jabłka z kleikiem orkiszowym BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Gruszki i jabłka z kleikiem orkiszowym BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Zupka warzywna z indykiem, po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Zupka warzywna z indykiem, po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store