Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Konfitury
Wiśniowe
ST. DALFOUR Superfruits Konfitura wiśniowa z acerolą
Konfitura wiśniowa z acerolą Superfruits ST. DALFOUR 170g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 9 opinii

ST. DALFOUR Superfruits Konfitura wiśniowa z acerolą

170 g
ST. DALFOUR
Francja

Cena14,99 zł
88,18 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Produkt owocowy z wiśni i aceroli, słodzony zagęszczonymi sokami owocowymi. Pasteryzowany.


ST. DALFOUR Superfruits Konfitura wiśniowa z acerolą


Produkt dostępny
Data przydatności: 27.03.2029
Dostępne warianty
ST. DALFOUR Superfruits Konfitura morelowa z nasionami chia
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bezglutenowy
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
870.00 kJ
10.4%
Wartość energetyczna (kcal)
205.00 kcal
10.3%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
50.00 g
19.2%
w tym cukry (g)
48.00 g
53.3%
Białko (g)
0.70 g
1.4%
Błonnik (g)
1.00 g
Sól (g)
0.07 g
1.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
KRZYSZTOF
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna
09.07.2026
0
0
julita
zweryfikowano
Zgłaszam
mam może dziwny zwyczaj lubię herbatę z konfiturą......w tym przypadku jest pyszna.....oczywiscie jest pyszna❤️ ❤️
16.04.2026
0
1
KRZYSZTOF
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.08.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.06.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2026
0
0
Józef
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
88,18 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
170 g
Dostawca:
NORTH_COAST
Marka:
ST. DALFOUR
EAN:
5014271006802
Cena za kg:
88,18 zł/kg
Waga:
170 g
Marka:
ST. DALFOUR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NORTH_COAST
EAN:
5014271006802

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 miesięcy


Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

Produkty z kategorii Wiśniowe

4.9
z 113 opinii
ŁOWICZ Konfitura z wiśni (100% polskich owoców) 240 g

ŁOWICZ

Konfitura z wiśni (100% polskich owoców)

240 g
37,46 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 50 opinii
ST. DALFOUR Konfitura wiśniowa 284 g

ST. DALFOUR

Konfitura wiśniowa

284 g
59,12 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2028
5.0
z 63 opinii
HERBAPOL Konfitura z wiśni (100% wiśnia nadwiślanka) 240 g

HERBAPOL

Konfitura z wiśni (100% wiśnia nadwiślanka)

240 g
34,13 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 9 opinii
ST. DALFOUR Superfruits Konfitura wiśniowa z acerolą 170 g

ST. DALFOUR Superfruits

Konfitura wiśniowa z acerolą

170 g
88,18 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-03-2029

Produkty marki ST. DALFOUR

5.0
z 37 opinii
ST. DALFOUR Konfitura truskawkowa 284 g

ST. DALFOUR

Konfitura truskawkowa

284 g
48,56 zł/kg
Cena promocyjna13,79 zł
14,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
4.9
z 17 opinii
ST. DALFOUR Konfitura malinowa 284 g

ST. DALFOUR

Konfitura malinowa

284 g
48,56 zł/kg
Cena promocyjna13,79 zł
15,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2028
5.0
z 3 opinii
ST. DALFOUR Superfruits Konfitura borówkowa z jagodami acai 170 g

ST. DALFOUR Superfruits

Konfitura borówkowa z jagodami acai

170 g
70,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
5.0
z 50 opinii
ST. DALFOUR Konfitura wiśniowa 284 g

ST. DALFOUR

Konfitura wiśniowa

284 g
59,12 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2028
ST. DALFOUR Konfitura figowa 284 g

ST. DALFOUR

Konfitura figowa

284 g
54,54 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2029
5.0
z 3 opinii
ST. DALFOUR Superfruits Konfitura truskawkowa z jagodami goji 170 g

ST. DALFOUR Superfruits

Konfitura truskawkowa z jagodami goji

170 g
88,18 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
5.0
z 4 opinii
ST. DALFOUR Konfitura pomarańczowo-imbirowa 284 g

ST. DALFOUR

Konfitura pomarańczowo-imbirowa

284 g
51,02 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2029
5.0
z 5 opinii
ST. DALFOUR Superfruits Konfitura morelowa z nasionami chia 170 g

ST. DALFOUR Superfruits

Konfitura morelowa z nasionami chia

170 g
88,18 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store