Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Przekąski i słodycze
Chrupki
HIPP BIO od pokoleń Chrupki zbożowe z sokami zagęszczonymi - po 12 miesiącu
Chrupki zbożowe z sokami zagęszczonymi   po 12 miesiącu BIO od pokoleń HIPP 30g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.0
z 1 opinii

HIPP BIO od pokoleń Chrupki zbożowe z sokami zagęszczonymi - po 12 miesiącu

30 g
HIPP
Austria

Cena5,39 zł
179,67 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Idealne np. jako część drugiego śniadania lub podwieczorku.


HIPP BIO od pokoleń Chrupki zbożowe z sokami zagęszczonymi - po 12 miesiącu


Produkt dostępny
Data przydatności: 09.07.2027
Tagi
bio

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1638.00 kJ
19.5%
Wartość energetyczna (kcal)
387.00 kcal
19.4%
Tłuszcz (g)
3.10 g
4.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
75.00 g
28.8%
w tym cukry (g)
6.90 g
7.7%
Błonnik (g)
5.80 g
Białko (g)
11.90 g
23.8%
Sól (g)
< 0.05 g
Tiamina (B1) (mg)
0.90 mg
Sód (g)
< 0.02 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
0%
4
100%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.09.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
179,67 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
30 g
Dostawca:
HIPP POLSKA SP. Z O.
Marka:
HIPP
EAN:
4062300448087
Cena za kg:
179,67 zł/kg
Waga:
30 g
Marka:
HIPP
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HIPP POLSKA SP. Z O.
EAN:
4062300448087

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że opakowanie pozostało nienaruszone.


Przechowywanie

Przechowuj w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po każdym użyciu szczelnie zamknij opakowanie.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa


Pozostałe informacje

Unijne logo rolnictwa ekologicznego - AT-BIO-501, rolnictwo UE / spoza UE Pakowano w atmosferze ochronnej.


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

1


Adres producenta

HiPP Polska Sp. z o.o., ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa www.hipp.com


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ważne dla bezpieczeństwa Twojego dziecka: Niebezpieczeństwo zadławienia! Nie podawaj, gdy dziecko leży. Chrupiące dinozaury powinny być spożywane wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Zadbaj o zrównoważoną dietę swojego dziecka oraz o regularną higienę jamy ustnej już od pojawienia się pierwszego ząbka.


Informacje producenta

Marka

HiPP


Marka standaryzowana

MarkaHiPP

Podmarka

Podmarka Organic


Logotypy stron trzecich

Rolnictwo ekologiczne z UE / spoza UE


Opis produktu

Idealne np. jako część drugiego śniadania lub podwieczorku.

Produkty z kategorii Chrupki

4.9
z 17 opinii
BIOMINKI Chrupki kukurydziano-jaglane bezglutenowe BIO 60 g

BIOMINKI

Chrupki kukurydziano-jaglane bezglutenowe BIO

60 g
81,50 zł/kg
Cena promocyjna4,89 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-07-2027
5.0
z 4 opinii
GERBER Organic Chrupki pszenne banan malina po 8 miesiącu życia BIO 35 g

GERBER Organic

Chrupki pszenne banan malina po 8 miesiącu życia BIO

35 g
314,00 zł/kg
11,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027
4.9
z 11 opinii
BIOMINKI Chrupki kukurydziane bezglutenowe BIO 60 g

BIOMINKI

Chrupki kukurydziane bezglutenowe BIO

60 g
79,83 zł/kg
Cena promocyjna4,79 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
5.0
z 5 opinii

19% taniej

CIBI Angelina Chrupki kukurydziane- marchew i jabłko- od 7 miesiąca bezglutenowe BIO 4x15g 60 g

CIBI Angelina

Chrupki kukurydziane- marchew i jabłko- od 7 miesiąca bezglutenowe BIO 4x15g

60 g
166,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2027
5.0
z 3 opinii
GERBER Organic Chrupaki gryzaki banan po 10. miesiącu BIO 28 g

GERBER Organic

Chrupaki gryzaki banan po 10. miesiącu BIO

28 g
242,50 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.8
z 4 opinii
BIOMINKI Chrupki kukurydziano-gryczane bezglutenowe BIO 60 g

BIOMINKI

Chrupki kukurydziano-gryczane bezglutenowe BIO

60 g
81,50 zł/kg
Cena promocyjna4,89 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2027
GERBER Chrupiące falki o sm. jabłko-marchewka - po 12 miesiącu BIO 35 g

GERBER

Chrupiące falki o sm. jabłko-marchewka - po 12 miesiącu BIO

35 g
314,00 zł/kg
13,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
13,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 4 opinii
GERBER Organic Serduszka kukurydziane marchewka po 10. miesiąca życia BIO 28 g

GERBER Organic

Serduszka kukurydziane marchewka po 10. miesiąca życia BIO

28 g
242,50 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 2 opinii
GERBER Organic Chrupki pszenno-owsiane pomidor marchewka po 10 miesiącu życia BIO 35 g

GERBER Organic

Chrupki pszenno-owsiane pomidor marchewka po 10 miesiącu życia BIO

35 g
402,57 zł/kg
Cena14,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-07-2027
5.0
z 6 opinii
GERBER Chrupeczki kukurydziane bananowo - truskawkowe po 7 miesiącu życia 28 g

GERBER

Chrupeczki kukurydziane bananowo - truskawkowe po 7 miesiącu życia

28 g
285,36 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 6 opinii
CIBI Teddy Chrupki kukurydziane-marchew i dynia - od 7 miesiąca bezglutenowe BIO 4x15g 60 g

CIBI Teddy

Chrupki kukurydziane-marchew i dynia - od 7 miesiąca bezglutenowe BIO 4x15g

60 g
213,17 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
HIPP BIO od pokoleń Chrupiące gwiazdki owocowe - po 12 miesiącu 30 g

HIPP BIO od pokoleń

Chrupiące gwiazdki owocowe - po 12 miesiącu

30 g
179,67 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-07-2027
5.0
z 1 opinii
HOLLE Chrupki jaglane o smaku mango powyżej 8 miesiąca życia BIO 25 g

HOLLE

Chrupki jaglane o smaku mango powyżej 8 miesiąca życia BIO

25 g
299,60 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
5.0
z 1 opinii
HOLLE Chrupki jaglane o smaku naturalnym powyżej 8 miesiąca życia BIO 25 g

HOLLE

Chrupki jaglane o smaku naturalnym powyżej 8 miesiąca życia BIO

25 g
235,60 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
HELPA CZARY MAMY liofilizowana sproszkowana malina BIO 40 g

HELPA CZARY MAMY

liofilizowana sproszkowana malina BIO

40 g
749,75 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2027
4.0
z 1 opinii
HIPP BIO od pokoleń Chrupki zbożowe z sokami zagęszczonymi - po 12 miesiącu 30 g

HIPP BIO od pokoleń

Chrupki zbożowe z sokami zagęszczonymi - po 12 miesiącu

30 g
179,67 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2027
SMILEAT Płatki śniadaniowe kółka zbożowe bez cukru BIO 300 g

SMILEAT

Płatki śniadaniowe kółka zbożowe bez cukru BIO

300 g
88,63 zł/kg
Cena26,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
SMILEAT Płatki śniadaniowe kółka zbożowe kakao bez cukru BIO 300 g

SMILEAT

Płatki śniadaniowe kółka zbożowe kakao bez cukru BIO

300 g
88,63 zł/kg
Cena26,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
5.0
z 3 opinii
CIBI Angelina Chrupki kukurydziane mini- marchew i jabłko- od 7 miesiąca bezglutenowe BIO 30 g

CIBI Angelina

Chrupki kukurydziane mini- marchew i jabłko- od 7 miesiąca bezglutenowe BIO

30 g
223,00 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
SMILEAT Ekologiczna przekąska kukurydziana o smaku truskawki i banana po 8 miesiącu BIO 25 g

SMILEAT

Ekologiczna przekąska kukurydziana o smaku truskawki i banana po 8 miesiącu BIO

25 g
271,60 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2027
5.0
z 2 opinii
LIL ONES Bezglutenowe chrupki kukurydziane banan-mango od 10 miesiąca BIO 30 g

LIL ONES

Bezglutenowe chrupki kukurydziane banan-mango od 10 miesiąca BIO

30 g
219,67 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
FRUCHTBAR Chrupki kukurydziane – serowe, po 12 miesięcu BIO 30 g

FRUCHTBAR

Chrupki kukurydziane – serowe, po 12 miesięcu BIO

30 g
213,00 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027
5.0
z 1 opinii
FRUCHTBAR Chrupki kukurydziane mango-banan po 12 miesiącu BIO 30 g

FRUCHTBAR

Chrupki kukurydziane mango-banan po 12 miesiącu BIO

30 g
213,00 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Chrupki jaglano-kukurydziane truskawkowe po 12 miesiącu BIO 30 g

FRUCHTBAR

Chrupki jaglano-kukurydziane truskawkowe po 12 miesiącu BIO

30 g
243,00 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
5.0
z 7 opinii
BOBOVITA BIO Chrupeczki kukurydziane - delikatnie marchewkowe po 7 miesiącu Świnka Peppa 20 g

BOBOVITA BIO

Chrupeczki kukurydziane - delikatnie marchewkowe po 7 miesiącu Świnka Peppa

20 g
334,50 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
4.9
z 8 opinii
BOBOVITA BIO Chrupeczki kukurydziane - wyśmienicie bananowe po 7 miesiącu Świnka Peppa 20 g

BOBOVITA BIO

Chrupeczki kukurydziane - wyśmienicie bananowe po 7 miesiącu Świnka Peppa

20 g
334,50 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-07-2027

Produkty marki HIPP

5.0
z 17 opinii
HIPP BIO od pokoleń Wafelki ryżowe jagodowe - po 7 miesiącu 30 g

HIPP BIO od pokoleń

Wafelki ryżowe jagodowe - po 7 miesiącu

30 g
183,00 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2027
4.4
z 9 opinii
HIPP BIO od pokoleń Dynia z indykiem po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Dynia z indykiem po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028
5.0
z 10 opinii
HIPP BIO od pokoleń Wafelki ryżowe jabłkowe - po 7 miesiącu 30 g

HIPP BIO od pokoleń

Wafelki ryżowe jabłkowe - po 7 miesiącu

30 g
183,00 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2027
5.0
z 2 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka manna z jabłkami mango i morelami po 9 miesiącu życia BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka manna z jabłkami mango i morelami po 9 miesiącu życia BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Śliwki z jabłkami po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Śliwki z jabłkami po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 11 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka manna z mlekiem i bananami - po 4 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka manna z mlekiem i bananami - po 4 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Rosołek z kluseczkami i indykiem, po 7 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Rosołek z kluseczkami i indykiem, po 7 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Zupka warzywna z indykiem, po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Zupka warzywna z indykiem, po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
4.7
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Wafelki kukurydziane mango - po 7 miesiącu 23 g

HIPP BIO od pokoleń

Wafelki kukurydziane mango - po 7 miesiącu

23 g
238,70 zł/kg
7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Gruszki i jabłka z kleikiem orkiszowym BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Gruszki i jabłka z kleikiem orkiszowym BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
4.8
z 5 opinii
HIPP Potrawka z ziemniaczkami i królikiem - po 5 miesiącu 190 g

HIPP

Potrawka z ziemniaczkami i królikiem - po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028
4.8
z 9 opinii
HIPP BIO od pokoleń Barszczyk czerwony z delikatną wołowiną po 6 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Barszczyk czerwony z delikatną wołowiną po 6 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.9
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka z morelami po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka z morelami po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.8
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka mleczna z biszkoptami i jabłkami - po 4 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka mleczna z biszkoptami i jabłkami - po 4 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
4.9
z 8 opinii
HIPP Marchewka z ziemniaczkami i łososiem - po 5 miesiącu 190 g

HIPP

Marchewka z ziemniaczkami i łososiem - po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 1 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka manna z jabłkami i czerwonymi owocami po 9 miesiącu BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka manna z jabłkami i czerwonymi owocami po 9 miesiącu BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store