Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Konfitury
Pozostałe smaki
ST. DALFOUR Superfruits Konfitura morelowa z nasionami chia
Konfitura morelowa z nasionami chia Superfruits ST. DALFOUR 170g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

ST. DALFOUR Superfruits Konfitura morelowa z nasionami chia

170 g
ST. DALFOUR
Francja

Cena14,99 zł
88,18 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Produkt owocowy z moreli i nasion Chia, słodzony zagęszczonymi sokami owocowymi. Pasteryzowany.


ST. DALFOUR Superfruits Konfitura morelowa z nasionami chia


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.03.2029
Dostępne warianty
ST. DALFOUR Superfruits Konfitura wiśniowa z acerolą
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bezglutenowy
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
901.00 kJ
10.7%
Wartość energetyczna (kcal)
212.40 kcal
10.6%
Tłuszcz (g)
0.80 g
1.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.22 g
1.1%
Węglowodany (g)
50.00 g
19.2%
w tym cukry (g)
44.30 g
49.2%
Białko (g)
0.60 g
1.2%
Błonnik (g)
1.40 g
Sól (g)
0.02 g
0.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry skład i jakość, dobry do kanapek, jako dodatek do białego sera, naleśników
30.05.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
88,18 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
170 g
Dostawca:
NORTH_COAST
Marka:
ST. DALFOUR
EAN:
5014271006772
Cena za kg:
88,18 zł/kg
Waga:
170 g
Marka:
ST. DALFOUR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NORTH_COAST
EAN:
5014271006772

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 miesięcy.


Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

Produkty z kategorii Pozostałe smaki

4.9
z 22 opinii
MK Konfitura brzoskwiniowa o obniżonej zawartości cukrów 446 g

MK

Konfitura brzoskwiniowa o obniżonej zawartości cukrów

446 g
17,91 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-04-2029
4.9
z 20 opinii
MK Konfitura brzoskwiniowa z sokiem z marakui o obniżonej zawartości cukrów 420 g

MK

Konfitura brzoskwiniowa z sokiem z marakui o obniżonej zawartości cukrów

420 g
19,02 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-08-2028
4.9
z 81 opinii
ŁOWICZ Konfitura z moreli 240 g

ŁOWICZ

Konfitura z moreli

240 g
37,46 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 65 opinii
ŁOWICZ Konfitura z brzoskwiń 240 g

ŁOWICZ

Konfitura z brzoskwiń

240 g
37,46 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 71 opinii
ŁOWICZ Konfitura z czarnej porzeczki (100% polskich owoców) 240 g

ŁOWICZ

Konfitura z czarnej porzeczki (100% polskich owoców)

240 g
37,46 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
ST. DALFOUR Konfitura figowa 284 g

ST. DALFOUR

Konfitura figowa

284 g
54,54 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2029
5.0
z 21 opinii
KROKUS Jabłka (bez dodatku cukru) 310 g

KROKUS

Jabłka (bez dodatku cukru)

310 g
53,84 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
KROKUS Konfitura morelowa 320 g

KROKUS

Konfitura morelowa

320 g
51,84 zł/kg
Cena16,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 21 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Konfitura z mirabelki 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Konfitura z mirabelki

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-09-2027
5.0
z 4 opinii
ST. DALFOUR Konfitura pomarańczowo-imbirowa 284 g

ST. DALFOUR

Konfitura pomarańczowo-imbirowa

284 g
51,02 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2029
5.0
z 5 opinii
ST. DALFOUR Superfruits Konfitura morelowa z nasionami chia 170 g

ST. DALFOUR Superfruits

Konfitura morelowa z nasionami chia

170 g
88,18 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
4.8
z 38 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Konfitura z cytryny (z imbirem) 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Konfitura z cytryny (z imbirem)

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-09-2027

Produkty marki ST. DALFOUR

5.0
z 37 opinii
ST. DALFOUR Konfitura truskawkowa 284 g

ST. DALFOUR

Konfitura truskawkowa

284 g
48,56 zł/kg
Cena promocyjna13,79 zł
14,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
4.9
z 17 opinii
ST. DALFOUR Konfitura malinowa 284 g

ST. DALFOUR

Konfitura malinowa

284 g
48,56 zł/kg
Cena promocyjna13,79 zł
15,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2028
5.0
z 3 opinii
ST. DALFOUR Superfruits Konfitura borówkowa z jagodami acai 170 g

ST. DALFOUR Superfruits

Konfitura borówkowa z jagodami acai

170 g
70,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
5.0
z 50 opinii
ST. DALFOUR Konfitura wiśniowa 284 g

ST. DALFOUR

Konfitura wiśniowa

284 g
59,12 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2028
ST. DALFOUR Konfitura figowa 284 g

ST. DALFOUR

Konfitura figowa

284 g
54,54 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2029
5.0
z 3 opinii
ST. DALFOUR Superfruits Konfitura truskawkowa z jagodami goji 170 g

ST. DALFOUR Superfruits

Konfitura truskawkowa z jagodami goji

170 g
88,18 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
5.0
z 4 opinii
ST. DALFOUR Konfitura pomarańczowo-imbirowa 284 g

ST. DALFOUR

Konfitura pomarańczowo-imbirowa

284 g
51,02 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2029
5.0
z 9 opinii
ST. DALFOUR Superfruits Konfitura wiśniowa z acerolą 170 g

ST. DALFOUR Superfruits

Konfitura wiśniowa z acerolą

170 g
88,18 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-03-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store