Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Jasne
Lager
Puszka
KRÓLEWSKIE Piwo 4x500ml (puszka)
Piwo - Królewskie. Piwo o złocistej barwie i rewelacyjnym, pełnym smaku chmielu.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

KRÓLEWSKIE Piwo 4x500ml (puszka)

KRÓLEWSKIE
2 l
zawartość alkoholu: 5,6%
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena16,99 zł
8,49 zł/l
Kaucja: + 2,00 zł

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Piwo Królewskie to jedna z najlepszych marek regionalnych w Polsce i najpopularniejsze piwo w Warszawie.

Pełny smak, złocista barwa i chmielowy aromat to tajemnice smaku Królewskiego piwa. Od pokoleń warzone na bazie tradycyjnej receptury.

Królewskie to doskonały wybór dla tych, którzy lubią smak solidnego piwa, cenią więzi międzyludzkie i są przywiązani do regionu w którym mieszkają.

Zawartość alkoholu: 5,2%.


Cechy

od lat w stolicy

warszawski charakter

wyjątkowy pełny smak


KRÓLEWSKIE Piwo 4x500ml (puszka)


Produkt dostępny
Data przydatności: 11.09.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
173.00 kJ
2.1%
Wartość energetyczna (kcal)
41.00 kcal
2.1%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
3.10 g
1.2%
w tym cukry (g)
0.60 g
0.7%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.08.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.04.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
8,49 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
2 l
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
KRÓLEWSKIE
EAN:
5900699111757
Cena za kg:
8,49 zł/l
Pojemność:
2 l
Marka:
KRÓLEWSKIE
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900699111757

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie puszki.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Browarna 88, 34-300 Żywiec


Pozostałe informacje

4 x 500 ml W tym opakowaniu znajdują się puszki objęte kaucją. Nie zginaj puszki. Zwróć i odzyskaj kaucję.


Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Adres producenta

Grupa Żywiec Sp. z o.o., ul. Browarna 88, 34-300 Żywiec Infolinia: 801-540-450, opłata wg taryfy operatora


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 5.2


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu. PIJ ODPOWIEDZIALNIE


Informacje producenta

Marka

Królewskie


Marka standaryzowana

MarkaKrólewskie

O marce

Królewskie Oficjalny sponsor klubu Legia Warszawa


Dodatkowe informacje

Więcej informacji na www.krolewskie.pl


Rodzaj alkoholu

TypPiwo

Produkty z kategorii Lager

4.9
z 90 opinii
ŻYWIEC Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

ŻYWIEC

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
8,00 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.8
z 32 opinii
ZATECKY Svetly Lezak Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

ZATECKY Svetly Lezak

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
7,70 zł/l
Cena15,39 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 40 opinii
KASZTELAN Niepasteryzowane Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

KASZTELAN Niepasteryzowane

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
7,50 zł/l
Cena14,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
TYSKIE Gronie Piwo jasne pełne 4x500ml (puszka) 2 l

TYSKIE Gronie

Piwo jasne pełne 4x500ml (puszka)

2 l
8,00 zł/l
Cena15,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
LECH Premium Piwo jasne pełne 4x500ml (puszka) 2 l

LECH Premium

Piwo jasne pełne 4x500ml (puszka)

2 l
8,99 zł/l
Cena17,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
HEINEKEN Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

HEINEKEN

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
9,99 zł/l
Cena19,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
PERŁA Chmielowa piwo 4x500ml (puszka) 2 l

PERŁA

Chmielowa piwo 4x500ml (puszka)

2 l
8,00 zł/l
Cena15,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
KOZEL Ležák Piwo jasne 4x500ml (puszka) 2 l

KOZEL Ležák

Piwo jasne 4x500ml (puszka)

2 l
10,29 zł/l
Cena20,59 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
DĘBOWE MOCNE Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

DĘBOWE MOCNE

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
11,79 zł/l
Cena23,59 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
OKOCIM Jasne Pełne Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

Jasne Pełne Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
10,99 zł/l
Cena21,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
WARKA Classic Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

WARKA Classic

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
8,64 zł/l
Cena17,29 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
ŻUBR Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

ŻUBR

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
9,49 zł/l
Cena18,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
HEINEKEN Silver Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

HEINEKEN

Silver Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
9,99 zł/l
Cena19,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
WARKA Classic Piwo 6x330ml (puszka) 1.98 l

WARKA

Classic Piwo 6x330ml (puszka)

1.98 l
10,45 zł/l
Cena20,69 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
HEINEKEN Piwo 6x330ml (puszka) 1.98 l

HEINEKEN

Piwo 6x330ml (puszka)

1.98 l
14,44 zł/l
Cena28,59 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
KOZEL Bily Lekhy Piwo 4x500 ml (puszka) 2 l

KOZEL

Bily Lekhy Piwo 4x500 ml (puszka)

2 l
10,29 zł/l
Cena20,59 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
STELLA ARTOIS Piwo (puszka) 500 ml

STELLA ARTOIS

Piwo (puszka)

500 ml
12,58 zł/l
Cena6,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
HARNAŚ Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

HARNAŚ

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
9,79 zł/l
Cena19,59 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
OKOCIM O.K. Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

O.K. Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
9,64 zł/l
Cena19,29 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
ŻYWIEC Piwo 6x330ml (puszka) 1.98 l

ŻYWIEC

Piwo 6x330ml (puszka)

1.98 l
12,42 zł/l
Cena24,59 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
KRÓLEWSKIE Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

KRÓLEWSKIE

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
8,49 zł/l
Cena16,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
WARKA STRONG Piwo 4x500 ml (puszka) 2 l

WARKA STRONG

Piwo 4x500 ml (puszka)

2 l
10,74 zł/l
Cena21,49 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
PERŁA Export piwo 4x500ml (puszka) 2 l

PERŁA

Export piwo 4x500ml (puszka)

2 l
8,20 zł/l
Cena16,39 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 18 opinii
KASZTELAN Piwo jasne pełne 4x550 ml (puszka) 2.2 l

KASZTELAN

Piwo jasne pełne 4x550 ml (puszka)

2.2 l
9,54 zł/l
Cena20,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.5
z 8 opinii
ŁOMŻA Piwo jasne (4x400ml) (puszka) 1.6 l

ŁOMŻA

Piwo jasne (4x400ml) (puszka)

1.6 l
10,18 zł/l
Cena16,29 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
CORONA EXTRA Piwo (puszka) 500 ml

CORONA EXTRA

Piwo (puszka)

500 ml
13,18 zł/l
Cena6,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
OKOCIM MOCNE Dubeltowe piwo (puszka) 2 l

OKOCIM MOCNE

Dubeltowe piwo (puszka)

2 l
10,35 zł/l
Cena20,69 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
TATRA Piwo jasne pełne 4x500ml (puszka) 2 l

TATRA

Piwo jasne pełne 4x500ml (puszka)

2 l
8,79 zł/l
Cena17,59 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka

Produkty marki KRÓLEWSKIE

5.0
z 1 opinii
KRÓLEWSKIE Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KRÓLEWSKIE

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
8,58 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store