Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa rozpuszczalna
Smakowa
BIG-ACTIVE Napój kawowy FAT BURN o sm. czarnej kawy (w proszku - 10 saszetek)
Napój kawowy FAT BURN o sm. czarnej kawy (w proszku   10 saszetek) BIG ACTIVE 100g
1 z 2
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.5
z 2 opinii

BIG-ACTIVE Napój kawowy FAT BURN o sm. czarnej kawy (w proszku - 10 saszetek)

100 g
BIG-ACTIVE
Polska

Cena14,29 zł
142,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Big-Active Coffee Fat Burn. To intensywny w smaku napój kawowy na bazie kawy czarnej i zbożowej. Wzbogacona o składniki aktywne wspomagające metabolizm i spalanie tłuszczów oraz kontrolę masy ciała. Zawiera naturalny błonnik, guaranę, opuncję figową i L-karnitynę. Bez dodatku cukru. Pakowana w pojedyncze saszetki – idealne do pracy, w podróży, na co dzień. Owoce opuncji figowej – wpływają korzystnie na metabolizm tłuszczów, dzięki czemu pomagają utrzymać prawidłową masę ciała. Przyczyniają się także do zwiększenia uczucia sytości i zmniejszenia apetytu. Guarana – wspomaga metabolizm i spalanie tłuszczów, przez co pozwala kontrolować masę ciała. L-karnityna – aminokwas ceniony przez osoby prowadzące aktywny tryb życia. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie należy stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników produktu. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia napoju z 1 saszetki dziennie.


Cechy

bez dodatku cukru

guarana, L-karnityna, opuncja figowa

smak pysznej czarnej kawy

dzięki zawartym składnikom wspomaga metabolizm tłuszczów oraz zmniejsza apetyt*

*Owoce opuncji figowej wpływają korzystnie na metabolizm tłuszczów, dzięki czemu pomagają utrzymać prawidłową masę ciała. Przyczyniają się także do zwiększenia uczucia sytości i zmniejszenia apetytu

*Guarana wspomaga metabolizm i spalanie tłuszczów, przez co pozwala kontrolować masę ciała


BIG-ACTIVE Napój kawowy FAT BURN o sm. czarnej kawy (w proszku - 10 saszetek)


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Dostępne warianty
BIG-ACTIVE Napój kawowy DIGESTIVE BALANCE o sm. waniliowym (w proszku - 10 saszetek)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1090.00 kJ
13.0%
Wartość energetyczna (kcal)
263.00 kcal
13.2%
Tłuszcz (g)
0.70 g
1.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.60 g
3.0%
Węglowodany (g)
31.00 g
11.9%
w tym cukry (g)
6.60 g
7.3%
Błonnik (g)
57.00 g
Białko (g)
5.10 g
10.2%
Sól (g)
2.00 g
33.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.5
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
19.04.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
142,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
HERBAPOL-LUBLIN
Marka:
BIG-ACTIVE
EAN:
5900956700939
Cena za kg:
142,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
BIG-ACTIVE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HERBAPOL-LUBLIN
EAN:
5900956700939

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: Zawartość saszetki wsypać do filiżanki i zalać gorącą, ale nie wrzącą wodą (200 ml, 80 ℃). Energicznie wymieszać. Najlepiej wypić bezpośrednio po przygotowaniu. Drobny osad pojawiający się po rozpuszczeniu proszku wynika ze składu produktu i nie stanowi to jego wady. 1. Wsyp zawartość saszetki 2. Zalej 200 ml wody 3. Dokładnie wymieszaj. 4. Gotowe! Przygotuj tak, jak lubisz: Dodaj mleko! Posłodź, jeśli lubisz! Posyp cynamonem!


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Diamentowa 25 20-471 Lublin, Polska


Pozostałe informacje

Zawartość netto 100 g (10 saszetek x 10 g)


Adres producenta

„Herbapol-Lublin" S.A. ul. Diamentowa 25 20-471 Lublin, Polska


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników produktu.


Informacje producenta

Marka

Big-Active


Marka standaryzowana

MarkaBig-Active

Opis produktu

Big Active Coffee To smaczne napoje na bazie kawy, bez dodatku cukru, wzbogacone składnikami aktywnymi, które wspierają Cię w utrzymaniu dobrej formy! Owoce opuncji figowej wpływają korzystnie na metabolizm tłuszczów, dzięki czemu pomagają utrzymać prawidłową masę ciała. Przyczyniają się także do zwiększenia uczucia sytości i zmniejszenia apetytu. Guarana wspomaga metabolizm i spalanie tłuszczów, przez co pozwala kontrolować masę ciała. L-karnityna aminokwas ceniony przez osoby prowadzące aktywny tryb życia. Wysoka zawartość błonnika Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania składników występuje po spożyciu napoju przygotowanego z 1 saszetki.


O marce

Spróbuj też innych wariantów Big-Active Coffee Glow Skin Coffee Power Mind Coffee Digestive Balance Coffee


Dodatkowe informacje

Dostępne również na e-herbapol.com.pl www.big-active.pl Znajdź nas również na: Facebook Instagram

Produkty z kategorii Smakowa

4.0
z 1 opinii
STARBUCKS Kawa rozpuszczalna VANILLA LATTE o sm. karmelowym (4 sasz.) 86 g

STARBUCKS

Kawa rozpuszczalna VANILLA LATTE o sm. karmelowym (4 sasz.)

86 g
162,67 zł/kg
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
STARBUCKS Kawa rozpuszczalna CARAMEL LATTE o sm. karmelowym (4 sasz.) 92 g

STARBUCKS

Kawa rozpuszczalna CARAMEL LATTE o sm. karmelowym (4 sasz.)

92 g
152,07 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
STARBUCKS Kawa rozpuszczalna WHITE MOCHA o sm. białej czekolady (4 sasz.) 96 g

STARBUCKS

Kawa rozpuszczalna WHITE MOCHA o sm. białej czekolady (4 sasz.)

96 g
145,73 zł/kg
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

22% taniej

MR. BROWN Napój kawowy VANILLA 250 g

MR. BROWN

Napój kawowy VANILLA

250 g
27,96 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2028
5.0
z 1 opinii
BIG-ACTIVE Napój kawowy GLOW SKIN o sm. latte (w proszku - 10 saszetek) 100 g

BIG-ACTIVE

Napój kawowy GLOW SKIN o sm. latte (w proszku - 10 saszetek)

100 g
129,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
NESCAFÉ Cappuccino o sm. tiramisu (8 sasz.) 117 g

NESCAFÉ

Cappuccino o sm. tiramisu (8 sasz.)

117 g
136,67 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.5
z 2 opinii
BIG-ACTIVE Napój kawowy FAT BURN o sm. czarnej kawy (w proszku - 10 saszetek) 100 g

BIG-ACTIVE

Napój kawowy FAT BURN o sm. czarnej kawy (w proszku - 10 saszetek)

100 g
142,90 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 1 opinii
BIG-ACTIVE Napój kawowy DIGESTIVE BALANCE o sm. waniliowym (w proszku - 10 saszetek) 100 g

BIG-ACTIVE

Napój kawowy DIGESTIVE BALANCE o sm. waniliowym (w proszku - 10 saszetek)

100 g
145,90 zł/kg
Cena14,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Produkty marki BIG-ACTIVE

4.9
z 34 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z limonką i mandarynką (20 tor. w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z limonką i mandarynką (20 tor. w kopertach)

30 g
159,67 zł/kg
Cena promocyjna4,79 zł
5,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 22 opinii
BIG-ACTIVE Herbata biała z tajską cytryną i kwiatem granatu (20 tor. w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata biała z tajską cytryną i kwiatem granatu (20 tor. w kopertach)

30 g
233,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.9
z 23 opinii

27% taniej

BIG-ACTIVE Herbata czarna CEYLON (100 tor.) 150 g

BIG-ACTIVE

Herbata czarna CEYLON (100 tor.)

150 g
66,60 zł/kg
Cena promocyjna9,99 zł
13,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2028
5.0
z 12 opinii
BIG-ACTIVE Herbata czerwona PU-ERH o sm. mandarynki z trawą cytrynową (40 tor.) 72 g

BIG-ACTIVE

Herbata czerwona PU-ERH o sm. mandarynki z trawą cytrynową (40 tor.)

72 g
117,92 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 3 opinii
BIG-ACTIVE Herbatka Yerba Mate limonka i trawa cytrynowa 20 torebek (w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbatka Yerba Mate limonka i trawa cytrynowa 20 torebek (w kopertach)

30 g
233,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 32 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z maliną i marakują (20 tor. w kopertach) 34 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z maliną i marakują (20 tor. w kopertach)

34 g
190,88 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 49 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z z opuncją i mango (20 tor. w kopertach) 34 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z z opuncją i mango (20 tor. w kopertach)

34 g
199,71 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 52 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z pigwą i granatem (20 tor. w kopertach) 34 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z pigwą i granatem (20 tor. w kopertach)

34 g
185,00 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 6 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z papają i jagodami goji 20 torebek (w kopertach) 34 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z papają i jagodami goji 20 torebek (w kopertach)

34 g
199,71 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 1 opinii
BIG-ACTIVE Napój kawowy GLOW SKIN o sm. latte (w proszku - 10 saszetek) 100 g

BIG-ACTIVE

Napój kawowy GLOW SKIN o sm. latte (w proszku - 10 saszetek)

100 g
129,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 16 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z truskawką i graviolą 20 torebek (w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z truskawką i graviolą 20 torebek (w kopertach)

30 g
193,00 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 3 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona 20 torebek (w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona 20 torebek (w kopertach)

30 g
219,67 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.4
z 7 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona herbata z matchą i limonką (20 tor. w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona herbata z matchą i limonką (20 tor. w kopertach)

30 g
273,00 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 80 opinii
BIG-ACTIVE Herbata czerwona PU-ERH o sm. cytrynowym (40 tor.) 72 g

BIG-ACTIVE

Herbata czerwona PU-ERH o sm. cytrynowym (40 tor.)

72 g
110,97 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 15 opinii
BIG-ACTIVE Napój owocowo-herbaciany o smaku wiśniowym 500 ml

BIG-ACTIVE

Napój owocowo-herbaciany o smaku wiśniowym

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 15 opinii
BIG-ACTIVE Napój owocowo-herbaciany o smaku mango 500 ml

BIG-ACTIVE

Napój owocowo-herbaciany o smaku mango

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store