Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa rozpuszczalna
Smakowa
BIG-ACTIVE Napój kawowy DIGESTIVE BALANCE o sm. waniliowym (w proszku - 10 saszetek)
Napój kawowy DIGESTIVE BALANCE o sm. waniliowym (w proszku   10 saszetek) BIG ACTIVE 100g
1 z 2
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

BIG-ACTIVE Napój kawowy DIGESTIVE BALANCE o sm. waniliowym (w proszku - 10 saszetek)

100 g
BIG-ACTIVE
Polska

Cena14,59 zł
145,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Big-Active Coffee Digestive Balance. To aromatyczny napój kawowy na bazie czarnej kawy o pysznym waniliowym smaku. Wzbogacona o funkcjonalne składniki wspierające trawienie i eliminację wody z organizmu takie, jak: błonnik, chlorella, korzeń mniszka lekarskiego oraz L-karnityna. Bez dodatku cukru. Pakowana w pojedyncze saszetki – idealne do pracy, w podróży, na co dzień. Chlorella – to alga, która działa korzystnie na prawidłowe trawienie i wspiera pracę wątroby. Przyczynia się także do rozwoju korzystnej mikroflory jelitowej, dzięki czemu wspomaga pracę jelit. Korzeń mniszka – wykazuje działanie prebiotyczne, dzięki czemu przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. Wspomaga także funkcje wydalnicze nerek, dzięki czemu wspiera eliminację wody z organizmu. Inulina – to naturalny błonnik z cykorii. L-karnityna – aminokwas ceniony przez osoby prowadzące aktywny tryb życia. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie należy stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników produktu. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia napoju z 1 saszetki dziennie.


Cechy

bez dodatku cukru

l-karnityna, chlorella, błonnik

pysznie waniliowa

dzięki zawartym składnikom wspomaga prawidłowe trawienie i eliminację wody z organizmu*

*Chlorella to alga, która działa korzystnie na prawidłowe trawienie i wspiera pracę wątroby. Przyczynia się także do rozwoju korzystnej mikroflory jelitowej, dzięki czemu wspomaga pracę jelit

*Korzeń mniszka wykazuje działanie prebiotyczne, dzięki czemu przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. Wspomaga także funkcje wydalnicze nerek, dzięki czemu wspiera eliminację wody z organizmu


BIG-ACTIVE Napój kawowy DIGESTIVE BALANCE o sm. waniliowym (w proszku - 10 saszetek)


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Dostępne warianty
BIG-ACTIVE Napój kawowy FAT BURN o sm. czarnej kawy (w proszku - 10 saszetek)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1272.00 kJ
15.1%
Wartość energetyczna (kcal)
303.00 kcal
15.2%
Tłuszcz (g)
1.20 g
1.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.10 g
5.5%
Węglowodany (g)
41.00 g
15.8%
w tym cukry (g)
21.00 g
23.3%
Błonnik (g)
31.00 g
Białko (g)
16.00 g
32.0%
Sól (g)
1.90 g
31.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
145,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
HERBAPOL-LUBLIN
Marka:
BIG-ACTIVE
EAN:
5900956700915
Cena za kg:
145,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
BIG-ACTIVE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HERBAPOL-LUBLIN
EAN:
5900956700915

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: Zawartość saszetki wsypać do filiżanki i zalać gorącą, ale nie wrzącą wodą (200 ml, 80 °C). Energicznie wymieszać. Najlepiej wypić bezpośrednio po przygotowaniu. Drobny osad pojawiający się po rozpuszczeniu proszku wynika ze składu produktu i nie stanowi to jego wady. 1. Wsyp zawartość saszetki. 2. Zalej 200 ml wody 3. Dokładnie wymieszaj 4. Gotowe! Przygotuj tak, jak lubisz: Dodaj mleko lub ulubiony napój roślinny! Posłodź, jeśli lubisz!


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Diamentowa 25 20-471 Lublin, Polska


Pozostałe informacje

Zawartość netto 100 g (10 saszetek x 10 g)


Adres producenta

„Herbapol-Lublin" S.A. ul. Diamentowa 25 20-471 Lublin, Polska


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników produktu.


Informacje producenta

Marka

Big-Active


Marka standaryzowana

MarkaBig-Active

Opis produktu

Big-Active Coffee To smaczne napoje na bazie kawy, bez dodatku cukru, wzbogacone składnikami aktywnymi, które wspierają Cię w utrzymaniu dobrej formy! Chlorella to alga, która działa korzystnie na prawidłowe trawienie i wspiera pracę wątroby. Przyczynia się także do rozwoju korzystnej mikroflory jelitowej, dzięki czemu wspomaga pracę jelit. Korzeń mniszka wykazuje działanie prebiotyczne, dzięki czemu przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. Wspomaga także funkcje wydalnicze nerek, dzięki czemu wspiera eliminację wody z organizmu. Inulina to naturalny błonnik z cykorii. L-karnityna aminokwas ceniony przez osoby prowadzące aktywny tryb życia. Wysoka zawartość błonnika Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania składników występuje po spożyciu napoju przygotowanego z 1 saszetki.


O marce

Spróbuj też innych wariantów Big-Active Coffee Glow Skin Coffee Fat Burn Coffee Power Mind Coffee


Dodatkowe informacje

Dostępne również na e-herbapol.com.pl www.big-active.pl Znajdź nas również na: Facebook Instagram

Produkty z kategorii Smakowa

4.0
z 1 opinii
STARBUCKS Kawa rozpuszczalna VANILLA LATTE o sm. karmelowym (4 sasz.) 86 g

STARBUCKS

Kawa rozpuszczalna VANILLA LATTE o sm. karmelowym (4 sasz.)

86 g
162,67 zł/kg
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
STARBUCKS Kawa rozpuszczalna CARAMEL LATTE o sm. karmelowym (4 sasz.) 92 g

STARBUCKS

Kawa rozpuszczalna CARAMEL LATTE o sm. karmelowym (4 sasz.)

92 g
152,07 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
STARBUCKS Kawa rozpuszczalna WHITE MOCHA o sm. białej czekolady (4 sasz.) 96 g

STARBUCKS

Kawa rozpuszczalna WHITE MOCHA o sm. białej czekolady (4 sasz.)

96 g
145,73 zł/kg
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

22% taniej

MR. BROWN Napój kawowy VANILLA 250 g

MR. BROWN

Napój kawowy VANILLA

250 g
27,96 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2028
5.0
z 1 opinii
BIG-ACTIVE Napój kawowy GLOW SKIN o sm. latte (w proszku - 10 saszetek) 100 g

BIG-ACTIVE

Napój kawowy GLOW SKIN o sm. latte (w proszku - 10 saszetek)

100 g
129,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
NESCAFÉ Cappuccino o sm. tiramisu (8 sasz.) 117 g

NESCAFÉ

Cappuccino o sm. tiramisu (8 sasz.)

117 g
136,67 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.5
z 2 opinii
BIG-ACTIVE Napój kawowy FAT BURN o sm. czarnej kawy (w proszku - 10 saszetek) 100 g

BIG-ACTIVE

Napój kawowy FAT BURN o sm. czarnej kawy (w proszku - 10 saszetek)

100 g
142,90 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 1 opinii
BIG-ACTIVE Napój kawowy DIGESTIVE BALANCE o sm. waniliowym (w proszku - 10 saszetek) 100 g

BIG-ACTIVE

Napój kawowy DIGESTIVE BALANCE o sm. waniliowym (w proszku - 10 saszetek)

100 g
145,90 zł/kg
Cena14,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Produkty marki BIG-ACTIVE

4.9
z 34 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z limonką i mandarynką (20 tor. w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z limonką i mandarynką (20 tor. w kopertach)

30 g
159,67 zł/kg
Cena promocyjna4,79 zł
5,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 22 opinii
BIG-ACTIVE Herbata biała z tajską cytryną i kwiatem granatu (20 tor. w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata biała z tajską cytryną i kwiatem granatu (20 tor. w kopertach)

30 g
233,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.9
z 23 opinii

27% taniej

BIG-ACTIVE Herbata czarna CEYLON (100 tor.) 150 g

BIG-ACTIVE

Herbata czarna CEYLON (100 tor.)

150 g
66,60 zł/kg
Cena promocyjna9,99 zł
13,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2028
5.0
z 12 opinii
BIG-ACTIVE Herbata czerwona PU-ERH o sm. mandarynki z trawą cytrynową (40 tor.) 72 g

BIG-ACTIVE

Herbata czerwona PU-ERH o sm. mandarynki z trawą cytrynową (40 tor.)

72 g
117,92 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 3 opinii
BIG-ACTIVE Herbatka Yerba Mate limonka i trawa cytrynowa 20 torebek (w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbatka Yerba Mate limonka i trawa cytrynowa 20 torebek (w kopertach)

30 g
233,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 32 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z maliną i marakują (20 tor. w kopertach) 34 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z maliną i marakują (20 tor. w kopertach)

34 g
190,88 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 49 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z z opuncją i mango (20 tor. w kopertach) 34 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z z opuncją i mango (20 tor. w kopertach)

34 g
199,71 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 52 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z pigwą i granatem (20 tor. w kopertach) 34 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z pigwą i granatem (20 tor. w kopertach)

34 g
185,00 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 6 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z papają i jagodami goji 20 torebek (w kopertach) 34 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z papają i jagodami goji 20 torebek (w kopertach)

34 g
199,71 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 1 opinii
BIG-ACTIVE Napój kawowy GLOW SKIN o sm. latte (w proszku - 10 saszetek) 100 g

BIG-ACTIVE

Napój kawowy GLOW SKIN o sm. latte (w proszku - 10 saszetek)

100 g
129,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 16 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z truskawką i graviolą 20 torebek (w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z truskawką i graviolą 20 torebek (w kopertach)

30 g
193,00 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 3 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona 20 torebek (w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona 20 torebek (w kopertach)

30 g
219,67 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.4
z 7 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona herbata z matchą i limonką (20 tor. w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona herbata z matchą i limonką (20 tor. w kopertach)

30 g
273,00 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 80 opinii
BIG-ACTIVE Herbata czerwona PU-ERH o sm. cytrynowym (40 tor.) 72 g

BIG-ACTIVE

Herbata czerwona PU-ERH o sm. cytrynowym (40 tor.)

72 g
110,97 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 15 opinii
BIG-ACTIVE Napój owocowo-herbaciany o smaku wiśniowym 500 ml

BIG-ACTIVE

Napój owocowo-herbaciany o smaku wiśniowym

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 15 opinii
BIG-ACTIVE Napój owocowo-herbaciany o smaku mango 500 ml

BIG-ACTIVE

Napój owocowo-herbaciany o smaku mango

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store